Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Rüyada Zemzem Suyu İçmek
28 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 558 kez okundu.

Rüyada zemzem suyu içmek, başarı dolu günlerin sizi beklediğini ve bu başarınızın her zaman devam edeceğini müjdeler. Rüya sahibinin talihinin açılacağını, mutlu günler yaşayacağını, kısmetinin ayağına kadar geleceğini işaret eder. Öylesine hayırlıdır ki bu rüyayı gören kişinin Allah katında bir mertebe yükseldiğine inanılır. Uzun, sağlıklı ve bereketli bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Hayat boyunca kazadan, beladan, kötülükten, açlıktan ve hastalıktan uzak olacağınıza, hayır duaları sayesinde korunmaya ve kurduğunuz hayallere kavuşmaya işaret eder. Çok iyi bir insan olduğunuza, iyiliklerinizin karşılığını alacağınıza, sevdikleriniz tarafından değer göreceğinize, evinizdeki huzurun her zaman devam edeceğine, hayırlı bir işle yüksek bir mevkiye ulaşacağınıza delalet eder. Kişi hasta ise bu hastalığından kurtulacağına, sağlığına kavuşacağına yorumlanır. Her zaman hayır dolu haberlere müjdelenir. Çok istediği bir dileğinin kabul edildiğine şahit olur.

Rüyada Zemzem Suyu Hediye Almak

Kişi hayatı boyunca çok sevilen ve itibar gören bir kişi olabilir. Bu saygınlığı bir ömür boyu sürecektir. Çocuğu olmasını isteyen bir kadın ise çok yakın bir zamanda hamile kalabilir ve doğacak çocuk hayırlı bir evlat olacaktır. Kutsal bir sudur. Hz. Hatice’nin 7 kez tavaf edişi ile bu su çıkmıştır. Bu bir mucizedir. Dileklerinizin kabul olacağını ve hiç beklemediğiniz bir zamanda çok güzel olaylar yaşayacağınızı belirtir bu rüya. Her zaman umudunuzu kaybetmeden güzel düşler kurmaya devam ettiğinizi, güçlü ve ne istediğini bilen biri olduğunuzu gösterir bu rüya. Her rüyanız hayırlı olsun.

Rüyada Zemzem İçerken Dua Etmek

Rüya sahibinin başarı dolu hayatı olacağına, bu başarıların ard arda geleceğine,şansının yaver gideceğine, mutlu bir hayat yaşayacağına, kısmetli bir işe, güzel yatırımlar yapmasına işaret eder. Bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin allah katında yükseldiğini, ahiret hayatında ve dünya hayatında sıkıntı çekmeyeceğini, salih bir kul olduğunu, bereketli bir ömür yaşayacağını, hayırlı işler içinde olduğunu gösterir. Kişinin hayatında hayırlı işler içinde olacağına, başkaları tarafından rüya sahibine daima dua edildiğine, dualar sayesinde mutlu bir hayat yaşamaya, kötülükten ve fenalıktan uzak durmaya, dedikodu yapmaktan kaçınmaya, hayattan istediği huzura kavuşmaya, hem maddi hem de manevi anlamda şükür sahibi olmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayırlı ve allah korkusu olan insanlarla ne haber olmasına, güzel huylu bir eşe, imanının yükselmesine, daha çok şükretmesi gerektiğine, sağlıklı ve sıhhatli bir yaşama, hanesine gelecek berekete ve mutluluğa, imanı kuvvetli evlatlara, anne babanın sevabını almaya yorumlanır.

Rüyada Zemzem Suyunu Bulanık Görmek

Bu rüya sahibinin başına bela olacağı kişilerle tanışacağına, mallarının ve yatırımlarının elden gitmesine, iş hayatında zarar görmeye, ticari anlamda zarara, nimet azlığına, hastalık sahibi olmaya, bir akrabanın vefatına, düşmanlığını içinde saklayan bir dosta yorulur. Bazı rüya alimlerine göre ise, sıkıntılı ve stresli bir döneme geçiş yapacağınıza, telaşlı günlere, dikkatsiz olaya, başkalarının kötü düşüncelerinden fazla etkilenmeye, dert ve sıkıntılardan kurtulmaya, faydalı ilim sahibi olmaya, tehlikeli hastalıklardan kurtulmaya, dualarınızın tez vakitte gerçekleşeceğine, peygamber efendimizin ümmetine layık bir kul olmaya, ibadetlerin artmasına, hayırlı bir evlat olunacağına, hastalıklardan kurtulup şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada Acı Zemzem İçmek

