Sırt Ağdası Nasıl Yapılır?

Sırt Ağdası Nasıl Yapılır?
20 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Sırt ağdası nasıl yapılır ? Vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmak istiyorsanız, sırtınızdaki tüyler sizi rahatsız ediyorsa ve bir türlü almanın yolunu bulamıyorsanız bu yazı tam da bu konuda sizin için yönlendirici ve bilgilendirici içerikte bir yazı. İstenmeyen tüylerden kurtulmak istenen bölgelerin başında sırt geliyor. Bu problem günümüzde artık sadece bayanlara özel bir sorun değil.  Erkekler de partnerlerini memnun etmek için sırt bölgelerindeki tüylerden kurtulmak isteyebiliyor.

Sırt bölgesindeki tüylerden kurtulmak için en ideal yöntem ağdadır. Ağdanın ağrısı gözünüzü korkutuyor olabilir ve bu sizi tüy dökücü kremlere yönlendirebilir. Fakat tüy dökücü kremler bizim çok da önerdiğimiz yöntemlerden değil. Çünkü bu kremler vücutta uygulanan bölgedeki tüm kıl köklerini uyarıp bir daha ki sefere daha güçlü ve daha sık çıkmasına neden olabilir. Fakat ağda, biraz ağrılı olsa da zamanla acısını hissetmeyecek hatta sırtınızdaki tüylerin azaldığını ve inceldiğini fark edeceksiniz. Aynı zamanda ağdanın en çok kullanılan yöntem olmasının sebeplerinden biri de uzun süreli etki sunmasıdır. Bu yüzden ağdanın ağrısına dişinizi sıkıp dayanmanız uzun vadede daha mutlu edecek sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Sırta ağda uygulamak yalnız yapabileceğiniz bir işlem olmadığı için öncelikle size yardım edecek birini bulmanız gerekli. Ve bu işlemi yapan kuaförlerin olduğunu da ekleyelim. Ağda çam sakızı ağda ve sir ağda olmak üzere iki çeşittir. Ağdayı uygun sıcaklıkta, sürülecek kıvama gelene kadar ısıttıktan sonra, size yardım edecek kişiden ağdayı sırtınızdaki tüylerin çıkış yönünde, eşit ve ince bir kat oluşturacak şekilde sırtınıza sürmesini isteyin. Daha sonra sürülen ağdanın üzerine uygun uzunlukta bir bez yapıştırıp, ters yöne doğru çekmesini isteyin. İşlemi tüm sırt bölgesi için uyguladıktan sonra oluşan yapışkanlık hissinden kurtulmak için ağda temizleme yağlarından faydalanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Sırt ağdası nasıl yapılır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git