Sırt Tüyleri Almanın Pratik Yolları

Sırt Tüyleri Almanın Pratik Yolları
20 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Sırt tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? Sırt tüylerinin çıkması aslında tek kadınların değil erkeklerin de korkulu ve kişiyi sinir edici bir durumudur. Kadınlarda sırt tüylenmesi sırt dekoltesi seven kadınlar için kötü bir durumdur. O tüyleri oradan alana kadar sırt dekoltesi kullanamayacakları kesindir.

Yazları yazlıklarda plajlarda bikini veya mayo giyemeyeceklerini bilmeleri onlar için haylice üzücü bir durumdur. Bunların yanında hem erkekler hem de kadılar için kıl dönmesi gibi sağlık sorunlarına da neden olduğu bilinmektedir. Bu tür bir sağlık sorunuyla karşılaşan kişilere her zaman doktor tavsiyesi sırt tüylerini azaltıcı yöntemler uygulamalarıdır. Sırt tüyleri bazen erkeklerde de istenmeyen çok gür veya çok çıkabiliyor. Bu durum erkekler için de çok sıkıcı bir durumdur.

 

Hoş bir görüntü olmadığını erkeklerin de çok iyi bildiği kesin. Sırt tüylerinin çok çıkan bir insanı elbette ki günümüzde uygulanan yöntemlerle kimse kaderine terk etmemiş. Bu tip insanlar için çözüm önerileri sunulmuş. Bunlardan biri hamam otu denilen bir ot çeşidiyle yapılan, bir epilasyon tüy dökücüyle kremiyle sırt tüylerinize kısa süreler için çözüm bulabilirsiniz. Kullanacağınız bu kremi sırtınızın tüyü yoğun bölgelerine sürün ve bölge de yaklaşık bir on dakika bekletin. Kullanacağınız bu kremin keskin ve kötü bir kokusu vardır. Ama merak etmeyin bu koku sandığınız gibi vücudunuza işlemeyecektir.

Sırtınızı yıkadığınız zaman bu kokudan da kurtulacaksınız. On dakika bekledikten sonra kullanacağınız bir jiletle tüylerinizin, çıkış yönün tersine doğru jiletle tüylerinizi almaya başlayın bu arada göreceksiniz ki tüyleriniz dökülmeye başlamış. Bu işlemi tüm sırtınıza uyguladıktan sonra vücudunuzu yıkayınız. Sırtınız da tüyden eser kalmadığını göreceksiniz. Eğer hamam otu tozu kremi bulamaz iseniz. Bu işlemi hamam otu tozu ile de hallede bilirsiniz. Hamam otu tozunu bir kabın içinde suyla karıştırarak bir macun kıvamını aldıktan sonra sorunlu bölgeye sürün ve gene on dakika bekledikten sonra yıkayın sorunlu bölge de tüy kalmadığını göreceksiniz.

Sırt tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git