Rüyada Zincir Görmek

Rüyada Zincir Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 700 kez okundu.

Rüyada zincir görmek, art arda gelecek sıkıntı anlamına gelir. Zincir görmek peş peşe gelecek üzüntü, keder olarak yorumlanır. Zincire dokunduğunu gören kişi birçok olayın içinde kendini bulacaktır. Zincir rüyada uzun zamanlı üzüntü anlamındadır. Yapılacak bir hata yavaş yavaş diğer hataları getirecektir. Zincir, alacağınız ilk kararın çok önemli olduğuna işaret eder. Atacağınız adımların dikkatli olması gerekir.

Rüyada Zincir Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada zincir

Rüyada zincir görmek, günaha girmek ve isyan etmek olarak yorumlanır. Zincir gördüyseniz  içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan isyan edeceğiniz olarak yorumlanır. Rüyada zinciri sıkmak sıkıntılı dönemlerde sabrettiğiniz anlamına gelir. Canınızı sıkan olaylara sabır gösterebilirsiniz. Rüyada zincir görmek günah işlemeye meyilli olmak olarak yorumlanır. Sıkıntılı zamanlarınızda yanlış bir karar verebilirsiniz ve günah işleyebilirsiniz.

Rüyada Zincir Görmek Ne Demek ?

Rüyada zincir kafir olmak anlamına gelir. Yapacağınız hatalar büyük olabilir ya da bu dönemde inanç sisteminizden uzaklaşabilirsiniz. Rüyanızda zinciri kopardığınızı görmek tüm kötü enerjiden kurtulacağınıza işaret eder. Zincirin kopması tüm acı ve kederlerin biteceği ve güzel günlerin başlayacağı anlamındadır. Sabır ederek kötü günler atlatılacaktır. Rüyada zincirin elinizi acıttığını görmek yaptığınız hatalardan ders çıkaracağınız anlamına gelir. Hatalardan pişmanlık duymak ve yanlış yoldan vazgeçmek olarak yorumlanır. Zincir gören bir kişi, kendisine belirli kalıplar belirlemiş ve bu kalıpların dışına çıkmak istemiyor demektir. Zincirlerini kırmayı başaran insan ise, hayatında pek çok başarıya imza atacak kadar güçlenebilir.

Rüyada Zincir

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zincir görmenin anlamı ve zincir rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git