Siyah Eşarp Modelleri

Siyah eşarp modelleri tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği her yaş grubu bayanların olmasa olmazı olan siyah eşarp modelleri ünlü markaların tasarımlarıyla farklı desen ve farklı renkleri siyah eşarp modellerine yansıtmışlardır. Siyah rengin asaleti ve her kombine kolay uyum sağlamasından dolayı bayanların ilk tercihi arasın da yerini almıştır. Yeni model ve ne çok tercih edilen siyah eşarp modellerini araştırdık ve sizlerin beğeninize sunuyoruz tercih yapmanız da kolaylık sağlamak için hanımlar.

Siyah olan eşarbın üzerine beyaz çizgi ve kare ile detaylandırılmış siyah eşarp modelidir bu model hem yeni tasarımdır hem de bayanların en çok tercih ettiği modeldir. Siyah zemin üzerine siyah ve beyaz çiçek desenli ve yapraklı siyah eşarp modelidir, siyah renk üzerine büyük kırmızı ve siyah gül deseni gül ve çiçek desenleri siyah eşarp modelleri de sıklıkla karşımıza çıkmaktadır ve bayanların tercihlerinde önemli bir yere sahiptir. Siyah zemin üzerine küçük beyaz puantiyeli ve zincir detaylı olan siyah eşarp çeşitleri bu modelin buna benzeyen bir modelli ise siyah renk üzerine büyük beyaz puantiyelerin bulunduğu bir modeldir.

Siyah renkli ve kahve karışımlı leopar desenli siyah eşarp modelli, leopar desenler siyah renkle oldukça uyum sağlamaktadır leopar sevenlerin ilk tercihi olan bir modeldir. Siyah renk üzerine, altın renkli kenarları zincir detaylı olan bir modeldir, parlak siyah renkli kenarları gri çizgili siyah başörtüsü modelli, siyah zemin üzerine zebra desenli olan siyah ve beyazın uyum sağladığı ve zebra deseninin de görsel güzelliği eşarba yansıtılmıştır tercihler arasında yer alan siyah beyaz eşarp modelidir. Siyah renk üzerine kırmızı zikzak desenli siyah eşarp modelli, zikzaklar bu yıl bayanların giyimlerinde ve aksesuarların da karşımıza çıkmaktadır ve eşarplarda da kendini detay olarak göstermiştir. Siyah renk üzerine kenarları gri ve kare detaylı olan oldukça şık ve modern bir türban modelidir siyah sevenlerin tercih edebileceği güzel bir modeldir. Parlak siyah kumaşlı olan ve kenarları kahverengi ve sarı leopar desenli olan siyah eşarp modelidir. Siyah renkli olan siyahın farklı tonlarıyla geometrik şekillerin oluşturulduğu siyah eşarp modelidir.

En Güzel Siyah Eşarp Modelleri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git