Siyah Noktalara İyi Gelen Kremler

Siyah Noktalara İyi Gelen Kremler
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 279 kez okundu.

Siyah nokta kadından erkeğe birçok kişinin karşılaştığı problemlerden biridir. Görüntü olarak da hem kişiyi hem de karşısındaki bireyleri rahatsız eden bir cilt problemidir. Çok sık karşılaşılan problemlerden biri olan siyah noktalarla başa çıkmak için günümüzde birçok çözüm yolu bulunmakta. Siyah noktalardan kurtulmak için kullanabileceğiniz kremlere bu konumuzda yer verdik. Bir cildiyeye görünmeden veya doktorunuza danışmadan kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Kullanacağınız kremleri önce bileğiniz iç tarafında deneyin. Cildinizde herhangi bir hassasiyet meydana geldiğinde doktorunuza bunları hemen belirtin ve işleme devam etmeyin.

Siyah noktalara iyi gelen kremlerle ilgili hazırladığımız listeye gelin hep birlikte göz atalım.

Clean & Clear Siyah Nokta Temizleyici Günlük Peeling için Krem Jel

Clean & Clear’ın siyah nokta temizleyici günlük peeling için krem jeli gözeneklerinizde birikmiş olan mevcut kirleri gidererek cildinizdeki siyah nokta oluşumunu engelleyen bir peelingtir. Bu krem jelin içerdiği partiküller yumuşak ve küçük bir yapıda olduğu için cilde peeling yapılarak uygulandığında cildi tahriş etmemektedir. 13 TL civarında bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

Loreal Paris Pure Zone Siyah Noktalara Karşı Gözenek Arındırıcı Jel

Loreal Paris Pure Zone siyah noktalara karşı gözenek arındırıcı jel cildinizdeki tıkanmış gözeneklerle, siyah nokta ve sivilcelerle savaşır. Bu jel içerdiği mikropartiküllerle cildi tahriş etmeden peeling yapar. Loreal Paris Pure Zone siyah noktalara karşı gözenek arındırıcı jeli 15 TL civarında bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

Neutrogena Visibly Clear Sivilce & Siyah Nokta Karşıtı Jel

Neutrogena Visibly Clear sivilce & siyah nokta karşıtı jel cildinizde bulunan siyah noktalarla savaşmak için hazırlanmış bir üründür. Cildinizdeki gözenekleri derinlemesine temizler, siyah noktaları yok eder ve ayrıca cildinizde yeniden siyah nokta oluşumunu engeller. 18 TL civarında bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

Acnecinamide Peeling Scrub

Acnecinamide peeling scrub cildinizdeki gözenekleri derinlemesine temizleyen bu ürün siyah noktaları ciltten uzaklaştırır ve cildi derinlemesine temizleyerek bakımını yapar. Özellikle karma ya da yağlı cilde sahip olan kişilerin memnun kaldığı bir scrub. 35 TL civarında bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

Burt’s Bees Derin Gözenek Temizleyici Peeling

Burt’s Bees derin gözenek temizleyici peeling, cildinizdeki gözeneklerde birikmiş olan kiri şeftali ve söğüt özü kabuğu içeren eşsiz formülüyle uzaklaştıran bir üründür ve ayrıca arı sütü içeriğiyle de cildinizi beslerken aynı zamanda pürüzsüzleştiren bir üründür. Bu peelingin içeriği %100 doğal olmakla beraber özellikle doğal içerikli ürünlere ilgisi olan kullanıcıların dikkatini çeken bir üründür. 62 TL civarında bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

M.Asam Pore Minimizer

M.Asam Pore Minimizer adlı ürün cildinizdeki genişlemiş gözenekleri küçültmeye yardımcı olması ile beraber siyah noktalarla mücadele eden bir üründür. 63 TL bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

Cyrene Advanced Micro Exfoliating Scrub

Cyrene Advanced Micro Exfoliating scrub, mikro partiküller içeren bu ürün peeling etkisiyle cildinizde gözeneklerde bulunan kiri ve ölü deriyi uzaklaştırır. Cilt de tahrişe yol açmadan temizleyen bu ürün kullanan kişilerin beğenisini kazanmıştır. 75 TL civarında bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

Shiseido Pureness Deep Cleansing Foam

Bilindiği üzere cilt de bulunan siyah noktalara cildinizdeki gözeneklerde biriken kirler sebebiyet vermektedir. Shiseido Pureness Deep Cleansing Foam adlı bu ürün cildinizdeki gözenekleri derinlemesine temizlerken aynı zamanda siyah nokta oluşumunu da önlemektedir. 90 TL civarında bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

Clinique Exfoliating Scrub Arındırıcı Peeling

Clinique Exfoliating scrub arındırıcı peeling, özellikle peeling için kullanılan bir rün olmakla beraber cildi ölü deriden arındıran bir üründür. Dolayısıyla bu ürün siyah noktalardan kurtulmanız konusunda da sizlere yardımcı olacak ürünlerden biridir. Bu ürünü kullananlar özellikle yağlı cilde sahip olanlar için fayda sağlayacak bir ürün olduğunu söylemektedirler. Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri ise sivilceleriniz üzerinde kesinlikle uygulamamanız gerektiğidir. 99 TL civarında bir ücretle piyasada temin etmek veya bulmak mümkün.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git