Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada Zeytin Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 954 kez okundu.

Rüyada zeytin görmek, üzüntü sıkıntı anlamına gelir. Rüyasında zeytin gören kişinin bazı konular yüzünden sıkıntı yaşayacağına yorumlanır. Rüyada zeytin görmek, Bazı sıkıntılarla uğraşmak demektir. Canınızı sıkan bir olay olabilir. Rüyasında zeytin gören kişi üzüntülü bir olaya şahit olabilir ya da üzüntü yaşayan biriyle üzüntüsünü paylaşabilir. Rüyada zeytin görmek hoş olmayacak bir olayla karşılaşmaya işarettir.

Rüyada Zeytin Görmek Ne Anlama Gelir ?


rüyada zeytin

Rüyada zeytin görmek, yemin etmek söz vermek anlamına gelir. Rüyada zeytin yediğini gören kişi bir konu hakkında söz verebilir, yemin edebilir. Verdiğin söz yüzünden canı biraz sıkılabilir. Rüyada büyük,iri bir zeytin yediğini gören kişi gereksiz bir konuda yemin eder. Yemin eden kişi bir süre sonra pişman olacaktır. O anki durumdan kurtulmak için verilen söz sonra sizin başınızı  ağrıtacaktır.

Rüyada Zeytin Görmek Ne Demek ?

Rüyada zeytin, mal olarak yorumlanır. Rüyasında yeşil zeytin gören kişi mal sahibi olacaktır. Rüyasında yeşil zeytin görmek beklenmedik bir yerden para geleceği olarak yorumlanır. Rüyada siyah zeytin görmek mal kaybına işarettir. Siyah zeytin yiyen kişi elindeki bir malı satabilir. Borçları için bazı eşyalarını satabilir.Bu bir araba, arsa, ev de olabilir. Borcun büyüklüğüne göre satılan mal değişecektir. Rüyasında zeytin yediğini gören bir kişinin nimetleri ve mal varlığı artar. Bu rüyayı gören kişinin, hayatında pek çok önemli işte imza atmış bir kişidir ve kendine güvenen ve güçlü bir yapısı vardır.

Rüyada Zambak

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zeytin görmenin anlamı ve zeytin rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git