Sevgilimle Seviştik Hamile Olabilir Miyim ?

Sevgilimle Seviştik Hamile Olabilir Miyim ?
6 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 528 kez okundu.

Sevgilimle seviştik hamile olabilir miyim ? Bayanlar tarafından sıkça sorulan sorulardan biridir bu soru. Ancak böyle bir durumda kesin bir cevaba ulaşılmaz. Öncelikle ilişki ne boyutta yaşandı, ön sevişme olarak mı sonlandı bunları bilmek gereklidir. İlişki sırasında ön sevişme ve sürtünme durumunda bir hamilelik gözlenmez. Bunun yanı sıra anal ilişki olarak tanımlanan ters ilişki yaşandı ise de bir hamilelik söz konusu değildir. Ancak ilişki sırasında erkek tarafından bir boşalma durumu gerçekleşti ise o zaman hamilelik söz konusu olabilir.

Sevgilimle Seviştim Gebe Miyim ?

sevgilimle-sevistik-hamile-miyim

İlişki sırasında korunmasız bir biçimde ilişkiye girildi ise boşalma olmasa da hamilelik söz konusu olabilir. Penis eğer vajina içindeyken boşalma gerçekleşti ise ve bayan partner yumurtlama döneminde ise gebelik kaçınılmaz olabilir. Bunun yanı sıra eğer vajina içine değilde üzerine boşalma durumu yaşandı ise yine de hamilelik oluşabilir ve hamilelik riski vardı. Sevgilimle seviştim hamile kalır mıyım ve sevgilimle seviştik kan geldi diyorsanız  ertesi gün hapını vakit kaybetmeden kullanmalı ve sonra ki süreçte istenmeyen bir hamilelik durumu ile karşı karşıya kalmamalısınız.

Sevgilimle seviştik hamile olabilir miyim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git