Suya Dayanıklı Göz Kalemleri

Suya Dayanıklı Göz Kalemleri
28 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.221 kez okundu.

Piyasa da bulunan göz kalemlerinin çoğu ne yazık ki, yapısı nedeniyle gün içerisinde dağılma, akma yapıyor. Suya dayanıklı göz kalemleri ise akma yapmaz, dağılmaz ve adı gibi suya dayanıklıdır. Bu ürünleri waterproof olarak bulmanız mümkün. Şimdi sizlere en iyi suya dayanıklı göz kalemlerini sıralayarak marifetlerini anlatacağım.

Flormar Ultra Black EyeLiner

Bu eyeliner Flormar’ın ultra black serisinde ki en mükemmel göz kalemi. Rengi adında belirtildiği gibi ultra, yani sim siyah. Hatta kömür karası tabiri de hiç yanlış olmaz. Flormar ultra black eyeliner, gün boyu siyah rengini koruyor. Bu markanın kalemin de kendini sabitleme özelliği var. Gözünüze sürdükten sonra 1 dakika içerisin de kendini sabitler. Bu marka asla akmaz, bulaşmaz ve bozulma yapmaz. Yapısı oldukça yumuşak olan kalem, ucu kalın olması nedeni ile eli titreyen, sürme konusun da yeteneksiz, tecrübesiz olan bayanlar için sıkıntı yaratmaz, kolay uygulanır.

Yumuşak yapısı nedeni ile kesinlikle çok rahat bir kullanım imkanı sağlıyor ve pratik göz makyajının vazgeçilmez parçası haline geliyor. İçeriğinde ki özel polimerler sayesin de gün boyu renk yoğunluğunu koruyor, göz makyajının dağılmasına neden olan nem, ter, göz yaşı gibi sorunların da bile gün boyu kusursuz görünüm sağlıyor. Flormar Ultra Black Eyelıner içeridiği E vitamini, C vitamini ve Jojoba yağı sayesinde göz çevresinin hassas dokusunu besliyor, nemlendiriyor ve antioksidan etkisi ile de erken yaşlanmayı engelliyor. Uygun fiyatlı en yumuşak, kalıcı ve iyi kalemler arasındadır. Kalıcı ve yoğun sonuç sağlayan bu göz kalemi tek başına sürüldüğünde de güzel durur ve tüm beklentilerinizi karşılar. Performans ve uygun fiyatı ile gönlünüzü fethedecek bir göz kalemi.

Flormar Waterproof Eyeliner 101

Aslına bakarsanız flormarın tüm göz kalemleri mükemmel. Fakat Flormar waterproof eyeliner 101’in Flormar ultra black ürününden tek farkı sürülme kolaylığı. Eğer göz kalemi kullanırken çizgiler ya da ince hatlar kullanıyorsanız bu göz kaleminin ucu tam sizlik, size oldukça faydalı olacaktır. Flormar eyeliner 101 koyu renge siyah ve suya dayanıklıdır. Yazın denize, havuza gönül rahatlığıyla girebilirsiniz. Hatta suya dayanıklı bir rimel ile kullandığınız zaman bile asla akma, dağılma yapmaz.

Golden Rose Waterproof EyeLiner

Üçüncü göz kalemimiz de suya dayanıklıdır. Golden Rose Waterproof eyelinerı Flormar’ın ultra black eyelinerına karşı çıkartmıştır. İyi ki de çıkartmiş, çünkü Flormar kadar kaliteli ve rakip olabilecek bir kalem. Flormar tercih etmek istemeyenler ya da bulamayanlar Golden Rose markasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Suya oldukça dayanıklıdır, denize, havuza hatta banyoya bile girersiniz, akma, dağılma yapmaz. Rengi ultra siyahtır. Cilt tipiniz ne olursa olsun sürebilirsiniz.

Maybelline Expression Kajal

Maybelline rimelleri ile bilinen hatta çok başarılı bir marka haline gelmiştir. Bu başarısını kesinlikle Expression Kajal ile ispat ediyor. Bu kalemin en önemli özelliği kesinlikle sert yapılı ve sürme kolaylığı olmasıdır. Expression Kajal göz kalemini ince, uzun, kuyruklu çizgileri seven hanımlar rahatlıkla kullanabilirler. Rengi de yapısı gibi harika. Sim siyah ve rengi solmuyor.

Pastel Matte Black

Pastel Matte Black alışılmışın dışında bir göz kalemi markasıdır. Pastel eyeliner ile bilinen bir marka değildir fakat yakın zaman da ön plana çıkacağından eminim. Çok başarılı hatta Flormar ile denk kalite de diyebilirim. Pastel matte black yumuşak uçlu yapıya sahiptir. Ne kalın ne de incedir. İnce ve kalın çizgi arasında sürülmeye uygun olan matte black, her bayanın rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Maybelline The Colossal Kajal Göz Kalemi

Colossal Kajal göz kalemi 12 saate kadar kalıcı ve yoğun siyah pigmentasyonlu mükemmel bir göz kalemi. İçeriğinde E vitamini, C vitamini ve zeytin yağı bulunan bu göz kalemi göz çevrenize de bakım yapar. Göz kalemini düzgün ve dağıtmadan süremiyor iseniz, bu göz kalemi kesinlikle tam size göre. Colossal Kajal göz kalemi buğulu göz makyajı sevenler için idealdir. Fiyatı performansına göre çok uygundur.

AVON Supershock Siyah Göz Kalemi

Kolay ve son derece hızlı bir uygulama sağlayan jel yapıya sahip çok fazla beğenilen göz kalemi markalarından biridir. Bir bayanın göz kaleminden beklentisi ne ise tam anlamıyla karşılığını verebilecek yapıya ve etkiye sahiptir. Kalıcı, akmaz, yoğun pigmentasyonlu, yumuşak dokusu sayesin de kolay sürüş sağlayan, yüksek dayanıklılığı ile vazgeçemeyeceğiniz göz kalemlerinden biri de Supershock göz kalemidir. Kesinlikle sizi maddi yönden zorlamayacak ve istediğiniz tüm beklentileri karşılayacak kalıcı göz kalemidir.

Lancome Khol Hypnose Waterproof Göz Kalemi

Bu göz kalemi kremsi dokudadır ve hassas uygulama sağlayarak göz kapaklarını kesinlikle tahriş etmez. Gün boyu kalıcı olan bu göz kalemi gün boyu akmaz, bulaşmaz ve tazeliğini korur.

Tüm bu kalemlerin fiyatları 7 ile 20 TL arasında değişiyor. En pahalısı Flormar iken, en uygunu da Pastel matta black markasıdır. Bütçeniz neye el veriyorsa, onu gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git