Rüyada Zayıflamak

Rüyada Zayıflamak
26 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.040 kez okundu.

Rüyada zayıflamak rüya sahibinin son zamanlarda hiç ummadığı kadar güzel bir sürpriz ile karşılaşması anlamına gelir. Beklenemedik bir insandan ve beklenmedik bir zamanda gelecek bir sürprizi işaret eden bu rüya, kişinin hayatında bir dönüm noktası bile olabilecek niteliktedir. Eğer rüya sahibi rüyasında bir deri bir kemik kalacak kadar zayıfladığını görüyor ise etrafında olup biten her şeyden habersiz kalacağı ve farkında olmadan gelişen olayların sonucunda epey karlı çıkacağı durumlar söz konusudur. Hiç zahmet etmeden ve düşünmeden içerisine düştüğü durumdan o kadar memnun kalacaktır ki bir süre hiçbir konuda şikayet etmeden yaşamayı öğrenecektir.

Rüyada Karpuz Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada zayıflama

Bazı rüya yorumcularına göre rüyasında zayıfladığını gören şahıs maddi açıdan hafif bir sarsıntı geçirerek kendini kötü hissetmesine sebep olan bir döneme adım atacaktır fakat çok fazla üzülmesine gerek yoktur. Bu dönem içerisinde eğer aklını başına toplar, tasarruf yapmayı öğrenir ve zor günlerini de hesap etmeyi öğrenirse ilerde çok işine yarayabilecek birikimlere sahip olabilecektir. Ders almadan yoluna devam ederse rutin bir şekilde bu sıkıntıları çekmesi elbette ki kaçınılmaz olacaktır. Eğer rüyasında çok yakın çevresinden birisinin zayıfladığı görülmüşse onun derdine ortak olmaya çalışılacak demektir. Elbette ki zayıflığın derecesi yaşanan sıkıntının miktarı ile doğru orantılıdır. Ama çok aşırı şişman olan birisinin rüyasında kendisini gayet fit bir halde görmesi, çok önemli bir işi mükemmel bir şekilde başaracağına dalalettir. Rüyayı gören kişi erkek ise biraz daha farklı yorumlanır. Erkekler güç olarak bayanlardan daha üstün bir yapıda olduklarından dolayı zayıflamak demek bir kadının gücüne teslim olmak demektir. Yani ne kadar güçlü olsalar bile bir kadına karşı her zaman duygusal açıdan daha zayıf kalırlar.

Rüyada Zayıflamak Ne Demek ?

Rüyada zayıflamak anlamı bakımından da anlaşılacağı üzere hayra yorumlanır. Yüklü para veya mal kazancına, sorunsuz bir şekilde hayatına devam edeceğine işaret eder. Duygusal anlamda da hayatının düzene gireceği ifade edilir. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa güzel bir iş teklifi alacağına ve işlerinin yolunda gideceğine dalalet eder. Bu güne kadar verdiği mücadelenin nimetlerini almaya başlayacağına yorumlanır. Dostları iyi geçinmeye, üne sahip olmaya, zorlukları aşarak refaha ve helal nimete yorulur.

Rüyada Zayıflamak

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zayıflamak anlamı ve zayıflamak rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git