Sırt Tüyleri Nasıl Yok Edilir ?

Sırt Tüyleri Nasıl Yok Edilir ?
20 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Sırt tüyleri nasıl yok edilir ? Vücut temizliğine ve kendi görüntüsüne önem veren kişilerde, sırt tüylerinin temizlenmesi büyük bir yer kaplar. Genelde bayanlarımız sırt dekoltesi çok kullanır yaz olsun kış olsun bir şekilde sırt dekoltesi kullanabilirler. Kışın bele kadar inmeyen ama sırt dekoltesi bulunan badileri bayanlarımız çok sıklıkla kullanmaktadır. Yazın ise denizlerde mayo veya bikini ile de sırt kısmı açık kalan giyim tarzını tercih etmektedirler. Bunların yanında sırt kısmında çok fazla tüy çıkan erkeklerde bulunmaktadır. Bu kişiler ise sırtlarında çıkan bu tüylerden haliyle çok rahatsız olabilmektedir. Sırtındaki tüylerden rahatsız olan kişiler, bu tüylerden kurtulmak için çeşitli tüy alma yöntemleri aramaya başlıyor.

Tüylerden kurtulma yöntemlerinin başında ilk akla gelen jilet ile tüy almadır. Bu işlemi sırt kısmınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Jilet ile tüy alma diğer tüy alma işlemlerine göre daha acısız ve kolaydır. Çok uzun saatler tüylerinizi almakla uğraşmazsınız. Özellikle banyodan çıktıktan sonra sırtınızı köpürtün bu işlemi gerçekleştirdikten sonra jileti kullanabilirsiniz.

Jileti sırtınıza bir kişinin yardımıyla tüylerin çıkış yönün tersine doğru sıyırmanız sırt tüylerinizden kurtulmanız için yeterli olacaktır. Jiletle sıyırdıktan sonra gene banyoda sırtınızı yıkabilirsiniz. Sırt tüylerinden kurtulmanın ikinci bir yöntemi ağda bantlarıdır. Kullanacağınız ağda bantlarını sırtınızda çıkan tüylerin çıkış yönünün tersine doğru yapıştırmalısınız. Eğer o an için herhangi bir aceleniz yok ise ağda bandını biraz bekletmenizi tavsiye ederiz. Yapıştırdığınız ağda bandını tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekerseniz sırtınızdaki bütün tüyleri temizlemiş olacaksınız.

Sırtınızdaki tüyleri çektikten sonra vücudunuzda yapışkan bir jel kalacaktır. Bu yapışkan ağda bandının yapışkanıdır. Bu yapışkanı da temizlemek için de ağda bantlarını aldığınız kutuların içinde bulunan nemlendirici mendiller bulunmaktadır. Bu mendilleri vücudunuz da bulunan yapışkan jellerden kurtulmak için kullanabilirsiniz.

Sırt tüyleri nasıl yok edilir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git