Rüyada hayırlara vesile eden rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacak kısa sürede sağlığına kavuşacaktır. Dertli, üzüntülü ise derdinden, borçlu ise borcundan kurtulacak, günahlarından arınacak, tövbeleri kabul olacak demektir. Rüyayı gören kimsenin muradı gerçek olur. Kişi iş hayatında azmi, çalışkanlığı sayesinde çok iyi yerlere gelecek, terfi bekliyorsa terfi alacak, kazancı artacak, ticaretle uğraşıyorsa karlı çıkacak, işsizse gönlüne göre bir iş bulacak şeklinde yorumlanmaktadır. Olabilecek olaylarda, durumlarda, aile içinde, özel ve iş hayatında mutluluk ve başarıya ulaşmak için biraz mücadele etmek gerektiğini anlatır. Rüyayı gören kişi istek ve hedeflerine ulaşmak için zorluklardan geçecek, çok emek verecek ve verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alacak anlamına gelir. Kişinin imanı, inancı ile yaşadığına da işaret eder. Kendi elinden yudumlayarak içiyor ise, umutsuz olduğu bir konuda ağır adımlarla istediği noktaya ulaşacak demektir. İşleri çok kolay olacak hiç yorulmadan hedefine ulaşacaktır. Birinin elinden içiyor ise daha önce kalbini kırmış olduğu, küstüğü, ayrı kaldığı biri ile barışacağı o kişiden güzel bir haber alacağı yorumlanır. Genel anlamı ile güzel, mutlu günlerin habercisidir. Rüya sahibini rahat, huzurlu bir sürecin beklediğini gösterir. Olumsuz yorumlarına bakıldığında, ağız tadınızı bozabilecek olaylara işaret eder. Üzüntü, kedere delalettir. Hoş olmayan sözler duyulabileceğini gösterir. İş hayatında ortaklıklarda yaşanacak bir sıkıntıya, bir malın elden çıkmasına, özel ve iş hayatında zorluklara, istenmeyen bir olaya yorumlanır. Ancak, başlangıçta can sıkan, üzüntü veren durum sonrasında rüya sahibi için hayır getirecektir.

Rüyada Hurma Yemek Zemzem İçmek

Bolluk ve bereket demektir. Erkek çocuk olacağına, müjdeli bir habere, düşmanını alt etmeye, temiz ve hayırlı rızka, hastalara şifaya, helal kazanca, dinine ve insanlığa hayırlı bir kimseye, faydalı işler yapmaya, iyiliğin peşinde olmaya işaret eder. Çevresi tarafından saygı ve sevgi duyulan birisi olmaya, iş hayatında başarılı olmaya, insanların daima arkasından iyi ve güzel konuşmasına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hurma çekirdeğini çıkarıp yemesi ise çocuk sahibi olmaya işaret eder. Buraya mal ve ganimet sahibi olmaya, iş hayatında ve projelerin de başarılı olmaya, alın teri ile para kazanmaya, kazandığı her paranın helal olduğuna, çocuk sahibi olacağını, sağlık ve sıhhatinin yerinde olacağına, dünya hayatında hiçbir sıkıntı çekmeden yaşamaya, Allah katında hayırlı bir evlat ve kul olmaya, hem maddi hem de manevi hayatta sıkıntıların sona ermesine, ferahlığa kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Zemzem Suyu Dökmek

Bazı rüya yorumcularına göre nadiren de olsa amansız bir hastalığa yakalanmaya, bu hastalığı atlatıp kısa süre sonra iyileşmeye, sağlıklı beslenmeye, iş hayatındaki başarısızlığa, fenalığını saklayan bir yabancıya, zor bir durumla karşı karşıya kalmaya, dedikodulara maruz kalmaya, psikolojik problemleri ve harama el uzatmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi beklemediği anda yüklü miktarda para kazanacak, hayırlı rızk ve sevinçli bir haber almaya, hayatta çok iyi yerlere geleceğine, sıkıntıların sona erip mutlu bir hayata kavuşacağına, yaşayacağı ufak tartışmalardan sonra hayatının düzene gireceğine, kişinin kendini güçsüz ve kimsesiz hissetmesine, yapacağı yatırımlar sayesinde büyük kazançlar elde etmeye, ticari anlamda ortak bir işe girileceğine ve başarı elde edileceğine yorulur.

