Rüyada Zemzem Görmek

Rüyada Zemzem Görmek
14 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 861 kez okundu.

Rüyada zemzem görmek, şifa bulma olarak yorumlanır. Uzun süren hastalıklardan kurtulur. Ufak tefek hastalıklar hemen geçecektir. Uzun süredir ağır tedaviler gören kişi şifa bulup iyileşecektir. Genellikle hayra yorulur ve kişi tüm kötü enerjilerden kurtulacaktır.

Mal sahibi olmak olarak yorumlanır. Uzun zamandır planladığınız bir eşyayı alabilirsiniz. Ev ve araba almak istiyorsanız bu dönemde istediğiniz ev ve arabaya kavuşabilirsiniz. Aradığınızı bulacağınız bir dönemi ifade eder. İstekleriniz için bu dönemde hareket edebilirsiniz. İstediklerinizi tek tek elde edeceksiniz. Tutulan bir dileğin gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Olmasını çok istediği bir olay gerçekleşebilir. Gönül işlerinde istediği cevapları alabilir. İş hayatında hedeflediği bir nokta varsa o noktaya gelmek için başarılı bir adım atabilir. Kişi, kutsal topraklara gidebilir ve bugünden sonra ibadetlerine daha çok dikkat edecek demektir. Yeni bir işe başlayabilir, çalışıyorsa rütbe yükselebilir. Her bakımdan hayırlara vesiledir. Çocuğu olmayanlar için çocuk, evli olmayanlar için hayırlı bir eş anlamına gelir.

Rüyada Zemzem Denizi Görmek

Rüya sahibinin maddi anlamda rahatlamasını ve bereketli bir kazanca sahip olmasına delalet eder. Rüya sahibi ticari anlamda karlı yatırımlar içerisine girecek, hem parası hem de malı artacaktır. Bu rüyayı gören kişiye Allah tarafından yeni kazanç kapıları açılacaktır. Allah rüya sahibine gönlünde ne varsa en güzelini verecektir. Rüya sahibinin amaçlarına ve hedeflerine kolayca ulaşacağını, zengin olmasına, güzel ve eğlenceli bir yaşam sürmesini tabir edilir.

O kadar hayırlı bir rüyadır ki, rüyayı gören kişi için arzu ve isteklerin yerine gelmesine, hayal ettiği şeylere kavuşmaya, dert ve hastalıklardan uzak durmaya, murat ettiği şeylere nail olmaya, hastalık ve sıkıntılardan korunmaya, aynı zamanda hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntılardan kurtulmaya, feraha erene kadar çok gayret göstermesine, rüya sahibinin içinden gelen huzura, Allah’ın sevdiği kulu olmasına, hayatının tümünün başarı ile dolu geçmesine, ardı ardına gelecek başarılara, kısmetinin ve şansının açık olmasına, geleceğinin mutlulukla dolu olmasına, yeni kısmet kapılarının açılmasına, Allah katında mertebesinin artmasına, kısa zaman sonra umre veya hac ziyareti yapmaya, kişinin dine dönmesine, dini vecibelerini yerine getirmesine delalet eder.

Rüyada Zemzem Dağıttığını Görmek

Bu rüya hayırlara vesile olacak bir rüyadır. Rüya sahibinin her zaman haksızlıkların karşısında olmasına, haram lokmadan uzak durmasına, kötü insanlarla iş birliği yapmamasını, her zaman hayırlı işler ve güzel şeylere vesile olmaya işaret eder. Rüya sahibinin uzun süredir çektiği sıkıntıların sona ermesine, hayalini kurduğu hayatı kısa zaman sonra elde etmesine, Allah’ın her şeyi gönlüne göre vermesine, dilediğin ve arzu ettiği her şeyin gerçekleşmesine, hayattaki en büyük isteğinin gerçek olmasına, sabrederek istediği işe sahip olmasına işaret eder. Rüya sahibi bir işte çalışıyor ise, iş hayatında kazandığı başarıları yöneticileri tarafından takdir edilmesine ve övülmesine, kibirli insanlardan uzak durmasına, muhtaç kimselere yardım etmeyi seven ve iyi niyetli bir insanın varlığını delalet eder. Rüya sahibi Allah katında salih bir kul olmasına, çevresi tarafından daima takdir edilen ve övülen, herkesin yardımına koşan, kibirli insanlardan uzak duran, kusurlu insanların kusurunu örten, kimseyi hatalarından dolayı suçlamayan bir insandır. Rüya sahibinin ömrü boyunca Allah onu tüm dilediği şeyleri yaşamasına nail eder, hayatı boyunca tehlikeli bir hastalık yaşamayacağına, çevresindeki insanlara hem maddi hem de manevi olarak destek olmasına, rüya sahibinin sadece iyi gün dostu değil kötü gün dostu da olduğuna işaret eder. İslami yorumculara göre bu rüya çok güzel ve müjdeli bir rüyadır.

