Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Rüyada Zemzem Suyu İçmek
22 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.744 kez okundu.

Rüyada zemzem suyu içmek rüyayı gören kişinin çok kutsal bir işe girişeceğini işaret etmektedir. Ufak tefek adımlarla başlanılan bu iş, rüya sahibinin etrafındaki herkese uğur getirecek ve hayırlı bir işe sebep olan rüya sahibi de huzur bulacaktır. Bazı rüya yorumcularına göre zemzem kuyusundan içilen zemzem suyu bu işin biraz meşakkatli olacağına dalalettir fakat imkansız değildir. Azmin ve hırsın elinden hiçbir şey kurtulmayacağı için rüya sahibine biraz fazla iş düşecektir ama sonucunu da en mükemmel şekilde alacaktır. Küçük bir bardaktan içilen zemzem suyu ise imanı biraz zayıf olan rüya sahibinin zamanla bunu aşacağına ve güzel işler başaracağına işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu İçmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada zemzem suyu içtiğini görmek

Rüyada Zemzem Suyu İçtiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyada zemzem suyu içmek kişi hayatının her döneminde düştüğü sıkıntılardan kolaylıkla kurulacak demektir. Bu kutsal suyun gücü sayesinde kendine olan inancı pekişecek ve hem hayatını hemde etrafındaki insanların hayatını güzelleştiren kararlar alabilecektir. Gebe bir bayanın rüyasında zemzem suyu içmesi evladının güzel huylu olması ve imanının da bütün olması ile yorumlanır. Fakat zemzem suyunu içen kişi hasta bir insan ise şifaların en güzeli ile müjdelenecektir. Bu şifa tabii ki Yaratan’dan gelir ve ayrıca rüya sahibine eskisinden de sağlıklı bir hayat verir. Rüyasında zemzem suyunu eğilerek tek eli yardımıyla yudum yudum içtiğini gören kişi, hiç umudu olmadı halde ağır bir yükün altından ustalıkla kalkmayı başaracak demektir. Fakat iki eliyle birden kana kana zemzem suyu içiyorsa, tere yağında kıl çeker gibi kolay bir şekilde bütün zorlukların üstesinden gelecek ve hayalini kurduğu yaşantının merkezine oturacak demektir. Rüya gören kişi zemzem suyunu kendi elleri ile başka birisine içiriyor ise, etrafında onun yardımına muhtaç birileri var demektir ve rüya sahibinin bunu iyi gözlemlemesi gerekir.

Rüyada zemzem içmek, hayırlara vesile olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi Allah katında salih bir kul olup iyi kalpli, hayır sever ve yardımsever bir insandır. Bu rüyayı gören kişi yakın zaman sonra umre veya hac ziyaretine gidecektir. Rüya sahibinin hayatındaki problemlerden arınmasına, sorunların çözüme kavuşmasını, sıkıntılardan kurtulup hak ettiği hayata kavuşacağına, Allah yolundan ayrılmayacağını, hem bu dünyada hem de ahiret hayatında sıkıntı çekmeyeceğine, Hz. Muhammed ve sahabelerin yolunda ayrılmayacağına, iman sahibi bir kimseye, faydalı ilme, çevresindeki insanlara faydalı olmaya, hayırlı bir eşe sahip olmaya, iş hayatında helal ve temiz rızk kazanmaya, günahlarının ve hatalarının farkına varıp Allah’tan af dilemeye, haram ve kötü işlerden uzak durmaya, hayırlı bir yuvaya sahip olmaya işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin hayatının düzene girmesine, ibadet dolu bir hayata, günahlardan arınmaya, hastalıklardan şifa bulmaya, murat ettiği şeylere sahip olmaya, tehlikeli hastalıklardan arınmaya, üzüntünün ve sıkıntının yok olmasına, dert ve hastalıklardan uzak durmaya delalettir.

Rüyada zemzem suyu içmek, gören kimsenin hem dostunu hem de kendisinin arzu ettiği şeye nail olmaya işarettir. Uzun süredir Allah’tan istediğiniz bir duanın kabul olmasına, ölülerimizin arkasından her zaman dua etmeniz gerektiğine, helal mal ve para kazanmaya, hayra erişmeye, hastalık ve sıkıntılardan uzak durmaya, fakirlikten kurtulmaya, zenginliğe, maddi yönden rahatlamaya, bu kişinin Allah yolundan ayrılmayacağına, toplum içerisinde onur ve şerefe nail olmaya, sevdiklerinin içinde aranılan bir kimse olmaya, hayatının başarılı geçmesini, şansının ve kısmetinin açık olmasına, Allah katında mertebesinin artmasına, sağlıklı ve bereketli bir ömre, anne ve babasının gözünde hayırlı evlat olduğuna, arzu ve isteklerin yerine gelmesine işaret eder.

Rüyada Zemzem Görmek

Rüyada zemzem suyu içmek kişi bu kutsal suyu bir başkasının elinden içiyorsa, daha önce hata yaptığı ve defalarca özür dilediği halde affedilmeyi beklediği bir büyüğü tarafından affedilerek müjdelenir. Eğer zemzem suyu rüya sahibinin yetişemeyeceği kadar uzakta ise ve ona yardım ederek içmesini sağlayan birisi var ise, bu kişinin öğütleri ile yapılan bir yanlıştan kolayca dönüleceği anlamını taşır. Rüyasında zemzem suyu içen kişinin her türlü zorluğa göğüs gererek şükredeceği ve bunun mükafatını da fazlası ile alacağı günler gelecektir.

Rüyada Zemzem

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zemzem suyu içtiğini görmenin anlamı ve zemzem rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git