Rüyada Zincir Görmek

Rüyada Zincir Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 992 kez okundu.

Rüyada zincir görmek, art arda gelecek sıkıntı anlamına gelir. Peş peşe gelecek üzüntü, keder olarak yorumlanır. Rüya sahibi birçok olayın içinde kendini bulacaktır. Uzun zamanlı üzüntü anlamındadır. Yapılacak bir hata yavaş yavaş diğer hataları getirecektir. Alacağınız ilk kararın çok önemli olduğuna işaret eder. Atacağınız adımların dikkatli olması gerekir. Gerçek hayatta itibar göreceğinize ve insanların sizi takdir edeceğine işarettir. Kişi için mutluluk ve sevinç anlamına gelir. Övülüp yüceltilmeyi hak edecek kadar güzel işler yapacak demektir. Kazandıkları şan ve şöhret taktir edilmesine sebep olacaktır. Çevresinden güzel sözler işiten bu kişilerin özgüvenleri büyür ve kendilerine olan saygıları artar.

Rüyada Zincir Sıkmak

Günaha girmek ve isyan etmek olarak yorumlanır. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan isyan edeceğiniz olarak yorumlanır. Sıkıntılı dönemlerde sabrettiğiniz anlamına gelir. Canınızı sıkan olaylara sabır gösterebilirsiniz. Günah işlemeye meyilli olmak olarak yorumlanır. Sıkıntılı zamanlarınızda yanlış bir karar verebilirsiniz ve günah işleyebilirsiniz.

Rüyada Zincir Koptuğunu Görmek

Kafir olmak anlamına gelir. Yapacağınız hatalar büyük olabilir ya da bu dönemde inanç sisteminizden uzaklaşabilirsiniz. Tüm kötü enerjiden kurtulacağınıza işaret eder. Ayrıca tüm acı ve kederlerin biteceği ve güzel günlerin başlayacağı anlamındadır. Sabır ederek kötü günler atlatılacaktır. Yaptığınız hatalardan ders çıkaracağınız anlamına gelir. Hatalardan pişmanlık duymak ve yanlış yoldan vazgeçmek olarak yorumlanır. Kişi, kendisine belirli kalıplar belirlemiş ve bu kalıpların dışına çıkmak istemiyor demektir. Zincirlerini kırmayı başaran insan ise, hayatında pek çok başarıya imza atacak kadar güçlenebilir.

Rüyada Paslı Zincir Görmek

Böyle bir rüya, rüyayı gören kimsenin hayatında ona hep engel olan birileri var olduğunu ifade eder ve bu kişilerden kısa bir süre sonucunda kopup ayrılacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda bunun sonucunda rüya sahibi emin adımlar ile beraber büyük bir başarıya imza atacak ve bu başarının peşinden yılmadan koşacak demektir. Kısacası tüm bunlar sonucunda bu rüya, rahat bir hayatın habercisidir.

Rüyada Hayvan Zinciri Görmek

Rüya sahibinin onuru ile beraber sonsuza dek yaşayacağını ve daima namuslu bir hayat geçireceğim ifade etmektedir . Rüyayı gören kişinin bundan sonra alacağı tüm kararlar da doğru adımlar atacağına ve böylelikle geleceğini daha sağlam zeminler ile kuracağını ifade etmektedir. Aynı zamanda bu rüya hastalıklardan kurtulmayı simgeler.

Rüyada Altın Zincir Görmek

Rüya sahibi eğer ki çalışan bir birey yada öğrenci ise, çalışmaları sonucunda çok büyük olan başarılar elde edileceğini gösterir ve aynı zamanda bu başarının beraberinde kişiye çok büyük kazançlar getireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya son zamanlarda yer alan birtakım sıkıntıların son bulacağını ve artık mutlu günlerin yaklaştığına işaret etmektedir.

Rüyada Zincire Vurulmak

Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde bir haber alacağına, bu haber neticesinde ve üzüntü çekebileceğini işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi almış olduğu haber sonrasında yardıma ihtiyaç duyan kişilere yardım etmeye çalışacak ve elinden ne geliyorsa hepsini sergilenecektir. Fakat ne yazıktır ki rüya sahibi bu üzüntü dolu habere bir çare bulamayacak demektir.

Rüyada Zincir Kolye Görmek

Rüya sahibinin yeni kişiler ile taşınacağına işaret eder. Bu kişilerin bilgili, zeki, tecrübeli ve oldukça akıllı kişiler olduğunu ifade etmektedir. Bu kişiler ile rüyayı gören kişi bir konu hakkında işbirliği yapacak ve bu iş sonucunda ise kendisine güven dolu bir hayat sunacaktır. Bu sayede borçları varsa bütün borçlarından bir kerede kurtulacak ve hayallerinde yer alan ferah bir döneme merhaba diyecektir.

Rüyada Zincir Halat Görmek

Böyle bir rüya kısaca kurtuluş ve bununla beraber kuvveti ifadesinin taşımaktadır. Rüya sahibinin son zamanlarda yaşamış olduğu sıkıntılardan bir kurtuluş yolu bulacağına ve bu kurtuluşun sonucunda da oldukça güçlü bir hayata sahip olacağını işarettir. Bu güçlü hayat ise her geçen gün rüya sahibine büyük bir kuvvet verecek ve kendisine olan öz güvenini her geçen gün dahada arttıracaktır.

Rüyada Zincir Kopması

Böyle bir rüya ne yazıktır ki pek iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Daha çok rüyayı gören kişinin başına birtakım kötü olaylar gelebileceğini işaret etmekle beraber aynı zamanda yakın dostlarından herhangi biriyle edilecek kavga ya da kırgınlık olarak da ifade edilebilmektedir. Kısacası böyle bir rüya, rüyayı gören kişi tarafından anlaşmazlık ve üzüntünün habercisidir.

Rüyada Zincirlenmiş Birini Görmek

Son zamanlarda rüya sahibi tarafından zor olacak bir takım sıkıntılar atlatmaya ve zor günler yaşamaya işaret etmektedir. Rüya sahibi eğer ki yakın zamanda bir işe başvurmayı düşünüyor ise, bu iş sonucunda oldukça büyük zorluklar yaşayacağına (özellikle maddi açıdan) ve bunun sonucunda büyük paralar kaybedeceğini işaret etmektedir. İşsiz ve aynı zamanda parasız kalmayı anlatır.

Rüyada Zincir Kırmak

Rüya sahibinin oldukça şanslı biri olduğunu ve ömrü boyunca bu şans ile beraber yaşayacağını ve bütün işlerin özellikle şansı sayesinde olumlu bir şekilde yolunda gideceğini işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin bütün zorlukların altından kalkacağına, engel tanımadan başarıya ulaşacağını işaret eder. Böylelikle rüyayı gören kimsenin ilerleyen zamanlarda yüksek makamlarda yer alan bireyler olacağını ifade etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git