Rüyada Zemzem Dağıtmak

Rüya sahibinin dert ve hastalıklardan kurtulmasına, sıkıntı çekmeden elde edeceği mal ve paraya, arzu ve isteklerine nail olmaya, çevresinden birine tehlikeli bir hastalıktan kurtulmasına, sıkıntıların sona ermesine, ilim ve takva sahibi bir insana, ölülerin sizden dua beklediğini, eğitim ve iş hayatında başarılı olmaya, bozulan moralini düzeleceğini ve keyfinin yerine gelmesine, Allah’ın her şeyi gönlüne göre vereceğine, bir akrabası ile yapacağı hac veya umre ziyaretine, bozulan düzeninin iyileşeceğine, maddi durumunu düzelmesini, günahlarından arınmaya, sevap işlemeye, Allah katında hayırlı bir kul olmaya, ibadet dolu bir yaşama, iş hayatında takdir edilmeye ve övülmeye, kişinin mal varlığına gelecek bolluğu, aşk ilişkisinin iyi gitmesini, şansının ve bahtının açık olmasına, sağlıklı bir hayata, alancı ve iftiracı bir yabancıya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi günahlarından dolayı pişmanlık duyup Allah’tan af diler ve tövbe eder. Geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı pişmanlık duyar ve vicdan azabı çeker.

Rüya sahibinin hayırlı bir eşe sahip olmasına, düşmanlığını gizleyen bir akrabaya, kazancın helal olmasına, gönlünün yumuşak olmasına, hayırsever bir insana, çektiği sıkıntıların sona ermesine, eğitim hayatımın başarılı sonlanmasını, yatırım yapacağı bir işten yüksek kazanç ile çıkacağını, yaptığı işlerin hayra yorulmasına, muradına nail olmaya, hayatı boyunca her istediğinin gerçekleşmesine, hem maddi hem de manevi olarak sorunların çözülmesine işaret eder. Rüya sahibi zemzem suyundan içer ise arzu ettiği bir şeyin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin uzun zamandır yapmak istediği bir şeyin gerçekleşmesine, dualarının kabul olmasını, maddiyata önem vermemesine, manevi dünyasını zenginleştirmeye, yaptığı işlerden Allah’ın rızasını almaya, hayali kurulan hayatı yaşamaya, hak edilen paraya ve mala kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Zemzem Doldurmak

Rüya sahibinin güç ve kuvvet sahibi olacağına, herkes tarafından dinlenilen güce ve kuvvete ulaşmaya, ticari anlamda kar getiren yatırımlar yapacağına, tez zamanda alacağı sevindirici bir hadise, iş hayatında yüksek mevkilere sahip olmaya, zor zamanların ardından hak edilen mevki ve paraya, ömür boyunca güven içerisinde yaşamaya, kötü insanların çevresinde olmamasına, iyi gelir sahibi olmaya, cömert ve alçak gönüllü bir yaşlıya, zenginliğe, zengin bir çevreye, iş hayatında ummadığı bir yerden iş teklifi almaya işaret eder. Nadiren de olsa kötülüğünü göstermeyen bir yabancıya, elindeki mutluluğu kaybetmeye, korkulan bir şeyden emin olmaya, iş hayatında hilekar birisine, yaşayacak kötü bir olaydan sonra insanların gözünden düşmeye ve değer kaybetmeye, çok güvendiği bir dostunun ihanetine, bir tanıdığının düşmanlık sergilemesine delalettir.

Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya hayırlı bir rüyadır. Uzun süren uğraşların sonrasında elde edeceği şan ve şöhrete, insanların gözünde değer kazanmaya, uzun zamandır uğraştığı bir işin sonuçlanacağına, iş hayatında daha başarılı bir makama yükselmeye, iman sahibi olmaya, sıkıntılarının son bulmasına, uzun süredir çözemediği bir işin çözüme kavuşmasına, hayatının eskisinden daha güzel olacağına, kısmetinin ve şansınız yaver gideceğine, hem maddi hem manevi anlamda huzura ermeye, uzun süredir hayalini kurduğu dileklerinin gerçekleşmesine, arzu ve isteklerin yerine gelmesine, bekar ise hayırlı bir insanla evlenmesine, evli ise hayırlı bir evlada sahip olmaya, günahlarından dolayı vicdan azabı çekmeye, hatalarını ve günahlarını fark edip hayatımı yeniden düzene koymaya, kötü alışkanlıklardan uzaklaşmaya, eşiyle mutlu bir hayat sürmeye, işlerinin her zaman helal olacağına, haramdan uzak durmaya, dininin ve imanın tam olmasına, Allah’ın dilediği her şeyi onu nasip edeceğine yorulur.

Rüyada Zemzem ile Abdest Almak

Çok hayırlı rüyalardandır. Her zaman iyiye yorulur. İslami yorumlara göre bu rüyayı gören kişinin tövbeleri, duaları kabul olunur, günahları affedilir. Hasta ise şifa bulur, sağlığına kavuşur, ekonomik sıkıntısı varsa bu sıkıntısından kurtulur, borçları biter, derdi varsa derdinden arınır. Rüyayı gören kişinin çektiği bütün çilelerin son bulacağı, ferahlayacağı anlamlarını taşır. Aynı zamanda, bu rüya kişinin hayatında çok hayırlı gelişmeler olacağını ve bu gelişmeler sayesinde rüya sahibinin büyük mutluluklar yaşayacağının da işaretçisidir.

Bu rüyayı gören kişi için hayırlara vesile eder. Kişi için güzel huy ve iyi ahlaktır. Rüya sahibi hayatında yaptığı yanlışlardan dönecek, doğru yolda ilerleyecek, hidayete erecek, iyi niyetlerle hayırlı işler yapacak demektir. Rüya sahibinin iman gücü artacaktır. Eğer rüyayı gören kişi, dini terk etmiş, hak yolunu bırakmış bir kimse ise tövbe edecek, kötü alışkanlıklarından vazgeçecek, günahlar işlemiş ise o günahları terk edecektir. Bu rüya, kişinin her türlü sıkıntıdan arınacağı anlamını taşır. Bir diğer yorum ise, rüyayı gören kişinin gücünü toplayacağına, rakiplerine karşı galibiyet kazanacağına işaret etmektedir. Kişi başarılı olacaktır. Rüya sahibinin çevresindeki düşmanlarına yenilmeyeceğini gösterir. Kişinin alacağı kararlarla mutlu gelişmelere adım atacağına yorulur. İş hayatında, kişinin azmi, çalışkanlığı sayesinde terfi edeceği, kazancının artacağı, mevki olarak yükseleceğine yorumlanır. Kişinin öz eleştiriler yaparak kendini sorgulayacağı ve doğruları bularak refaha çıkacağı bir süreci anlatır. Bu rüyayı gören kimse, her ne muradı ve dileği varsa ona kavuşur. Yaşanacak sevinçler var demektir. Rüyayı gören kişiye bol nimet ve rızık anlamlarını da ifade eder. Rüyada zemzem ile nerede abdest alındığı ve diğer detaylar hatırlanıyorsa detaylarında anlamlarına bakmak gerekir.

Rüyada Zemzem İstemek

Büyük bir dertten kurtulacak ve çok güzel günler görecektir. Her zaman hayırlı haberleri müjdeler. Size zor günlerinizde yardım edecek bir dosta, evinize gelecek bereketli günleri, iyi niyetli bir kimseden gelecek olan güzel bir haber ya da yardımı simgeler. Çok istediğiniz bir dileğiniz varsa veya çok zamandır beklediğiniz bir haber varsa bu istekleriniz kabul olacak ve çok iyi haberler alacaksınız. Evinizde maddi anlamda bir sıkıntı yaşanıyorsa çok kısa bir süre sonra bu sıkıntılardan kurtulacaksınız. Zemzem suyu kutsal bir sudur. Bu kutsal suyu istemek her zaman iyi olaylara vesile olur. Kalbinizde hiç geçmeyen bir acınız varsa zemzem suyu bu acılarının dineceğini gösterir. Ruhunuzdaki acıların yerini huzur ve neşe alacaktır. Zemzem suyu umudu simgeler siz hayattan hiçbir zaman umudunu kesmeyen biri olduğunuz için sabrınızın mükafatını alacaksınız. Mutluluk dolu günler sizi bekliyor. Hak ettiğiniz sevinçleri yaşayacaksınız.

