Şal Desenli Eşarp Modelleri

Şal desenli eşarp modelleri, tesettür giyimin önemli giyim parçaların hatta en önemli parçaları dersek yanlış olma şal ve eşarplar için, şalların daha kolay kombin oluştur kolaylığı ile eşarpların görsel olarak daha güzel desenler ve renklerin bolca bir ara da bulunmasın da dolayı şal ve eşarp arasın da kalmaktadır çoğu kişi benim gibi. Tasarımcılar bunu da düşünmüşler ve bayanların isteklerini göz önüne alarak eşarp ve şalları birleştirmişler ve ortaya şal desenli eşarp modelini ortaya koymuşlardır. Bu modeller şunlardır bayanlar birlikte gözden geçirelim ve desenli şal eşarp modellerini görelim.

Pudra pembesi olan ve kenarları kahverengi leopar deseni olan renk ve leopar detayı ile oldukça şık bir şal desenli eşarp modeli ortaya çıkmıştır yeni olan bu model bayanların en çok tercih ettiği modeldir. Sarı olan ve sade tek renk olan püskülle detaylandırılmış şal desenli eşarp modelidir bu modelin sarı, kırmızı, lacivert, pembe ve mor olan renkleri de mevcuttur. Yeşil ve beyaz olan bu renklerle leopar deseni oluşturulmuş şal desenli eşarp modelidir leopar desenler şal desenli eşarplarda şıkça kullanılmıştır. Siyah zemin üzerine beyaz kalpler ile detaylandırılmış ve püskülü şal desenli eşarp çeşitleri, kalpler ve renklerin uyumu oldukça güzel durmuş ve alıcısı olan bir model ortaya çıkmıştır.

yaprak desenli şal eşarp modelleri

Parlak sarı olan şal desenli eşarbın kenarlarına siyah dantel işlemeli olan oldukça şık ve özel bir tasarım ortaya çıkmıştır özel gecelerde şık kom binler oluşturacağınız bir modeldir. Gümüş renk ile pembe gül deseni ile tasarlanmış bir modeldir. Koyu yeşil ile sarı renkle kare şekilleri oluşturulmuş kullanışlı modeldir renkler ve kare şekil uyum sağlamıştır tercihler arasındadır. Mor ve bordu renkleri ile şal desenli eşarp çeşitleri olan eşarbın yarısı bordo yarısı da mor olan ve çift taraflı da kullanabileceğin kullanışlı farklı kombineleri rahatlıkla sağlanacak bir modeldir. Gri zemin üzerine beyaz ve lacivert, fiyonk ve nokta desenli olan şal desenli eşarp modelidir bu model oldukça modern ve şık bir modeldir. Kahverengi olan ve taş desenli püskül detaylı olan şal desenli türban modeli bu yılın modellerin de olan ve tercih edilen bir modeldir.

En Güzel Şal Desenli Eşarp Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git