Rüyada Zemzem Kuyusunu Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki sıkıntılarımdan kurtulmaya, hastalıklarından şifa bulmaya, iman sahibi olmaya, faydalı ilme, takva sahibi olmaya, hayal ettiği şeylerin gerçekleşmesine, tehlikeli hastalıklardan kurtulmaya, şu an içerisinde bulunduğu zor bir durumu kısa süre sonra atlatmaya, ibadet dolu bir hayata, dualarınızın kabul olacağını, Allah katında salih ve hayırlı bir insan olmaya, ilim sahibi olmaya ve ilim öğretmeye, hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulmaya, tez vakitte mala ve paraya kavuşmaya, sıkıntıların ardından gelecek mutlu günlere, bekar ise hayırlı bir insanla evlenmeye, huzura, çocuk sahibi olmaya, dilediği şeyleri Allah’ın nasip etmesine, iş hayatında haysiyeti olmaya, hatalarının ve günahlarının farkında olmaya, günahlarından alınacağını, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, ümit ettiği bir şeyin gerçekleşmesine, sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu Almak

Bir kimsenin desteğini alarak hayatına düzene sokmaya, birisine para yardımı yapmaya, bir dostumun kötü durumdan kurtulması için destek vermeye, sevaba girmeye, bir kimse tarafından takdir edilmeye, toplum içerisinde mertebesinin artmasına, iş hayatındaki yöneticisi tarafından takdir edilip onura edilmeye, isteklerin ve arzularını yerine gelmesine, kötülüğünü saklayan bir yabancıya, bir dostunun düşmanlığını kazanmaya, bir akrabasından gelecek zarara, günlük hayat içerisinde kendini ve dostlarını ihmal etmeye yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre hayalini kurduğu bir hayata kavuşmaya, sağlıklı ve sıhhatli olmaya, mal varlığına gelecek artışa, kötülükten iyiliğe geçmeye, iş hayatında yüksek mertebeye ulaşmaya, zenginlikten fakirliğe düşmeye, birkaç gün içerisinde birden fazla hayırlı haber almaya, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, umre veya hac ziyaretine, insanlara yardımcı olmaya, zorluklarına ardından hak edilen mevkiye ve paraya sahip olmaya, alçak gönüllü olmaya, eli açık bir yaşlıya, iç dünyasında Allah sevgisinin artmasına, dualarının kabul olmasını delalet eder.

Rüyada Zemzem Kuyusuna Düşmek

Hayırlı ve olumlu yorumlanan rüyalardandır. Sizin yaşantınızda olacak çok büyük bir değişime işaret eder. Gerçekleşecek olan bu değişim yaşantınıza güzellikler getirecek olaylara yorumlanır. Eğer hasta iseniz şifa bulursunuz. İçinden çıkılmaz bir durumda iseniz sorununuz çözüme kavuşur. Bir üzüntünüz, derdiniz varsa bütün sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız demektir. Aynı zamanda bu rüya, sizin alacağınız bir nasihate delalet eder. Eğer bu nasihate kulak verir, dinler ve uygularsanız sizin için çok hayırlı olacağını gösterir. Sizin yaşayacağınız mutlu günler anlamlarına da gelmektedir.

Sizin muradınızın olacağına, isteklerinize hiç ummadığınız bir anda kavuşacağınıza yüzünüzün hep güleceğine tabir olunur. Çıkılabilecek bir seyahati de anlatır. Daha önceden planlamış bir yolculukta olabilir aniden çıkılacak bir yolculukta olabilir. Her iki şekilde size hayır getirecektir. Bu rüya, sizin manevi dünyanıza da işaret eder. İman gücünüzü, inançlarınızın sağlamlığını gösterir. Dualarınız ve tövbelerinizin kabul olacağına tabir olunur. Sizin hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız bir yardım ya da destek manalarına gelir. Bu yardım ya da destek maddi manevi olabilir. Bu sizin şu an en çok hangi konuda yardıma ihtiyacınız olduğu ile ilgilidir. Bir diğer yoruma göre, hayatınızı düzene sokmaya, pürüzleri gidermeye, yaşamınızda yolunda gitmeyen her şeyin yolunda gideceğine yorumlanır. Bu rüya iş hayatı üzerinden yorumlanırsa, sizin iş hayatında yöneticiniz tarafından taktir edileceğinize, iş hayatında yükselişe, bulunulan mevkiden bir üst kademeye çıkacağınıza delalet eder. Eğer siz kendi işinize sahipseniz ticari ve mesleki anlamda gelişme yaşayacağınız, kar sağlayacağınız, kazancınızın artacağına işaret eder. Elinize geçecek para ve mal elde edileceğine de işaret eder.

