Sevgiliniz Soğuk Davranıyorsa Ne Yapmalı ?

Sevgiliniz Soğuk Davranıyorsa Ne Yapmalı ?
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.824 kez okundu.

Aşk çok hassas bir terazi dengeyi sağlamak zordur .Kadınlar; genelde gerçekten aşık olduğu erkeğe sınırsız limitsiz güven ve sevgi duyar. Erkek ise; kadını sever koruyup kollar fakat tüm dünyası kadın değildir. Onlar için futbol, piyasa, güncel konular, ekonomi gibi konu başlıkları da önemlidir. Erkekler ve kadınlar arasındaki bir diğer önemli husus da güven meselesidir. Erkek ve kadın bu konular da biraz farklıdır. Kadın, erkeğin yaptığı hataları affeder ve mutlu olmaya çalışır .Erkek ise kadının yaptığı hatayı unutmuş gibi yapar sonra soğuk davranır. Bu soğuk davranışlar sıklaşmaya başlar ve erkek kadının hemen bir hata yapmasını bekler ve ilişkiyi sonlandırmak için elinden geleni yapar. Peki, sevgiliniz soğuk davranıyorsa ne yapmalı ?

Soğukluğun tek sebebi güven meselesi olmayabilir de bazen kadının yapmasını istemediği ve uyardığı davranışları kadının tekrarlaması, erkeğin ona soğuk davranmasına sebep olabilir ya da birbirlerinden uzaklaşma durumun da yakın çevresin de bulunan karşı cinsle sohbet etmeye başlayıp sonra görüşmeyi sıklaştırmaya başladığın da başka kimseye ihtiyaç duymuyormuş gibi hissedip sizinle iletişimi aksatıp çeşitli bahanelerle sizden uzaklaşabilir. Bu gibi durumlar da yapmanız gereken en önemli iş onu gözlemleyerek davranışlarını takip etmek ve ona pozitif davranıp yanın da sıradan normal davranmak. Eğer ters ve olumsuz davranışlar sergilersek daha çok uzaklaşıp araya koyduğu mesafeyi daha da fazlalaştırabilir.

ilişkideki sorunları çözmenin yolları

Bu emek verdiğiniz ilişkiye ve size zarar verebilir o yüzden gayet sabırlı ve olgun bir şekilde karşılıklı oturup onu anlayarak hatayı bulmak ve hatayı düzeltmek için mantıklı ve olumlu çareler aranarak olayı büyütmeden ve ilişkiye zarar vermeden ortadan kaldırmak gerekir şayet bu olayı büyütmeyip umursamaz davrandığınız şekilde orta da sorun kalmayacaktır bir diğer çok önemli ve yapmamız gereken şeyde çok düşünüp olayı kendi kafamız da büyütmemektir.

Çünkü ne kadar çok üstüne gidersek olayların o kadar çok bizi yaralar kimseyi merkezinize koymayın ve o yoksa hayat anlamsız diye düşünmeyin çünkü o yokken de mutlu olduğunuz anılarınız var ondan sonra da olur o yüzden soğuk davranıldığı takdir de dediğimiz şekilde uygulayıp sonuç almazsanız hayatın başka güzel yönlerini keşfederek mutlu olun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git