Sevgilisinden Daha Yeni Ayrılmış Bir Kadına Asla Söylenmemesi Gereken 15 Cümle

Sevgilisinden Daha Yeni Ayrılmış Bir Kadına Asla Söylenmemesi Gereken 15 Cümle
15 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 292 kez okundu.

Yav zaten kadın yeterince acı çekiyor, kalbi yangın yeri sizde kalkmış bıdı bıdı bıdııı! Şuan ne konuşsanız boşa; aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor!

1. Elini sallasa ellisi zaten.

Burada dert erkeksiz kalkmak değil, neden anlamıyorsunuz yahu! Rahat bırakın bir acısını doyasıya yaşasın.

2. Bunlarda arkadaş!

Siz ayrıldıktan sonra ortada bir sürü tevatür dönmeye başlar; ah canım ya iyi oldu ayrıldığınız, zaten bana bile yazıyordu! Ölür müsün, öldürür müsün! Acımı bir atlatayım o zaman bulucam kızım seni!

3. Daha önce neden söylemiyorsunuz?

Zamanında cesaretini toplayıp konuşamamış arkadaşlarında bu dönemde çeneleri düşer; zaten o kadar da yakışıklı değildi, boyu da kısaydı bırak kızım yakışmıyordunuz zaten. Ya bi susar mısııın, kalbimi deşiyorsun şuan 🙁

4. Ben demiştim ama

Napalım yani altın madalya falan mı takalım sana arkadaşım. Evet, bildin sonucu ayrılık oldu, sende rahatla! Tabi bunu kaçırmayıp ‘ ben sana demiştim amaaa’ yı yapıştırman şart!

5. Bak baaak! Ne zamandan beri göz koymuştun!

Ayrılığın üzerinden daha bir hafta geçmemiştir ki bir arkadaş usulca yaklaşır ve ‘ enişte madem boşta ben bi şansımı deneyeyim, yabancıya gitmesin ha?’ der. YOK ARTIK YA! Bunu unutursak kalbimiz kurusun!

6. Çok güzel teselliler bunlar.

Ayrılığı daha tam olarak kavrayamamışken birde üstüne ‘bence başka biri vardı ondan bitti’ ithamları… Yav saygıdeğer insancıklar bu kadın ayrılık acısı çekiyooor! Alooo!

7. Zaten geri dönecektir, çokta şaapma.

İyide güzel arkadaşım sen böyle derken acıya gark olmuş kadına ümit tohumları ekmiş olmuyor musun??? Bu adam dönmeyince nolacak ?? Kaş yapayım derken göz çıkarmaya da gerek yok.

8. Fazla kurcalamayıın.

Hani böyle hem meraklı hem de size tesellide bulanmak isteyen grup vardır ya… Onlardan biri çıkar der ki; inşallah pişman olacak bir şey yapmadın canım ha? Şuan bu kadın napsın?!

9. Sanırsın medyum!

Takma kafanaa, çok güzel bir gelecek seni bekliyor, bak gör onsuz daha mutlu olacaksın, daha iyisini bulacaksın… Ya sen nerelerle irtibata geçiyorsun da bunları biliyorsun, tövbe bismillah!

10. Hayırlısı be çınım.

Evet bizde biliyoruz vardır her şeyde bir hayır, ama şuan bunlar avutmaya yetmeeez!

11. Sana bakıyor gördün mü??

Yav he he! Zaten bizde bir Taylor Swift, Adriana Lima’ ya taş çıkartacak potansiyeldeyiz!

12. Başkasını mı seviyormuş??

Bak canımcım öyle arkadaş olmaz. Bunlar dert dinlemek, seni avutmak adı altında yarana bir güzel tuz basıyorlar! Ne demek başkası mı varmış hayatında! Bu yaralı ceylanımız daha ayrılık şokunu bile atlatamamışken nasıl olurda hemen bulmuş başka birini??? Eski enişteyi öldürüp kadavra niyetine tıp fakültelerine bağışlayalım mı?? Dirisi bir işe yaramadı ama ölüsü eğitim için gitti dersin ha??

13. Birde enişteyi sevecekleri tutar.

Sen orada acınla boğuşursun biri de çıkar derki ‘ kanka neden ayrıldınız ya ben onla çok iyi anlaşıyordum, iyi birine benziyordu :(’ . Sen üzül diye ayrıldık sevgili arkadaşım! Şimdi iyi yönlerini hatırlatıp anıları hortlatmanın ne manası var. Süper, siz ateşi körükleyin. Valla böle devam!!

14. Ay çok güzel, özgürsün.

Sevgilisi olan kişilerden duyduğun en saçma şeylerin listesinde başı çeker bu cümle; canım ne güzel kafanı dinlersin, keşke bende yalnız olsam. Ayrıl o zaman seni bağlayan mı arkadaş.

15. Keşke bende senin gibi yalnız olsam, sana çok özeniyorum

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git