Rüyada Zemzemin Çıktığı Yeri Görmek

Rüyayı gören kişi yakın bir zamanda bir bolluğun kazancın köküne vasıf olacak demektir. Her ne şekilde görülürse görülsün o rüyadan olumsuz sonuç çıkarılması zor olsa da görülen diğer objelerle birlikte yorumlamak daha nitelikli sonuç verecektir. Temiz düzgün görünüyor ise sevdiğiniz kötülük beklemediğiniz dostunuz, arkadaşınız veya akrabanız sayesinde kendinizi bir bolluğun içinde bulacaksınız demektir. Tam tersi kirli, pis dağınık bir ortamdan çıktığı görülmüşse hiç iyilik beklemediğiniz aranıza husumet olan birileri tarafından bir bolluğa itileceksiniz demektir. Bu durumda husumetli olduğunuz kişi bunu bilmeden istemeden de yapmış olabilir, birden güveninizi kazanmasına fırsat vermeyin.

Aynı zamanda beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz anlarda beklemediğiniz fırsatlar yakalamak olarak da yorumlanır. Hiç aklınızda olmayan, olunca da çok iyi oldu sevinci yaşayacağınız durumlara işaret edebilir aklınızda bulunsun. Bu rüyalar etrafınıza karşı dikkatli olmanızı da hatırlatır. Kötü anlamda değil tabi. Etrafınızda çok da ben buradayım demeyen fırsatlar olur, bu fırsatları da fark edebilmeniz için tabiri caizse dört gözle etrafınızı kolaçan etmeniz gerekebilir. Bazen bu rüyayı gören kişiye değil de yakınında olan sevdiği birinin nasiplerine bolluğuna da yorulabilir. Eğer bu şekilde yorumlanacaksa da rüyadaki diğer objeler de tek tek yorumlanıp bir bütün halinde incelenmelidir.

Rüyada Ölüden Zemzem Suyu Almak

Rüya sahibi için hayırlara vesile olan ve güzel gelişmelerin habercisi olan bir rüyadır. İslami rüya yorumcuları bu rüyayı görenlerin günahlarından arındırdığına, Allah’ın dualarını kabul ettiğine, çevresinden birinin tehlikeli bir hastalıktan kurtulmasına, maddi durumu bozuk ise düzelmesine, Allah katında tövbelerini kabul olmasına, arzu ve isteklerinin gerçek olmasını, dert ve kazaların bu kişiden uzak olmasına, hayatında hem maddi hem de manevi anlamda büyük değişimler olacağına, hem kendisinin hem de sevdiklerinin rahat bir hayata kavuşmasına delalet eder. Rüya sahibinin iyi kalpli, temiz, hayır sever, yardımsever, merhametli ve vicdan sahibi bir insan olduğunu gösterir. Rüya sahibinin kısa zaman sonra elimdeki fırsatları değerlendirmesi ile beraber hayalini kurduğu hayata kavuşmasına delalet eder. Rüya sahibinin hem bu dünyada hem de ahiret hayatında hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, hem Allah katında hem de çevresinde itibar sahibi olmaya, haysiyet kazanmaya, mutlu bir insan olmaya, haram ve kötü işlerden uzak durmaya, kişinin hayatının bereketli olmasına, rüya sahibinin dini vecibelerini yerine getirmesine, murat ettiği şeylere nail olmaya, uzun zamandır Allah’tan dilediğiniz ne varsa gerçek olmasını, Allah yolunda ayrılmasına delalet eder.

