Siyah Aşkına! Renklerin En Asili Siyaha Olan Hayranlığınızı Kat Kat Arttıracak 15 Aforizma

Siyah Aşkına! Renklerin En Asili Siyaha Olan Hayranlığınızı Kat Kat Arttıracak 15 Aforizma
17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 183 kez okundu.

Birçok kadının ve erkeğin vazgeçilmez rengidir siyah. Her tarz ile her renk ile uyum sağlayan bu arkadaş hayatımızda her daim büyük bir yere sahiptir. İster mevsim yaz olsun ister kış. Her mevsim için vazgeçilmezdir. Tüm modacıların kurtarıcısı herkesin sevgilisi olan siyah birçok anlam taşır. Gizemli ve hırçın bir renk olan siyah hakkında 15 aforizma sizlerle.

1. Yohji Yamamoto, siyahın mütevazılığından bahsetmiştir. Siyahın tembel ve kolay bir renk olduğunu dile getirirken gizeminin olduğunu belirtir. Siyahın farklı bir tarzı olduğunu söylemiştir.

2. Coco Chanel ise siyahı beyaz ile harmanlayarak tanımlamıştır. Siyahta beyazında var olduğunu ve birlikteliklerinin mükemmel bir harmoni olduğunu dile getirmiştir.

3. Henry Ford ise siyaha büyük bir anlam yükleyerek siyah ile tüm renklere sahip olunacağını belirtmiştir.

4. Ann Demeulesmeester, parlak renklerin onu bunalttığını ve siyahın şiirsel bir havası olduğunu söyleyerek bir şairin siyah ile uyumunu dile getiren bir konuşma yapmıştır.

5. Neiman Marcus ise bir tezatlıktan bahseder. Siyah giyinen kadınların renkli bir yaşamları olduğunu söyler.

6. Ricardo Tisci, siyahın zarifliği dile getirir. Siyahın en eksiksiz renk olduğunu söyler.

7. Donna Karan ise renkli kıyafetlere gönderme yaparak onları gitmenin kolay olduğunu ve siyahı giymenin bir sihir olduğunu ifade eder.

8. Louise Nevelson ile siyaha aşık olduğunu ve tüm renklerin en asili olarak siyah rengi gördüğünü dile getirir.

9. Pierre- Auguste Renoir ise siyahın tüm renklerin kraliçesi olduğunu dile getirir.

10. Rei Kawakubo ise siyah için farklı bir söylem dile getirerek siyahın üç tonunda çalıştığını belirtir.

11. Wednesday Addams ise oldukça iddialı bir söz dile getirerek daha koyu renk yaptıklarında siyahı terk edeceğini belirtir.

12. Georgia O’ Keeffe ise siyahın içersinde bir şeyler olduğunu ve onun için de kendini tutulmuş gibi hissetiğini belirterek siyahın büyüsünden ve sihrinden bahseder.

13. Gareth Pugh ise şiirsi söylemi ile siyah tonlarında düşündüğünü dile getirmiştir.

14. Yves Saint Lautent siyah içinde bir kadının zarif bir kalem izi olduğunu ve siyahı stil verdiği için sevdiğini belirtmekte.

15. Christian Dior ise bir kadınının gardırobunda siyah bir elbisenin mutlaka bulunması gerektiğinden ve her yaşta siyahı giyilebileceğinden söz eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git