Rüyada Zehirlenmek

Rüyada Zehirlenmek
22 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.538 kez okundu.

Rüyada zehirlenmek, birçok rüya yorumcusuna göre olumlu ifadelerle anılır. Kişi rüya sahibinin kendisi ise kısa bir süre içerisinde ısrarla yapılan bir yanlışın fark edilerek terk edilmesi anlamına gelmektedir. Fakat rüya sahibinin yakın çevresinden birinin zehirlendiğini görmesi, ters giden birtakım işlere dalalettir. Bu işler rüya sahibini maddi yönden biraz sarsıntıya uğratabilir ama yine de umutsuzluğa kapılmamak gerekir çünkü en kısa sürede toparlanılacak ve eski düzene geri dönülecektir. Erken fark eden ve ona göre önlemini alan kişi, sağlığına çok aşırı dikkat etmesi gereken bir döneme girecek demektir. Yediklerine veya içtiklerime özen göstermezse ufak tefek sağlık sorunları ile boğuşmak zorunda kalabilir.

Rüyada Gıdadan Zehirlenmek

Boş olmayan bir inada ve bu inadın getireceği başarıya dikkat çeker. Herkes tarafından bomboş ve olanaksız olarak nitelendirilen bir inadın rüya sahibine büyük başarı ve bereket getirmesi kimileri tarafından kıskançlıkla karşılansa bile çoğu insanın takdiri kazanılacaktır. Gördüğü rüyada kendisine sunulan bir yiyecekten dolayı zehirlendiğini gören kişi bazı haset insanların kötü düşüncelerinden ve söylemlerinden etkilenecek demektir fakat bu söylentiler asla rüya sahibini yolundan döndürmeye yetmeyecektir. Bir çocuk ise yeni filizlenen bir fikrin çok çabuk unutulup gideceğini vurgular. Aslında bu durum yeni fikirlere daha fazla önem verilmesi gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada Bayılmak

Kişi epeydir almadığı bir sorumluluğu tekrar üstlenecek demektir. Daha temkinli ve kararlı adımlarla ilerleyerek ne kadar iddialı olduğunu tüm çevresine ispatlayacaktır. Bundan pek etkilenmediği görülürse, kendisini çok iyi tanıyan ve motive etmeyi iyi bilen rüya sahibi ile yorumlanır. Rüya sahibinin başına gelen şeyler her ne olursa olsun onlarla baş etmeyi çok iyi bilecek demektir.

Rüyada Sudan Zehirlenmek

Kişi pek hoşlanmadığı insanların arasında kalacak ve hissettiği tüm duygular gerçek çıkacak demektir. İç sesini iyi dinlemesi gereken bir döneme girilmiştir. Kendi duygularına önem veren ve bunları uygulayan kişi mutluluğa daha yakın olacaktır.

Rüyada Zehirlenmekten Kurtulmak

Zarar edeceği bir işten son anda kurtulmaya, hak yolundan ayrılmaya, etrafındaki uyarıları dikkate almaya, sakarlığının başına dert açacağına delalet eder. Arkadaşlık ilişkilerinde sorunlar yaşamaya, rutin sağlık kontrollerinin ihmal edilmemesi gerektiğine, tanımadığı birinden iyilik görmeye, düşlerine ulaşmak için çabalamaya delalet eder. Hane halkıyla seyahate çıkmaya, yurtdışında bulunmaya, keyifli huzurlu günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Gazdan Zehirlenmek

Şer gibi görünen bir olayın hayra çıkmasına, yaşadığı olaylardan edindiği tecrübeler sayesinde kazançlı çıkmaya, iş ortaklarıyla yollarını ayırmaya, sıkıntılı günler geçirmeye, güvendiği bir dostundan zarar görmeye, elinin darlaşmasına delalet eder. Olumlu olarak kısmetlerinin artmasına, edilen duaların kabul olmasına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulmaya, hayırlı haberler almaya, keyifli huzurlu bir döneme girmeye tabir edilir.

Rüyada Balıktan Zehirlenmek

Karşısına çıkan engelleri şansı sayesinde kolayca aşmaya, kendisi gibi iyi niyetli temiz kalpli bir kimseyle evlenmeye, çok zor günler geçirmeye ve ailesinin desteği sayesinde atlatmaya, olmayacak sebeplerden tartışmalar yaşamaya, başkasının mutluluğuna kendisininkiymiş gibi sevinmeye, delalet eder. Sorunlarına çözümler bulmaya, kafa karışıklığını ortadan kaldırmaya, kararsızlığından ötürü zarar görmeye delalet eder.

Rüyada İlaçtan Zehirlenmek

Geçmişini mazide bırakarak ideallerine odaklanmaya, zamanında kendisine karşı hata yapan kimselerin af dilenmek için ayağına gelmesine, iftiraya uğramaya, kendisini savunmak için avukata başvurmaya, kendisine zarar veren birini hayatından çıkartmaya, eline yüklü miktar para geçmesine, iş hayatında başarıya ulaşmaya, etrafındaki insanların saygısını kazanmaya, yakın bir akrabasından kötü bir haber almaya tabir edilir.

Rüyada Zehirlenerek Ölmek

Mutlu bir evlilik sürdürdüğünü düşünen rüya sahibinin yuvasının bozulmasına, üzüntülü kederli günler geçirmeye, adeta yeniden doğmasını sağlayacak gelişmeler yaşamaya, kendisini koruyup kollayan birisinin varlığına, dualarının kabul olmasına, sevindirici gelişmeler yaşamaya, yeni bir iş fırsatı yakalamaya tabir edilir. Kişinin maneviyata yönelmesini gerektiren, dinen zayıf olduğunu bildiren uyarıcı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Zehirlenen Birini Kurtarmak

Rızkının azalmasına, kul hakkı yemeye, haram mala el uzatmaya, başına bela ve musibetlerin gelmesine, işlerinde aksilikler yaşamaya, uğursuzluğun peşini bırakmamasına, üzüntü verici süreçlerden geçmeye, kendisine olan inancını kaybetmeye, umutsuzluğa kapılmaya tabir edilir. Olumlu olarak kişiyi mutluluktan havalara uçuracak bir haberin alınmasına, işyerinde terfi almasına, kazançlarının artmasına, bereketli günler geçirmeye tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git