Rüya sahibinin tatminkar olmasına, alçak gönüllülüğü sayesinde hayatının bol ve bereketli olmasına, zengin bir hayat sürmesine, dini açıdan iman dolu olmasına ve Allah katında salih bir kul olduğunu gösteren güzel bir rüyadır. Bazı rüya alimlerine göre ölen kişinin günahlarının temizlenmesine, dünya hayatında birçok iyilik yapmasını, maddi anlamda muhtaç olan insanlara yardım ettiğine ve Allah katında sevgili bir kul olduğuna işarettir. Rüya sahibinin imamının güçlü olmasından çevredeki insanların da faydalanmasını, Allah katında mertebesinin artmasına tabir edilir.

Rüyada Birine Zemzem Suyu Vermek

Verilen kişi ile alakalı farklı yorumlara çekilmektedir. Kişinin erkek olması rüya yorumunun ahiret ile ilgili olmasına, kadın ise dünyalık meseleler üzerine bir açıklama olmasına işaret olur. Bulanıksa gelecek kaygılarına yorumlanır. Kaygılarınızı biriyle paylaşmak arzusu duyuyor, fakat anlaşılmamaktan korkuyor olabilirsiniz. Sıkıntınızın çözümünü başkalarında aramamalısınız. Size yardım edebilecek kişi yine siz olacaksınız. İçinizdeki güce odaklanarak çabalamaktan vazgeçmeyin. Yorumda da işaret olduğu üzere yardımcı olduğunuz insanların verdiği enerji, size yeni kapılar açacaktır. Kalbinizi temiz tutmaya çaba göstermeniz gerekiyor. Kişi hasta ise ölmüş yakınlarınızın sizden dua istediğine yorumlanır. Bu kişilerin bunalması, sizi de manevi açıdan daraltacaktır. Ölmüşlerinizin adına vereceğiniz küçük de olsa bir miktar zekat sizi de, rahmetli yakınlarınızı da ferahlatacaktır.

Rüyada Zemzem Suyunun Kuyudan Çıkması

Geçmişte karşılık beklemeden işlediğiniz sevapların size döneceğine delalet olur. Bu dönüş, iş hayatınızda ve maddi durumunuzda bir bereketlenme olabileceği gibi, aile huzurunuzun güçlenmesi de olabilir.

Kuyudan çıkan zemzemi içen kişinin baba tarafından yakınınızsa yakın tarihte bir müjde ile mükafatlandırılabilirsiniz. Su verdiğiniz akrabanız ile bir kan bağınız yoksa (yenge, enişte vs) evlilik yolunda atım atılmasına, evli iseniz ailenizin genişlemesine mana olur. Suyunu sizinle paylaşıyorsa bir sıkıntınızdan ötürü ahde vefa yönünden bir geri dönüş alacaksınız. Zamanında destek olduğunuz biri, size zor zamanlarınızda yardımcı olarak sizi şaşırtabilir. Kişinin samimiyetini sorgulayabilir, geçmiş hayal kırıklıklarınız yüzünden şüpheci olabilirsiniz. Bu yardımda art niyet aramanız gereksiz olacaktır. Karşılıklı olarak bir güven ve sevgi bağı oluşturma fırsatınızı iyi değerlendirmelisiniz.

Rüyada Kabede Zemzem Suyu İçmek

Öncelikli olarak çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin eski gücüne ve kuvvetine ulaşacağına, sıkıntılarının son bulacağına, hayatının eskisinden daha güzel olacağı ve mutlu olacağına, isteklerine kavuşmaya, şansının ve kısmetinin açık olacağına, hem maddi hem de manevi yönden sıkıntılarının biteceğine, imanı kuvvetli birisine, güç ve kuvvet sahibi olmaya, sorunlarının çözüme ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda kişinin salih bir kul olduğunu, imanı bütün, haramdan uzak durduğuna, Allah katında iyi bir insan olduğunu, hayatı boyunca kötülükten uzak duracağına, maddi ve manevi huzura erişeceğine delalet eder. Günahlarından ve hatalarından dolayı tövbe etmeye, kötü alışkanlıklarından vazgeçmeye, imanlı birine, hayırlı bir eşe sahip olmaya, huzurlu ve mutlu bir hayata, hayatı boyunca Allah’ın her şeyi istediği gibi vereceği, helal para kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Hacdan Zemzem Suyu Gelmesi