İsteyen kişi hasta biriyse çok yakın bir zamanda sağlığına kavuşacak, şifanızı bulacaksınız. Çünkü zemzem suyu şifa anlamına da gelir. Sizi rahatsız eden, geçmeyen bir hastalığınız varsa bu hastalığınız kendinize iyi bakmanız koşuluyla yavaş yavaş geçecek ve dinç, sağlıklı bir hayata döneceksiniz. Dilemek kuldan, dileğini yerine getirmek Tanrı’dandır. Çok istediğiniz dileklerinizi her zaman duyan Tanrı sizin de yüzünüzü güldürecek, hayırlı haberler gönderecektir. Zemzem suyu isteyen kişinin yüreğinde fesatlık, kin, öfke bulunmaz. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi temiz kalpli biridir. Güzel yüreğinizden umudu her zaman eksik etmeyin. Kalbinizdeki güzellikler hayatınıza ışık saçsın. Her rüya gerçeğin aynasıdır. Önemli olan aynaya iyi hislerle bakmamızdır. Çünkü bir aynaya nasıl bakarsak aynada da kendi yansımamızı görürüz. Rüyalarımızı da hayra yoralım ki hayırlı olsun.

Rüyada Zemzem Fincanı Görmek

Kişinin ummadığı anda eline geçecek toplu paraya, hayatının hayırlı şeyler üzerine kurulmasına, rüya sahibinin herkesin imreneceği derecede güç ve kuvvet sahibi olmaya, iman derecesinin artmasına, Allah katında salih bir kul olmaya, hayatındaki sorunların çözüme ulaşacağına, hem maddi hem manevi anlamda huzura ereceğine, kişinin şansının ve kısmetinin daima açık olacağına, bu rüyadan sonra hayatından kötü insanları ulaştırması gerektiğine, haram ve helale daha çok dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin arzu ve isteklerinin yerine geleceğine, günahlarının farkında olmasına ve tövbe edeceğine, dinini bütün olarak yaşan bir kimseye, hayırlı bir eş ve yuvaya, Allah’ın her şeyi istediği gibi vereceğine, uzun süredir iç dünyasında yaşattığı hayallerinin gerçekleşmesine, alın teri ile memuriyette yüksek mevkilere ulaşmasına, helal para kazanarak huzura ermeye tabir edilir.

Hayır yapan bir kimseye, hayırlı işlere sahip olmaya, hem ruhen hem de maddi anlamda mutlu olmaya, gönlünün güzelliğine, evlilik hayatında hayırlı kısmetlerle karşılaşmasına, eğer evliyse hayırlı evlatlara sahip olmasına, hayatta tüm isteklerinin gönlüne göre olmasına, parasal külfeti bulunan bir kimseden uzak durmaya, hayatının iyi bir düzene sahip olmasına işaret eder. Kişinin kendine öz eleştiri yapıp hatalarıyla yüzleşmesine, geçmişteki hatalarını telafi etmesine, hatalarını telafi edip mutlu bir hayat yaşamaya, güzel ve hayırlı bir havadis duymaya ve bu haberle hayatının değişmesine, maddi ve manevi anlamda huzura, zorlukların ardından hak ettiği hayata kavuşmaya, meşakkatli zamanların ardından isteklerin yerine gelmesine, kısmetinin açılmasına, manevi anlamda mutluluğa ermeye, isteklerinin yerine geleceğine, hem kendinin hem de eşinin iman dolu olmasına, helal kazanca, sevince işaret eder. Bu kişinin gerçek hayatta fesatlıktan ve dedikodudan uzak duran ve harama helale dikkat eden birisi olduğuna yorulur.

