Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada Zürafa Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.155 kez okundu.

Rüyada zürafa görmek, mal kaybı olarak yorumlanır. Zürafa gören kişi maddi sorunlar yaşayabilir. Umulmadık ödemeler çıkabilir ve borçlar ortaya çıkabilir. Gereksiz masraflar yapacağı anlamına gelir. Rüyada zürafa gören kişi bir mülkünü satabilir ya da maddi kayıp yaşayabilir. Maddi sıkıntı olarak da yorumlanan zürafa, borçlanmaya işaret eder.

Rüyada Zürafa Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada zürafa

Rüyada zürafa görmek, güvenilmeyen kadın anlamına gelir. Ummadığınız bir kişiden ihanet görebilirsiniz. Hayal kırıklığı olarak yorumlanır. İstenilen bir olayın gerçekleşmemesi ve hayal kırıklığı yaşatması söz konusudur. Rüyada zürafaya bakmak istediğimiz olayların gerçekleşmemesine sabırlı olacağımız anlamına gelir. Zürafaya bakan kişi sabrederse bu beladan ve kötü olaylardan kurtulacaktır.

Rüyada Zürafa Görmek Ne Demek ?

Rüyada zürafa, uzak yolculuk anlamına gelir. Zürafaya dokunan kişi çok uzun bir seyahata çıkar. Uzak yerleri ziyaret eder. Rüyasında zürafaya dindiğini gören kişi büyük bir kademe atlar, mevki değişimi yapar. İş yerinde farklı bir iş dalına geçebilir yada bulunduğunuz mevkiden daha farklı bir mevki de işe devam edebilir. Kişi ve onunla konuşan kişi tüm sorunlarını, meselelerini çözer, sıkıntılardan kurtulur. Rüyasında zürafa gören bir kişi, oldukça zarif ve güzel bir hanımla tanışacak ve daha sonra bu hanımla güzel bir ilişkileri olacak demektir. Bu rüyayı gören kişi eğer kadın ise, mutlu bir yuva kuracak ve hayalindeki geleceği güvendiği insanla birlikte kuracak demektir.

Rüyada Zürafa

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zürafa görmenin anlamı ve zürafa rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git