Rüya sahibinin dinine düşkün biri olduğuna, ibadetleriyle beraber hayatı boyunca huzur bulacağına, talihinin her zaman yaver gideceğine, hastalıklarına şifa bulacağına, işlerinin rayına girmesine, ömrünün sonuna kadar büyük belalardan uzak duracağına, zahmetli uğraşların ardından hak edilen hayata ve paraya kavuşacağına, kişinin hatalarıyla yüzleşeceğine ve hatalarından ders çıkarıp hayatına çeki düzen vereceğine, hayatında mutlu olacağı haberler alacağına ve sorunlarının sona ermesine, maddi ve manevi sıkıntılarından arınacağına delalet eder. Hayatının başarılarla dolu olmasına, şansının ve kısmetinin açık olacağına, Allah katında mertebesinin yükselmesine, ömrünün hayırlı ve bereketli olmasına, başarısının ömür boyu sürmesine, hayatı boyunca kazalardan belalardan korunacağına, anne babası için hayırlı ve dua edilen bir evlat olmaya, fakirlikten uzak durmaya, çevresi tarafından hayırsever olarak anılmaya ve saygı duyulan biri olmaya yorulur.

Rüyada Zemzem Suyu İçerken Dua Etmek

Sizin göreceğiniz çok büyük bir iyiliğe işaret eder. Bu iyilik size mutluluk getirecektir. Aynı zamanda, eğer beklenen bir haber ya da sonuçlanacak bir dava varsa iyi haberler alınacağına da yorumlanır. Bir diğer yoruma göre, bu rüya, kuvvet bulmaya, kaybedilen gücün kazanılmasına delalet eder. İş yaşamı için yorulursa, bol kazancın olacağı, bereketin artacağı, iş ve mesleki hayatta ilerleme yaşanacağı, ticarette başarılara tabir olunur. Eğer kötü bir durumun içinde iseniz bu kötü durumdan sıyrılıp kurtulacaksınız demektir. Hayatın düzene gireceğini de anlatır. Yaşamınızda yolunda gitmeyen her şeyin yoluna gireceğini, sağlıklı ve mutlu bir dönemi işaret eder.

Rüyada Birinin Elinden Zemzem Suyu İçmek

Rüya gören kişinin uzun, sağlıklı, bereketli , mutlu bir hayatının olacağı söylenilir. Sevdiklerinden gelecek güzel davranış ve haberleri müjdeleyen bir rüyadır bu. Müslümanlar için oldukça değerli ve kıymetli bir sudur. Bir şifa kaynağı olarak gördüğümüz bu zemzem suyunu sevdiğin saydığın bir kişinin ellerinden içiyorsan eğer çevrenden birisi bilerek sana bir iyilik yapacak demek iken eğer sevmediğin hatta düşman olan birinin ellerinden içiyorsan düşmanın tarafından fark edilmeden sana bir iyilik geleceğine dalalettir. Hayatındaki tüm başarıların, iyi haberlerin ardı ardına geleceği bir döneme giriyorsun demektir. Bu rüya, rüya sahibinin çok talihli ve nasipli biri olduğuna da dalalettir.

Rüyada Hacda Zemzem Suyu İçmek

Bu rüyayı gören kişi için haberler ile ömrü boyunca güzelliklerle iyiliklerle karşılaşacak diyebiliriz. İyi bir niyetle karşındaki kişinin içmesini sağlamak ona şifa vermeye dalalettir. Bu tarz özel rüyalar gören kişiler rüyalarına kendilerine saklamalı ve niyetinden emin olmayacağı, olmadığı arkadaş ve yakınlarıyla paylaşmamalıdır. Kişi çelikten bir zırh giymiş de geziyormuş gibi diye tasvir edilebilir.

Bu rüyayı gören kişi hasta ise ve ya da kişinin yakınlarından biri hasta ise en yakın zamanda iyileşecek demektir. Rüyayı gören kişi uzun müddettir ne istiyor ise gönlüne göre verileceğini anlar gördüğü bu rüya ile. Kişinin dert ve hastalıklarının son bulacağına, ilim ve güzel ameller peşinde olacağının da habercisidir diyebiliriz bu rüya için. Kişi takva ve iyilik yönünden olduğu konumdan çok daha iyi bir konuma gelecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git