Rüyada Zehirlenmek

Rüyada Zehirlenmek
22 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.054 kez okundu.

Rüyada zehirlenmek birçok rüya yorumcusuna göre olumlu ifadelerle anılır. Zehirlenen kişi rüya sahibinin kendisi ise kısa bir süre içerisinde ısrarla yapılan bir yanlışın fark edilerek terk edilmesi anlamına gelmektedir. Fakat rüya sahibinin yakın çevresinden birinin zehirlendiğini görmek ters giden birtakım işlere dalalettir. Bu işler rüya sahibini maddi yönden biraz sarsıntıya uğratabilir ama yine de umutsuzluğa kapılmamak gerekir çünkü en kısa sürede toparlanılacak ve eski düzene geri dönülecektir. Rüyasında zehirlendiğini erken fark eden ve ona göre önlemini alan kişi, sağlığına çok aşırı dikkat etmesi gereken bir döneme girecek demektir. Yediklerine veya içtiklerime özen göstermezse ufak tefek sağlık sorunları ile boğuşmak zorunda kalabilir.

Rüyada Zehirlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada zehirlendiğini görmek

Rüyada Zehirlenmek Ne Demek ?

Rüyada zehirlenmek boş olmayan bir inada ve bu inadın getireceği başarıya dikkat çeker. Herkes tarafından bomboş ve olanaksız olarak nitelendirilen bir inadın rüya sahibine büyük başarı ve bereket getirmesi kimileri tarafından kıskançlıkla karşılansa bile çoğu insanın takdiri kazanılacaktır. Gördüğü rüyada kendisine sunulan bir yiyecekten dolayı zehirlendiğini gören kişi bazı haset insanların kötü düşüncelerinden ve söylemlerinden etkilenecek demektir fakat bu söylentiler asla rüya sahibini yolundan döndürmeye yetmeyecektir. Rüyada zehirlenen bir çocuk ise yeni filizlenen bir fikrin çok çabuk unutulup gideceğini vurgular. Aslında bu durum yeni fikirlere daha fazla önem verilmesi gerektiğini simgelemektedir.
Rüyada zehirlendiğini görmek ve buna bağlı olarak bayıldığını gören bir kişi epeydir almadığı bir sorumluluğu tekrar üstlenecek demektir. Daha temkinli ve kararlı adımlarla ilerleyerek ne kadar iddialı olduğunu tüm çevresine ispatlayacaktır. Fakat rüyada zehirlenildiği ama bundan pek etkilenmediği görülürse; kendisini çok iyi tanıyan ve motive etmeyi iyi bilen rüya sahibi ile yorumlanır. Rüya sahibinin başına gelen şeyler her ne olursa olsun onlarla baş etmeyi çok iyi bilecek demektir. İçtiği bir bardak sudan dolayı zehirlendiğini gören bir kişi pek hoşlanmadığı insanların arasında kalacak ve hissettiği tüm duygular gerçek çıkacak demektir. İç sesini iyi dinlemesi gereken bir döneme girilmiştir. Kendi duygularına önem veren ve bunları uygulayan kişi mutluluğa daha yakın olacaktır.

Rüyada Zehirlendiğini Görmek

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zehirlenmek görmenin anlamı ve zehirlenmek rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git