Rüyada Zar Görmek

Rüyada Zar Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.117 kez okundu.

Rüyada zar görmek, tehlike ve endişe olarak yorumlanır. Kişi birçok tehlikeyle karşılaşabilir. Zar görmek bir sürü yol olduğunu ama o yolların tehlike içerdiğini gösterir. Zarı elinde tuttuğunu gören kişi  tehlikeli adımlar atacaktır. Seçimlerin tehlikeli sonuçlar yaratacağı anlamına gelir. Doğru kararlar vermenin önemi vurgulanmıştır. Atılacak adımların güvenli olması gerekir. Rüyada elinde zarı sıkmak karar vermek için çok zorlanılacağına işarettir.

Rüyada Zar Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada zar

Rüyada zar görmek, hile ve tartışmaya yorulur. Elinde zarı sallayan kişi kavga etmek için fırsat kollayan kişilerin varlığına işarettir. Zarları elinde sıkan kişi tartışmadan kaçınmak istiyordur. Bir tartışma olacağı ve morallerin bozulacağı olarak yorumlanır. Rüyada zar oynayan kişiler görmek sizin duygularınıza önem vermeyen kişilerin varlığı olarak yorumlanır. Çevrenizde size kötülük yapmak isteyen insanlar vardır.

Rüyada Zar Görmek Ne Demek ?

Rüyada zar, mal kaybetme olarak yorumlanır. Zar sallamak ve atmak pek düşünülmeden bir işe başlanacağı ve bu işin pek iç açıcı sonuçlar vermeyeceği olarak yorumlanır. Zarı elinden düşüren kişi  planladığı işlerde bir pürüz çıkacağına işaret eder. Sinsice hareket eden kişi sonunda bir açık verecektir.  Zarar verecek insanların anı beklediği anlamına gelir. Zar gören bir kişi, şans oyunları oynamayı genellikle çok sever ve bu oyunlardan güzel bir gelir elde etmek ister. Rüyasında zar atan bir kişi, kararlarını doğru vermeli ve adımlarını atarken daha fazla düşünmelidir.

Rüyada Zar

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zar görmenin anlamı ve zar rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Zar Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Merve dedi ki:

    ruyamda bir arkadasimin elinde zarla oylesine ugrastigini gordum zarlarin ikisinde de 4 vardi ve o zarlari bana vermek istiyordu ne anlama geliyor cok degisik bir ruyaydi

Sayfa başına git