Sura İpek Eşarp Modelleri

Sura ipek eşarp modelleri, markası 1985 yıllında kuruldu ve günden beri kaliteden ödün vermeden emin adımlar müşteri çevresini gün geçtikçe daha artırmakta sura ipek eşarplar model, desen, renk çeşitliğiyle her tarza, her bütçeye uygun tasarımları mevcuttur. Bu yıllın ve en çok tercih edilen modellerini birlikte inceleyelim hanımlar

Beyaz zemin üzerine kırmızı, mavi, sarı renkli çiçek desenleriyle uyum sağlamış eşarbın kenarları kahverengi ile detaylandırılmış oldukça renkli ve güzel bir sura ipek eşarp modelidir. Kırmızı rengin çoğunluk kullanıldığı yuvarlak desenli yeşil, siyah ve beyaz renkli sura ipek eşarp modelli yuvarlak desenlerle ve renklerin uyumu görsel olarak ve kombin oluşturulduğun da kolay ve şık kombinelerin oluşmasını sağlar.

sura ipek esarp sal modelleri

Sarı ve beyaz renk üzerine büyük çiçek desenli olan size dört mevsim bahar havasını yansıtacak bir modeldir bu model bu yılın yeni tasarımlarından biridir ve tercihler de başta gelmektedir. Mor ve beyaz renkli kare desenli sura ipek eşarp modelli bu yılın gözde renklerinden olan mor rengi ile beyaz rengin uyumu oldukça modern bir hava katmıştır bu modelle. Bordo rengi ağırlıklı eşarbın ortasın da kahverengi leopar deseni olan oldukça şık ve alıcısı bulunan bir modeldir sura ipek eşarp modellerin de leopar detayı sık kullanılmaktadır leopar sevenleri düşünmüştür. Siyah ve küçük beyaz puantiyeler bulunan ve eşarbın kenarlarında siyah ve beyaz desenli leopar detayı bunan farklı ve güzel bir türban modeldir hem siyah beyaz uyumu hem de bu renklerin bayanların kombilerini oluşturma da kolaylık sağladığı için tercih edilen bir modeldir. Krem renk üzerine siyah ve beyaz puantiyelerin ve çiçek desenleriyle birlikte kullanıldığı sura ipek eşarp çeşitleri, beyaz rengin üzerine altın sarısı renk ile desenlendirilmiş oldukça şık ve modern bir hava katmış bu modelle bu yılın modellerinden olan ve tercih edilen bir modeldir. Geometrik şekilli sarı, lacivert, pembe beyaz renklerle uyum sağlamış sura ipek eşarp modelidir. Kahverengi olan sadece kenarlarına gri renkle tek çizgi ile detaylandırılmış bir modeldir sadeliği sevenlerin tercihi olan sura ipek eşarp modelidir farklı renkleri de bulunmaktadır bu modelin.

En Güzel Sura İpek Eşarp Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git