Rüyada Zemzem ile Yıkanmak

Her türlü dertten ve kederden kısa zaman içerisinde kurtulmaya, mala kavuşmaya, faydalı ve takva sahibi olmaya, iyilik açısından salih bir kul olmaya, murad ettiği şeye ulaşmaya tabir edilir. Rüya sahibi veya bir tanıdığının amansız hastalığından kurtulup şifa bulmasına, hayırlı bir evlada sahip olmaya, hayır bakımından Allah katında iyi bir kul olmaya, haramdan uzak durması gerektiğine, hayatındaki üzüntü ve sıkıntının bitmesine, tehlikeli bir hastalıktan kurtulmaya işaret eder. Dualarınızın er ya da geç kabul olacağına, sizin sadece ibadetlerinize devam etmeniz gerektiğine, dert ve tasadan kurtulacağına, hem maddi hem de manevi anlamda bir dert görmeyeceğine, mal ve ganimete sahip olmaya, takva ve ilim sahibi biri olmaya, hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulmaya, zorlukla elde edeceğiniz güzel bir hayata, sonunda istediği hayalleri yaşamaya delalettir.

Bütün kötülüklerden arınmaya, günahlarından ötürü Allah’tan af dilemeye ve tövbe etmeye, hem maddi hem de ruhen bir rahatlık yaşayacağına, huzur ve keyif sahibi olmaya, hayatı boyunca namusunun peşinde olmaya, hayırsever bir insana, kendisi gibi imanı bütün birisiyle evleneceğine, eğer evliyse çocuklarının takva ve ilim sahibi çocuklar olmasına işarettir.

Kısa zaman sonra kendisi gibi imanlı ve dürüstlükten yana olan bir eş bulmaya, şansının ve kısmetinin açılmasına, umre veya hac ziyaretine, Allah’ın her şeyi gönlüne göre vereceğine, sabırla beklemesi gerektiğine, haram lokmadan uzak durmasına, helal işler ve paranın peşinde olmasına tabir edilir. Rüya sahibinin ibadetlerinin ve hayatının Allah üzerine kurduğuna ve bu temellerin hiçbir zaman yıkılmayacağını bildiğini gösterir. Rüya sahibinin işlerinin tez zaman sonra yoluna gireceğini işaret eder.

Rüyada Zemzem İkram Edilmesi

Rüya sahibinin problemlerinin biteceğine, sorunlarını çözüme kavuşacağına, mutlu olacağı bir hayata sahip olmaya, kısmetinin ve şansının açık olacağına, imrenilen güce ve kuvvete ulaşacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, ibadet dolu bir yaşam sürmeye, iman sahibi bir kimseye, hem dünya hayatında hem de ahirette sıkıntı çekmeyeceğine, peygamberin sünnetlerinden ayrılmayacağına, hem maddi hem de manevi sıkıntılarının biteceğini işaret eder. Geçmişte yaptığı günahlarından dolayı pişman olmaya, Allah’tan af dilemeye, hac veya umre ibadetini tez zaman sonra tamamlayacağına, hayırlı bir eşe, helal kazanç sağlamaya, haram ve kötü işlerden uzak durmaya, huzurlu bir yuvaya sahip olmaya, kısa süre sonra arzu ve isteklerini yerine geleceğini delalet eder. Çok hayırlı bir rüya olmakla beraber, hayırlı işlere vesile olan birisine, açık gönüllü bir akrabaya, ibadet dolu bir hayata, dünya hayatında mutluluğu bulmaya yorulur.

İman dolu bir kimseye, hayır işlerine kendini adamış birine, iyi niyetli ve hayırsever birine, hem maddi hem de duygusal yönden huzurlu olacağına, hayatta daima mutlu olacağına işaret eder. Aynı zamanda maddi yönden külfeti olan bir yabancıdan uzaklaşmaya, rüyayı gören kişinin işlerini yoluna gireceğine, hayatını düzene sokacağına, Allah yolundan ayrılmayacağına ve manevi olarak temelinin kuvvetli olmasına, kişinin kendi hatalarının farkında olmasına ve bunları düzelteceğine, hayatında güzel olayların gerçekleşeceğine, rüya sahibinin huzurlu olacağına ve mutlu bir hayat sürmesine delalettir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının biteceğine, hayatındaki sorunların ortadan kalkacağına, kısmetinin açık olacağını, iman sahibi birisine, şansının açık olacağına, günahlarından dolayı tövbe edeceğine, dinini büsbütün yaşamaya, kötü bir durumdan uzaklaşmaya, dünya hayatında Allah’ın daima onunla olacağına işaret eder.

