Rüyada Zarf Görmek

Rüyada Zarf Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.199 kez okundu.

Rüyada zarf görmek, büyük hayaller anlamına gelir. Uzun zamandır bir şeyin olmasını niyet etmiş olabilirsiniz. Bunun sonuçlanacağı olarak yorumlanır. Niyet eden şeyin sonucu belli olur. Sınava girenlerin sınav sonucu açıklanır. Adak adayan birinin adağı gerçek olabilir. Eğitim gören birinin eğitimi bitebilir. Evlenmek isteyenler evlenebilir. Evlat sahibi olmak isteyenler evlat sahibi olabilir. Tedavi gören hastaların tedavi süreci bitebilir. Hukuksal davalar sonuçlanabilir.

Rüyada Zarf Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada zarf

Rüyada zarf görmek, gelecek anlamına gelir. Zarfın açıldığını görmek gelecekle ilgili büyük adımlar atılacağı anlamına gelir. Rüyada zarfın açılmadığını görmek çok istenilen bir şeyin henüz gerçekleşmeyeceği, biraz daha zamanı olduğu, sabırlı olmak gerektiği anlamına gelir. Zarfı yırtmak gereksiz ani kararların bizi çok üzeceği ve geleceğimizi olumsuz etkileyeceğine işarettir.

Rüyada Zarf Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada zarf mülk ve paraya yorumlanır. Rüyasında büyük bir zarf açtığını gören yeni bir eşya alabilir veya eline para geçebilir. Rüyada zarfı yaktığını görmek plan yapmamaya gelişigüzel kararlar almaya yorumlanır. Fevri kararlar sonucu üzüleceğinize işarettir. Rüyada zarfı yırtmak üzüntülü bir habere ve bu haberin acı vereceğine işarettir. Zarfı eksen kişi istemediği bir hata yapacaktır ve sonunda çok pişman olacaktır. Zarf görmek, yeni haberler alacağınıza ve bu haberden sonra yeni kararlar alacağınıza delalet eder. Aynı zamanda zarf sembolü, çok uzun bir zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz ile tekrar karşılaşacağınızın da göstergesi olabilir.

Rüyada Zarf

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zarf görmenin anlamı ve zarf rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git