Rüyada Zemzem Görmek

Rüyada Zemzem Görmek
14 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 601 kez okundu.

Rüyada zemzem görmek, şifa bulma olarak yorumlanır. Zemzem suyu gören kişi hastalıklardan kurtulur. Rüyada zemzem gören kişi uzun süren hastalıklardan kurtulur. Ufak tefek hastalıklar hemen geçecektir. Uzun süredir ağır tedaviler gören kişi şifa bulup iyileşecektir. Zemzem görmek hayra yorulur. Zemzem gören kişi tüm kötü enerjilerden kurtulacaktır.

Rüyada Zemzem Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada zemzem

Rüyada zemzem görmek, mal sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyada zemzem suyu içen kişi mal sahibi olacaktır. Uzun zamandır planladığınız bir eşyayı alabilirsiniz. Ev ve araba almak istiyorsanız bu dönemde istediğiniz ev ve arabaya kavuşabilirsiniz. Aradığınızı bulacağınız bir dönemi ifade eder. İstekleriniz için bu dönemde hareket edebilirsiniz. İstediklerinizi tek tek elde edeceksiniz.

Rüyada Zemzem Görmek Ne Demek ?

Rüyada zemzem, tutulan bir dileğin gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Rüyada bol bol zemzem içtiğini gören kişi yada normal bir suyu zemzem niyetini içtiğini gören kişi istediği bir şeye ulaşacaktır. Olmasını çok istediği bir olay gerçekleşebilir. Gönül işlerinde istediği cevapları alabilir. İş hayatında hedeflediği bir nokta varsa o noktaya gelmek için başarılı bir adım atabilir. Rüyasında zemzem suyu içtiğini gören bir kişi, kutsal topraklara gidebilir ve bugünden sonra ibadetlerine daha çok dikkat edecek demektir. Aynı zamanda bunu gören bir kişi, yeni bir işe başlayabilir, çalışıyorsa rütbe yükselebilir. Zemzem suyu görmek, her bakımdan hayırlara vesiledir. Çocuğu olmayanlar için çocuk, evli olmayanlar için hayırlı bir eş anlamına gelir.

Rüyada Zemzem

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zemzem görmenin anlamı ve zemzem rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git