Suda Akmayan Eyeliner

Suda Akmayan Eyeliner
8 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.888 kez okundu.

Suda akmayan eyeliner markaları nelerdir? Suda akmayan eyeliner nasıl kullanılır?

Suda akmayan kalem, suda akmayan maskara derken şimdi de suda akmayan eyeliner istiyorsunuz dimi hanımlar. Evet zor gibi görünsede piyasada artık akmayan eyeliner bulmak mümkün.

suda-akmayan

Essence’nin suya dayanıklı akmayan eyeliner kalemi var mesela. Suda ve yağmurda akmaya karşı oldukça dayanıklı bir ürün. Koyu siyah rengi ve keçe ucu ile kusursuz bir görünüm ve kolay uygulanabilir yapıya sahip. Fiyatı ise 12 – 13 tl civarında. Yine pastel matte eyeliner da suya dayanıklı bir ürün. O kadar ki ovalarsanız da kazısanız da kolay kolay çıkmıyor. Sürdüğünüz anda sabitleniyor. Piyasaya toplam 6 renk sürmüş durumda. Avon da suda akmayan eyeliner satışa sundu. Yorumlar oldukça iyi. Fiyatı ise 16 tl . En iyi yorumu ise maybelline jel eyeliner hak ediyor. Kullanımı çok kolay mükemmel doğallıkta bir görünüm ve gerçekten suda akmayan bir eyeliner . Fiyatı ise 16 ila 25 TL arasında değişiyor. Çeşitli renk seçenekleri de mevcut.

Siyah, kahverengi, mavi, lacivert ve hatta simli olanları bile bulunuyor . Denize giderken simli bir eyeliner çok daha uygun olacaktır. Güneşin de etkisiyle ışıl ışıl gözüken gözler. Özellikle yazın plajda veya havuza gittiğimizde sürekli akma, temizleme, tazeleme gibi can sıkıcı şeylerle uğraşırız. Ama bu suda akmayan eyelinerlar ile bu sorunlardan nihayet kurtulduk. Tabi ki akşama kadar suyun içinde iseniz illaki bir akma olabilir. Bu da çok normaldir. Daha kalıcı bir ürünün fazla da sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Ancak kalıcı makyaj yaptırmalısınız. Kalıcı ve akmayan eyelinerlar en çokta yatarken makyaj çıkarmaya üşenenlerin işine yaramış görünüyor. Ama makyajı çıkarmadan yatmanın sağlıksız olduğunu ve cilt problemlerine yol açtığını söylememe gerek yok. Zaten iki gün aynı eyeliner ile nasıl dolaşılabilir ki. Eninde sonunda çıkacaktır. Yani bu kalıcılık ve akmama işini fazla da abartmamak gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git