Rüyada Zambak Görmek

Rüyada Zambak Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.502 kez okundu.

Rüyada zambak görmek, sevgi ve bol muhabbet olarak yorumlanır. Rüyada zambak gören kişi yakınları ile arkadaşları ile bir araya gelebilir ve bol bol muhabbet edebilir. Ahbap buluşmalarının çok olacağını bir durum olarak da yorumlanabilir. Muhabbetini çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla görüşebilir ve güzel muhabbetler edebilirsiniz.

Sakin bir hayatı olacağına feraha kavuşmaya ticari getirisi yüksek atılım içinde bulunacağına işte makama ulaşılacağına verdiği sözü tutacağına eşiyle birlikte yaşamaya duygusal hayatın yolunda olduğuna rızkın temiz olmasına vefakar dosta arzuların yerine geleceğine kolay elde edilen servete sevineceğine yorulur. Nadiren de olsa muhtaç duruma düşmeye, hilekar bir yabancıya, üzüntüden kurtulamamaya, hoşnutsuz bir duruma gelmeye, karışık bir sorunla karşılaşılacağına, parasızlığa yorulmaktadır. Ayrıca sıkıntı çekerek ümit ettiği saygınlığa, sıkıntılara göğüs gererek umduğu beceriye, yenilgiden sonra özlediği itibarlı mertebeye, yardım alarak ümit ettiği servete, uzun süren çabaların sonunda beklediği mala, cefa çektikten sonra elde ettiği iyi bir geleceğe delalet eder.

rüyada zambak

Rüyada Zambak Dikmek

Hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Eğer kişi bekarsa hayırlı bir kişi ile tanışacaktır. Ancak kişi eğer evliyse ailedeki mutluluğu artacak demektir. Evlat sahibi olmak isteyen evlat sahibi olacaktır ya da olmaya karar verecektir. Güzel bir iş planı yapıyorsanız ve iş başvurusu yapıyorsanız güzel cevaplar alabilirsiniz.

Rüyada Zambak Koklamak

Güzel duygular olarak yorumlanabilir. Ayrıca kişi güzel duygularını birileri ile paylaşacaktır. Duygusal yakınlık hissettiğiniz kişi ile güzel duygular yaşayabilirsiniz. Romantik anlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle duygu alışverişi yapabilirsiniz. Duyguların yoğun olduğu bir dönem olarak yorumlanabilir. Güzel zamanlar yaşayacağı bir dönem içine girebilir. Kişi, bu dönemde hayalini kurduğu tüm isteklerini gerçekleştirebilir ve her konuda başarıya ulaşabilir. Kişi, hasta ise iyileşir, işsiz ise geliri düzgün bir işte çalışmaya başlayabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git