Rüyada Zar Görmek

Rüyada Zar Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.392 kez okundu.

Rüyada zar görmek, tehlike ve endişe olarak yorumlanır. Kişi birçok tehlikeyle karşılaşabilir. Bir sürü yol olduğunu ama o yolların tehlike içerdiğini gösterir. Zarı elinde tuttuğunu gören kişi tehlikeli adımlar atacaktır. Seçimlerin tehlikeli sonuçlar yaratacağı anlamına gelir. Doğru kararlar vermenin önemi vurgulanmıştır. Atılacak adımların güvenli olması gerekir. Fakat karar vermek için çok zorlanılacağına işarettir.

Her halde mutluluğa, berekete, kar elde edilecek işe ve doğru karar vermeye delalet etmektedir. Bereket, bolluk ve kazanç habercisi olduğundan her şekilde iyi bir sonuca, güzel bir kazanca delalet etmektedir. Rüya sahibi kısa süre içerisinde bol kazançlı iyi gelirli bir işe girecektir.

Rüyada Zar Sallamak

Hile ve tartışmaya yorulur. Ayrıca kavga etmek için fırsat kollayan kişilerin varlığına işarettir. Fakat rüya sahibi tartışmadan kaçınmak istiyordur. Bir tartışma olacağı ve morallerin bozulacağı olarak yorumlanır. Sizin duygularınıza önem vermeyen kişilerin varlığı olarak yorumlanır. Çevrenizde size kötülük yapmak isteyen insanlar vardır.

Rüyada Zar Atmak

Mal kaybetme olarak yorumlanır. Pek düşünülmeden bir işe başlanacağı ve bu işin pek iç açıcı sonuçlar vermeyeceği olarak yorumlanır. Kişi planladığı işlerde bir pürüz çıkacağına işaret eder. Sinsice hareket eden kişi sonunda bir açık verecektir. Zarar verecek insanların anı beklediği anlamına gelir. Ayrıca bu kişi, şans oyunları oynamayı genellikle çok sever ve bu oyunlardan güzel bir gelir elde etmek ister. Aynı zamanda kişi, kararlarını doğru vermeli ve adımlarını atarken daha fazla düşünmelidir.

Rüyada Kırık Zar Görmek

Rüya sahibinin son zamanlarda yapmış olduğu şeylere hiç dikkat etmeyeceğine ve bu yüzden dolayıda hoş olmayan yollarda yürüyeceğine işaret etmektedir. Kısacası kötü şeyleri temsil eden bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çevresinde yer alan kişilerin söylemiş olduğu sözleri dinlemez olduğuna ve başına ne eser ise onu yaptığına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Yerden Zar Bulmak

Rüyayı gören kişi yeni bir ilişkiye adım atmış ise, bu ilişkinin ilerleyeceği sıralarda her iki tarafında birbirine karşı bir güven sıkıntısı yaşayacağına ve bu yüzden dolayıda aralarında sık karşılanacak olan tartışmalar çıkacağına işaret etmektedir. Özellikle de böyle bir ilişkiye rüya sahibinin ailesi oldukça çok karşı gelecek ve ilerleyen zamanlarda işi çok daha zor olacak demektir.

Rüyada Zar Kaybetmek

Rüya sahibinin kendisine yeni bir hayat kurmak için çaba göstereceğini ifade etmektedir. Rüya sahibi yeni hayatında eski huylarından vazgeçecek demektir. Artık rüyayı gören kişinin geçmişinden ders aldığını ve bundan yola çıkarak kendisini yeni bir hayata soktuğunu ifade eder. Bu hayatında ise, kendisine zarar veren kişileri uzak tutacak ve onlar olmadan devam edecektir.

Rüyada Düşeş Atmak

Rüyayı gören kişinin eğer ki bir kardeşi yada ağabeyi/abla var ise, onunla arasında ufak bir tartışma geçecek demektir. Fakat bu büyük sıkıntının sonunda aralarının yine düzeleceğine ve bu dönemin oldukça kısa süreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin Allah’ın huzurunda olduğuna ve oldukça çok dualar ettiğine işaret etmektedir.

Rüyada Birinden Zar Almak

Boyut bu rüya yorumunda oldukça önemlidir. Eğer ki boyutu büyük ise, rüya sahibinin şansı bir o kadarda yüksek demektir. Daha çok rüya sahibinin açılan şansını bizlere göstermektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi tarafından geleceğe yönelik yapılacak olan plan ve programlara işaret eden bir rüya olmaktadır. Şansı ile beraber bu planların gerçekleşmesi daha kolay olacaktır.

Rüyada Zar Atmak

Maddi açıdan gelecek olan sıkıntılı günlerin habercisi bir rüyadır. Maddi zorlukları yaşayacak olan rüya sahibi, durumu kurtarmak adına bir takım adımlarda bulunacak demektir. Aynı zamanda bir başka yorumda ise, rüyayı gören kişi bir başkasının malına göz koyduğunu ifade etmektedir. Bu mal rüya sahibinin hiç hakkı bulunmayan bir malıdır ve rüya sahibi onu istemektedir.

Rüyada Zar Toplamak

Böyle bir rüya daha çok, etrafında yer alan onu çekemeyen kişiler tarafından iftiraya uğramak olarak yorumlanmaktadır. Bu sebepten dolayı rüya sahibi üzüleceği zor günlere adım atacağına ve bu günleri atlatmak için büyük uğraşlar vereceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin kendisini aklamak uğruna elinden geleni yapacağına işaret eder. Bu dönemde rüya sahibi yanında bir destekçi arayacak demektir.

Rüyada Zar Tutmak

Rüyayı gören her kim ise, elde etmek istediği ne varsa hepsini elde edebilmek için elinden gelen her şeyi yapacak demektir. Bu şeyler iyi şeyler olduğu gibi kötü şeylerde olabilmektedir. Fakat ne kadar kötü olursa olsun rüya sahibi bunu hiç düşünmeyecek ve elinden geleni ardına koymayıp dediğini yapacak demektir. Buda rüya sahibinin en büyük yanlışı olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git