Rüyada Çeşmeden Zemzem Suyu İçmek

Rüya sahibinin tüm hayatının başarılarla geçmesine, şansının ve talihinin açık olmasına, hayatının ve geleceğinin mutluluklarla dolmasına, şansın ve kısmetin açık olmasına, Allah katında salih bir kul olmaya, rüya sahibinin iyilik dolu, hayırsever ve merhametli bir insan olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında ki sıkıntıların sona ermesine, Allah’ın daima sevilen bir kulu olmasını, kısa zaman sonra sevdiği bir insan ile hac veya umre ziyareti yapmaya, hak yolundan ayrılmayan bir insan olmasına, Allah katında mertebesinin artmasına, faydalı bir ilme sahip olmaya, çevresindeki insanlara faydalı olmasına delalettir.

Rüya sahibinin uzun zamandır istediği ve Allah’tan dilediği bir şey var ise Allah bu duaları kabul eder. Rüya sahibinin ölülerin arkasından mutlaka dua etmesi gerektiğini gösteren bir rüyadır. Rüya sahibinin hem bu dünyada hem de ahirette istediklerini fazlaca almasını, Allah’ın verdiği nimetlere karşı her gün fazlasıyla şükretmeye ve günahlarından arınmaya tabir edilir.

Rüya sahibinin vicdan sahibi ve Allah’a inanan insanlar ile beraber olmasına, Allah’ı daima zikretmesine, hayırlı bir insan ile tanışır güzel bir yuva kurmasına, iman derecesinin artmasına, bir misafir ile kişinin hanesine gelecek berekete, hem iş hayatının hem de sosyal yaşantısının başarılı olmasını, arzu ve isteklerini yerine gelmesini işaret eder.

Rüyada Camide Zemzem Suyu İçmek

Hayatının tümünün başarı ile dolu geçmesine, ardı ardına gelecek başarılara, kısmetinin ve şansının açık olmasına, geleceğinin mutlulukla dolu olmasına, yeni kısmet kapılarının açılmasına, Allah katında mertebesinin artmasına, kısa zaman sonra umre veya hac ziyareti yapmaya, Allah yolundan ayrılmayan bir kul olmasını, çevresindeki insanlara faydalı olmasına, kötü ve haram işlerden uzak durmaya, günahlarının ve hatalarının farkında olup af dilemeye, uzun sağlıklı ve bereketli bir ömre, rüya sahibinin hayatı boyunca beladan, kazadan ve kötülüklerden korunmasına, tehlikeli hastalıklardan uzak durmasına, anne ve babasının hayır duaları sayesinde dünya hayatında mutlu olmaya, hayal ettiği şeylere kavuşmaya, dert ve hastalıklardan uzak durmaya, murat ettiği şeylere nail olmaya, hastalık ve sıkıntılardan korunmaya, hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntılardan kurtulmaya, hayattan aldığı her şey için Allah’a şükretmesine, dualarının kabul olmasına, ölülerin arkasından fatiha okuması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Zemzem Suyu Satmak

Rüya sahibinin iman dolu ve inançlı bir kimse ile tanışmasına, maddi yönden sıkıntıların bitmesine, sağlık sorunlarının azalmasına veya ortadan kalkmasına, habersiz gelen bir misafire, yuvasına gelecek bereketi ve bolluğa, dostlarının arasında aranılan bir insan olmasına, yaptığı iyilikler sayesinde insanlar tarafından takdir edilmesine ve övülmesine, hayatının düzene girmesini, hastalıklarından dolayı şifa bulan bir kimseye, merhametli bir akrabaya delalet eder. Rüya sahibinin iyi kalpli, vicdanı temiz, merhametli bir kimse olduğuna işarettir. Allah katında hayırlı bir kul olmasına, hayatını ibadet dolu geçirmesine, bir dostu ile hoş sohbete, Allah’ın her şeyi gönlüne göre vereceğine, Allah katında mertebesinin artmasına, kötü insanlardan uzak durmaya,uzun süredir hayalini kurduğu mala ve paraya kavuşmaya tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git