Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak

Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak
5 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 53 kez okundu.

Rüyada zemzem suyuyla abdest almak ne anlama gelir? Bu rüya hayırlara vesile olan, iyilik, güzellik ile yorulur. Rüya sahibinin zorluklardan ve borçlardan kurtulmasına, dertlerinin ve sıkıntılarının geçmesine, hastalığını yenmesine, tüm hayatının başarılı geçmesine, sıradan insanlardan farklı bir zekaya sahip olmasını, şansının ve talihinin açık olmasını, ömrünün uzun ve bereketli olmasına rivayet edilir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin uzun süredir hayatında yaşadığı maddi zorluklarının bitmesine işaret eder. Rüya sahibinin hayat sevincinin yerine gelmesine, ticari anlamda işlerin yoluna girmesine, maddi gelirinin artmasına, rüya sahibinin tehlikelerden kazalardan ve belalardan uzak durmasına, Allah ile yakınlaşmasına, hem bu dünyada hem de ahiret hayatında sıkıntı çekmeyeceğine, kendisine öz eleştiri yapmasına, dini açıdan eksikleri var ise bunları tamamlamaya, yaptığı yanlışları düzeltmek için elinden gelen gayreti göstermeye, kişinin manevi huzura ermesine ve yüzünün eskisi gibi gülümsemesine delalet eder. Rüya sahibinin Allah’a karşı günahlarından arınmaya ve hatalarını telafi etmek için her fırsatı kovaladığını işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü insanların ona hiçbir zaman kötülük yapamayacağını, onların amaçlarına ulaşamamasına, hayatını hem maddi hem de manevi olarak garanti altına almaya yorumlanır.

Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada zemzem suyuyla abdest almak, rüya sahibinin geçmişte yaptığı hatalarının farkında olmasına, dünya hayatındaki işler sebebiyle ahiret hayatı için hayırları ihmal etmeye, uzun süredir çektiği sıkıntıların ve hayatın ağırlığının üzerinden bitmesine, rüya sahibinin hem malının hem de parasının artmasına, kısmetinin ve şansının açık olmasına, zorluklara karşı mücadele eden bir yapısı olduğunu, herkesin imrendiği güce ve kuvveti kavuşmasına, iman dolu bir hayatı olmasına ve imanlı ölmesine, dostlarını ihmal etmeye, yaptığı yanlışlardan ders almaya, borcu var ise bir insana ihtiyaç duymasına, maddi sıkıntılardan kurtulmasına, fani işler ile çok meşgul olmaya işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zemzem suyuyla abdest almak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git