Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada Zürafa Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.290 kez okundu.

Rüyada zürafa görmek, mal kaybı olarak yorumlanır. Rüya sahibi, maddi sorunlar yaşayabilir. Umulmadık ödemeler çıkabilir ve borçlar ortaya çıkabilir. Gereksiz masraflar yapacağı anlamına gelir. Kişi bir mülkünü satabilir ya da maddi kayıp yaşayabilir. Sizleri oldukça özleyen sevdikleriniz olduğunu işaret etmektedir. Sizlerin çevrenizde yer alan insanları bu ara biraz ihmal etmenizden dolayı oldukça çok üzülüp sizlere kırıldıklarını işaret etmek ile birlikte artık çevrenizde yer alan insanlara biraz zaman ayırma vaktinin de geldiğini göstermektedir. Eğer her olaya mantık ile yaklaşır iseniz her an kazanmak sizlerin elleri arasında olacak ve başarısızlık duygusunu hiçbir zaman da tatmayacaksınız.

Rüyayı gören kişinin düşmanına karşı kazanacağı zafere işarettir. Düşmanlarınızla gireceğiniz dişli mücadele sonucunda uğrayacağınız kazanç sizin yararınıza olacaktır. Kendi sorunlarınızın üstesinden zorlanmadan kendi kendinize geleceğinizi ifade etmektedir ve faydalı işe yarar işlerde bulunacaksınız. Bu durumunda size hem maddi hem manevi getirileri olacaktır. Düşmanlarınıza karşı ayakta durmanızı ve güçlü olmanızı sağlayacaktır.

Rüyada Zürafaya Bakmak

Güvenilmeyen kadın anlamına gelir. Ummadığınız bir kişiden ihanet görebilirsiniz. Hayal kırıklığı olarak yorumlanır. İstenilen bir olayın gerçekleşmemesi ve hayal kırıklığı yaşatması söz konusudur. Ayrıca istediğimiz olayların gerçekleşmemesine sabırlı olacağımız anlamına gelir. Eğer kişi sabrederse bu beladan ve kötü olaylardan kurtulacaktır.

Rüyada Zürafaya Dokunmak

Uzak yolculuk anlamına gelir. Kişi çok uzun bir seyahate çıkar. Uzak yerleri ziyaret eder. Aynı zamanda kişi büyük bir kademe atlar, mevki değişimi yapar. İş yerinde farklı bir iş dalına geçebilir yada bulunduğunuz mevkiden daha farklı bir mevki de işe devam edebilir. Kişi ve onunla konuşan kişi tüm sorunlarını, meselelerini çözer, sıkıntılardan kurtulur. Ayrıca kişi, oldukça zarif ve güzel bir hanımla tanışacak ve daha sonra bu hanımla güzel bir ilişkileri olacak demektir. Bu rüyayı gören kişi eğer kadın ise, mutlu bir yuva kuracak ve hayalindeki geleceği güvendiği insanla birlikte kuracak demektir.

Rüyada Zürafa Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin gerek arkadaş çevresi gerekse ailesi tarafıyla çok iyi iletişim kurduğuna işarettir. Herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişiliği var. Ona verilen görevleri ve işleri büyük bir özen ve titizlikle yapmaktadır. Rüyayı gören kişi eğer erkek ise yeniden eski hallerine döneceğine ve yaşadığı onu üzen kırgınlık dolu anılarını unutacağına işarettir. Birçok engelle karşılaşacak ve eğer bunlarla mücadele ederse rahatlığına kavuşacağı anlamlarına gelir.

Rüyada Zürafanın Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekleştirmek istediği bir yaşamı düşünerek aklını kurcalamasına işarettir. Kişinin iş hayatında ki başarılar sonucunda maddi olarak kazançlara uğrayacaktır. Eğer sıkıntılı bir ilişkiniz veya işiniz varsa bunlardan kurtulup rahat bir hayata başlayacağınız anlamlarına gelir. Son zamanlarda farklı bir noktadan gelecek olan haberlerin iyi olmayacağına ve size hayırlı haberler ulaştırmayacağına işarettir.

Rüyada Zürafa Kovalaması

Rüyayı gören kişinin hayatında aşırı derecede aşağılık ve gözü kararmış olan bir düşmana işarettir. Yapacağınız işler veya da alacağınız kararlar doğrultusunda uğrayacağınız pişmanlıklara işarettir. Üzüleceğiniz ve sıkılacağınız günler yakın olabilir. Her an kötü bir haber veya bir fitneyle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden aldığınız kararlara, verdiğiniz sözlere, ağzınızdan çıkanlara ve de edindiğiniz arkadaşlıklara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Rüyada Zürafa Beslemek

Son zamanlarınızda verdiğiniz emeğinizin, zorlanarak yaptığınız çalışmalarınızın, uykusuz ve yorgun olarak geçirdiğiniz günlerin karşılığını mutlaka alacağınız anlamlarına gelmektedir. Ve ilerde elinize geçecek olan imkânlar ve fırsatlar dâhilinde bu günlerin acısını çıkartacağınız ve hakkıyla üstesinden geleceğiniz anlamlarına gelmektedir. Verdiğiniz tüm emeklerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız yalnızca biraz daha sabretmeli ve çaba harcamalısınız her şey düzelecek.

Rüyada Zürafa Sevmek

Eşinizle gireceğiniz ufak münakaşalar sonucunda eşinizin size olan itaatkârlığının azalacağına işarettir. Size eskisi kadar çok güvenmeyecek fakat siz onu hala çok sevmeye devam edeceksiniz. Malınız ve mülkünüzde olan bu artış hem sizi rahatlığa kavuşturacak hem de mutlu edecektir. İş hayatınızda size gelen fırsatlar sizin için hem mutluluğun hem de rahatlığın kapısını açacak gibi görünüyor.

Rüyada Zürafa Saldırması

Hayatınızda ki sıkıntıda olduğunuz bazı günlerin sona erip güzel olan günlerin size yaklaşmakta ve hatta yakın olduğuna işaret etmektedirler. Sağlıklı ve mutlu günlerinizin çok yakında olduğu anlamlarına da gelmektedir ve ayrıca sıkıntıda olduğunuz bu günlerinizin yakın zamanda son bulup tekrar eski mutlu ve huzurlu hayatınıza geri döneceğiniz anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Hamile Zürafa Görmek

Size gelecek olan hayırlı ve sevindirici haberlere işarettir. Mutluluk günleriniz kapıda ve bu mutluluk çift bir mutluluk olacak. Hayatınızda değerli bulduğunuz bir takım insanlar sizin için daha çok anlam taşımaya başlayacak. Sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçirip onlarla eğlenmeniz sizin için tavsiye edilen şeylerin arasındadır. Bu mutluluk haberlerine karşı hazırlıklı olun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git