Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada Zabıta Görmek
27 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 871 kez okundu.

Rüyada zabıta görmek, rüya sahibinin kontrol altına almak isteyeceği bazı olayların baş göstereceğini haber verir. Önemli olan bu olayların içeriği değil rüya sahibinin hayatının kontrolünü elinden kaçırmak istememesi olacaktır. Yaşananların iyi veya kötü gelişim göstermesi rüya sahibinin pek umurunda olmayacaktır fakat gidişata yön verememek rüya sahibinin ruh sağlığı açısından tehlike arz edebilir. Bu yüzden söylenenler ve yapılanlardan çok sonuçlara odaklanarak akıllı adımlar atmalı, ağzından çıkan laflara ve verdiği sözlere çok dikkat etmelidir. Her zaman haklı olmak ve üste çıkmak yerine bazen de anlayışlı olmak özür dilemenin erdemini bilmek de gerekli olacaktır. Rüya sahibi tavsiyelere kulak verdiği sürece daha dingin ve huzurlu bir hayat sürecek, hiç değilse rahat vicdanın koynunda uyumanın tadın çıkarabilecektir.

Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada zabıta

Rüyada zabıta görmek, zahmetsiz bir işe gireceğinize işarettir. Hayat standartlarını da ileri düzeyde yükselten bu iş sayesinde kaliteli bir aile yaşantısı rüya sahibini beklemektedir. Yapılan en güzel yorumlardan biride rüyasında zabıta gören kişinin saygıdeğer bir evlat yetiştireceği yönündedir. Mükemmel bir ebeveyn olma konusunda endişeleri olan rüya sahibini evlatları büyüdüğünde göğüs kabartan olaylar beklemektedir. Fakat bu süreç içerisinde evlatlarına katı kurallar uygulamaktan, onları eğlenmekten ve çocukluklarını yaşamaktan mahrum etmemelidir. Aksi takdirde başarılı fakat bir o kadar da katı kuralcı çocuklar yetiştirmiş olacaktır.

Rüyada Zabıta Görmek Ne Demek ?

Rüyada bayan bir zabıta görmek iki insan arasında yaşanılan adaletsiz bir duruma hakemlik yapmak olarak yorumlanır. Rüyada bir kaç tane zabıta görmek ise farklı düşüncelere sahip iki grup arasında sıkışıp kalmak ve nihayetinde kendi tarafını seçebilmek demektir. Bu seçim rüya sahibi için zor ve kafa karıştırıcı olsa da ilerde ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğunu görecek ve mutlu olacaktır. Rüyasında tanıdık birini zabıta olarak gören bir kişi o insandan çok değerli haberler alacak demektir.

Rüyada Zabıta

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zabıta görmenin anlamı ve zabıta rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git