Sırt Tüyleri Acıtmadan Nasıl Alınır?

Sırt Tüyleri Acıtmadan Nasıl Alınır?
20 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Sırt tüyleri acıtmadan nasıl alınır ? Vücudunuzun istemediğiniz yerlerinde tüyler mi çıkıyor ve siz bu tüylerden kurtulmak mı istiyorsunuz?  Özellikle sırtınızda çıkan tüyler sizi rahatsız mı ediyor?  Ve bu rahatsızlığı gidermek için ağda, epilasyon aleti vb. acıtan yöntemlere başvurmak istemiyor musunuz?  O zaman size acısız ve ucuz bir yöntem olan tüy dökücü kremin rahat ve pratik tüy dökme mucizesini önereceğiz. Çünkü tüy dökücü krem en acısız ve uğraştırmayan tüy alma yöntemidir. Özellikle sırt gibi alınması çok kolay olmayan bir bölge için de gayet uygun ve rahat olduğunu söyleyebilirim. Pekâlâ, şimdi sizlere tüy dökücü kremi sırtınıza nasıl uygulayacağınızı anlatacağım.

Öncelikle tüy dökücü kremi duş aldıktan sonra uygulamanızı tavsiye ederim çünkü birçok tüy dökücü krem nemli bölgeye uygulanır. (Fakat her cilt tüy dökücü kremler için uygun olmayabiliyor, örneğin çok hassas ciltlerde tüy dökücü kremler alerji yapabilir. Bu yüzden tüy dökücü kremi önce vücudunuzun küçük bir bölümünde denemenizi tavsiye ederim. Denemenin ardından herhangi bir alerjen etki görülmediği takdirde uygulamaya devam edilebilir. )

Nemli sırtınıza tüy dökücü kremi cildinizi tahriş etmeden sürün. (Bu işlemi yaparken eliniz sırtınıza yetişemeyeceği için yardım almanızı tavsiye ederiz.) Tüy dökücü kremi sürdükten sonra yaklaşık 10 dakika kadar bekleyin. 10 dakika sonra tüy dökücü kreminizle beraber verilmiş olan spatula ile yine sırtınızı çok fazla tahriş etmeden kremli cilt yüzeyini kazıyın. Spatula ile sırtınızı kazıdıkça kıllar dökülmeye başlayacaktır.  Bu şekilde en acısız ve pratik şekilde, zahmet çekmeden, yapış yapış olmadan, yağlarla, bezlerle uğraşmadan sırt tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Üstelik kaliteli bir tüy dökücü krem sizi bir aydan fazla süre boyunca rahatlatacaktır. O halde kolay gelsin…

Sırt tüyleri acıtmadan nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git