Rüyada Zenci Görmek

Rüyada Zenci Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.575 kez okundu.

Rüyada zenci görmek, sıkıntılardan kurtulmak olarak yorumlanır. Kişi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacaktır. Bu dönemde biraz sıkılmış olabilirsiniz ama bu sıkıntılar nihayet son bulacaktır. Kişinin sıkıntılarının sona ereceğine dalalettir. Konuştuğunu gören kişi kısa sürede feraha çıkacaktır, tüm sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada Esmer Görmek

Güzel ve mutlu haber olarak yorumlanır. Konuştuğunu gören kişi güzel ve mutlu olacağı bir haber alır. Bu haber sizi oldukça mutlu edecektir ve bol bol güleceğinize yorumlanır. Yakın arkadaşlarınızdan biri size güzel bir haber verebilir. Bu sevinci onunla paylaşabilirsiniz. Bol bol kahkaha atacağınız güzel bir dönem içinde olabilirsiniz.

Rüyada Zenci Olmak

Hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Dans ettiğini gören kişi hayırlı bir kısmet bulacaktır. Kişi bekarsa evlilik kararı alabilir ya da evleneceği kişiyle karşılaşabilir. Rüyayı gören evliyse işiyle ilgili güzel atılımlar yapabilir. Güzel fırsatların karşınıza çıkacağına işaret eder. Rüyayı gören eğer bir çocuksa eğitim hayatında güzel başarılar yakalayacaktır. Konuştuğunu ve ondan akıl aldığını gören bir kişi, hiç beklemediği kişilerden destek görerek rahata erer. Aynı zamanda evlilik hayalleri suya düşebilir ya da önünde aşılması zor engeller çıkabilir. Rüyada görüldüğü duruma göre farklı anlamlar kazanır.

Söylediği sözlerle seni derinden yaralayan bir dostuna sırtını döneceksin. Ama bu sırt dönme fazla uzun sürmeyecek çünkü bu dostun sana kendini affettirmek için elinden geleni yapacak. Eşinle birlikte çıkacağın uzun bir yol çıkmış falında. Bir akraba ziyareti için çıkacak bu yolda eşin tarafından hazırlanmış güzel bir sürprizle karşılaşacaksın ve mutluluktan gözyaşlarını tutamayacaksın.

Rüyada Zenciden Korkmak

Bu rüya genel olarak size gelecek olan sevindirici bir habere işarettir. Sizi oldukça sevindirecek olan bir olayla karşı karşıya kalacaksınız. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada korkmak insanlara karşı bir üstünlük kazanacağınıza işarettir. Maddi olarak artış kazanıp iyi duruma gelebilirsiniz. İnsanlara karşı büyük bir zafer kazanabilirsiniz. Güzel ve sevinçli günler görebilirsiniz ve oldukça mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Zenciyle Evlenmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı veya gözetleyeceği bazı olaylar sonucunda kendi hayatı için çok önemli tecrübeler edinecek. Maddi anlamda bereketli günler geçireceksiniz. Yeni başarılara adım atacaksınız ve başarıları işler için ciddi anlamda emek göstereceksiniz. Sevdiğiniz bir insana gösterdiğiniz sevgi karşısında muhabbetiniz daha da artacak. Yöneticilik koltuğuna oturacaksınız ve mevkii olarak yükseleceksiniz.

Rüyada Zenciyle Tartışmak

Bazı sevdiğiniz ve saydığınız insanla bazı fikir ayrılıklarınız sebebiyle tartışabilir ve ciddi bir küslük durumu olabilir. Yaşayacağınız tartışmaları göz önünde bulundurun ve ona göre davranın sizi daha sonrasında kötü düşürecek kelimelere ve konuşmalarınıza dikkat edin. İnsanlara ve iş hayatınız gerekse okul hayatınızda kuvvet kazanacaksınız. Çevrenizde ki insanlara biraz dikkat etmeniz lazım.

Rüyada Zenciden Kaçmak

Sizin anneniz ve babanız için çok güzel bir sürpriz ortaya çıkacak. İşleriniz, kafanıza taktığınız şeyler kolaylaşacak ve hayattan zevk almaya başlayacaksınız. Üzülebilirsiniz ve bu üzüntüye dikkat etmezseniz hastalık boyutuna gelebilir. Uzun süreli kurduğunuz hayaller gerçekleşebilir ve istekleriniz yerini bulup sizi çok mutlu edip havalara uçabilir ve sizi sağlığınız açısından düzeltebilir.

Rüyada Zenci Erkek Görmek

Sizin bir dostunuzun gözünde çok değerli olduğunuza ve bu kişinin sizin için her şeyi yapabileceğine yorumlanır. Size karşı yapılan iyilikler karşısında ister istemez mutlu olacaksınız. Bu rüya genel olarak güç ve kuvvet anlamlarına da gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi için kariyerinde olacak olan bir yükselmeye işarettir. İtibarınızla insanları etkileyecek ve hırslanarak büyük başarılara kavuşacaksınız.

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Yaşayacağınız çok büyük değişimlerin habercisidir bu rüya. Farklı çevrelerde bulunacak ve yeni arkadaşlar elde edeceksiniz. Rüyayı gören genç insanlar için bu rüya yeni ve yabancı ülkelere gitmeye işarettir. Bu yabancı ülkelerde yaşama şansı elde edebilirsiniz. Bekâr hanımlar için alınacak olan ani bir evlilik kararı herkesi özellikle de ailenizi şaşırtabilir. Ufak yaş almışsanız ve hayatınızda birçok dönemden geçtiyseniz özellikle gelecekteki göreceğiniz günler sizin için keyifli ve eğlenceli olacaktır.

Rüyada Zenci Bebek Doğurmak

Bu rüyanın birden fazla anlamı vardır. İlki yaşanacak olan kısa hayata veya ömrün kısalığına işarettir. Diğeri ise kariyerinizde ki adımların sarsılmasına işarettir. Hayatınızda sizi kıskanan ve nazar eden birkaç insan vardır. Hayatınıza girecek olan olumsuz bir olaya karşı verdiğiniz tepki sonucunda hayatınızda değiştiremeyeceğiniz şeyler gerçekleşecek. Bu olaylara verdiğiniz tepki hayatınızda ki bazı görüşlerinizi ortaya çıkarabilir.

Rüyada Zenci Sevgili Görmek

Hayatınızda karşınıza çıkacak olan karmaşalara, kavgalara veya karşılıklı anlaşmazlıklara işarettir. Böyle ortamlarda bulunup büyük bir karmaşanın ortasında kalacaksınız. Bunun yanı sıra yine böyle bir ortamda bulunup karşısında ki kişiyle karşı karşıya geleceği anlamına da gelir. Bu gibi durumlarda verdiğiniz tepkiler hem sizin hem de karşı taraf için oldukça önemli ve değerlidir dikkatli olmanız gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git