Sarı Lacivert Şal Modelleri

Sarı lacivert şal modelleri kullanışlı renkler olduğu için şallar da geniş kullanım alanı bulunmaktadır. Zemin renk ve farklı renkler ile uyum sağlayan şal modelleri oldukça şık ve güzeldir. Bu yılın koleksiyonun da yer alan sarı lacivert şal modelleri mağazalar da ki yerini almıştır.

Yeni Sezon Sarı Lacivert Şal Modelleri

karaca tafta şal

Püsküllü sarı lacivert şal modelleri bu yıl şal modelleri arasın da çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Hem uçların da hem de zemin de işlemeler ile şıklık katmıştır. Lazer kesimli sarı lacivert şal modelleri ise bu sene de gözde olan modeller arasındadır. Lazer kesimin görsel güzelliği de şal çeşitleri ile bütünleşmiş ve en çok tercih edilenlerin arasında yer almıştır.

Çizgili sarı lacivert şal modelleri farklı renkler ile de bir arada olduğu modeller de de zemin rengi lacivert olan üzerine sarı renkli ile birbirine uyum sağlamış modeldir. Çiçek desenli lacivert şal modeli zemin renginin sarı olması ve farklı çiçek desenleri ile baharın tüm renklerini bir araya getirmiştir. Şal uçların da sarı rengi püskül detay olarak da kullanılabilir. Bu modeller tasarımcıların da çok fazla piyasaya sunduğu her yaş aralığına hitap eden modeller arasındadır.

En Güzel Sarı Lacivert Şal Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git