Sırt Tüyleri Nasıl Alınmalı?

Sırt Tüyleri Nasıl Alınmalı?
15 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 27 kez okundu.

Sırt tüyleri nasıl alınmalı ? Hayatımızın her alanında vücudumuzun farklı yerlerinde çıkan tüyler rahatsızlık vericidir. Kadınlar için olduğu kadar erkekler içinde tüyler büyük problem. Ve hepimiz bunlardan kurtulmanın yollarını ararız. Asıl kötü olan sırtta çıkan istenmeyen tüylerdir. Bu durum sosyal hayatımızda ilişkilerimizi ve zaman zaman psikolojimizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bu tüyler kalın, siyah ve sık çıkıyorsa durum gerçekten vahim demektir. Bu duruma sebep olan farklı durumlar vardır. Sağlık sorunları, yanlış beslenme, hormonsal bozukluklar gibi durumlarla alakalı olabilir. Ama genetik sebepler bunların en başında gelir. Genetik tüylenmeye sahipseniz pek çok yol deneseniz bile bu tüylenmeyi yeterince azaltamazsınız. Bu durumda yapılacak tek şey bu tüyleri aldırmaktır. Tüylerinizi aldıktan sonra uygulayacağınız kürler ile de tüylerinizde azalma sağlayabilirsiniz. Bu sizin için daha yararlı olacaktır.

Ağda

Aldırmanın birçok yöntemi vardır fakat ağdayı sırt bölgesi için tavsiye etmek pek doğru olmaz. Çünkü bu size çok fazla acı verebilir. Bazı durumlarda çoğalmasına neden olabilir. Eğer canınızın yanmayacağını düşünüyorsanız, temizlenmiş bölgeye pudra sürerek bunun üzerinden ağda yapmanızı tavsiye edebilirim. Daha sonrasında rahatlatıcı kremlerin faydasını göreceksiniz.

Tüy Dökücü Krem

Önerilen yöntemler arasında en acısız olanın tüy dökücü kremlerin olduğunu söylemek mümkün. Bitkisel ve eczaneden alınmış bir ürün olduğuna kesinlikle dikkat etmelisiniz. Çünkü cildinizde istenmeyen tahrişlere yol açabilir. Temizlenmiş bölgeye uyguladığınız kremi su ile temizleyerek istenmeyen sırt tüylerinden kurtulabilirsiniz. Tüy dökücü kremleri sadece tüylerin olduğu bölgeye uygulamaya dikkat etmelisiniz.

Lazer Epilasyon

Herkesin bildiği gibi istenmeyen tüylerden kesin olarak kurtulmanın en iyi yoludur. Güvenilir bir yerde bir kaç lazer epilasyon seansından sonra istediğiniz sonuca ulaşacaksınız. Bu yöntem pahalı olabilir ama buna değeceğini söylemek mümkün. Pişman olmazsınız. Deneyin.

Sırt tüyleri nasıl alınmalı ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git