Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada Zabıta Görmek
27 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.181 kez okundu.

Rüyada zabıta görmek, rüya sahibinin kontrol altına almak isteyeceği bazı olayların baş göstereceğini haber verir. Önemli olan bu olayların içeriği değil rüya sahibinin hayatının kontrolünü elinden kaçırmak istememesi olacaktır. Yaşananların iyi veya kötü gelişim göstermesi rüya sahibinin pek umurunda olmayacaktır fakat gidişata yön verememek rüya sahibinin ruh sağlığı açısından tehlike arz edebilir. Bu yüzden söylenenler ve yapılanlardan çok sonuçlara odaklanarak akıllı adımlar atmalı, ağzından çıkan laflara ve verdiği sözlere çok dikkat etmelidir. Her zaman haklı olmak ve üste çıkmak yerine bazen de anlayışlı olmak özür dilemenin erdemini bilmek de gerekli olacaktır. Rüya sahibi tavsiyelere kulak verdiği sürece daha dingin ve huzurlu bir hayat sürecek, hiç değilse rahat vicdanın koynunda uyumanın tadın çıkarabilecektir.

Rüyada Zabıta Olduğunu Görmek

Zahmetsiz bir işe gireceğinize işarettir. Hayat standartlarını da ileri düzeyde yükselten bu iş sayesinde kaliteli bir aile yaşantısı rüya sahibini beklemektedir. Yapılan en güzel yorumlardan biride saygıdeğer bir evlat yetiştireceği yönündedir. Mükemmel bir ebeveyn olma konusunda endişeleri olan rüya sahibini evlatları büyüdüğünde göğüs kabartan olaylar beklemektedir. Fakat bu süreç içerisinde evlatlarına katı kurallar uygulamaktan, onları eğlenmekten ve çocukluklarını yaşamaktan mahrum etmemelidir. Aksi takdirde başarılı fakat bir o kadar da katı kuralcı çocuklar yetiştirmiş olacaktır.

Rüyada Zabıtadan Kaçmak

İki insan arasında yaşanılan adaletsiz bir duruma hakemlik yapmak olarak yorumlanır. Bir kaç tane zabıta ise farklı düşüncelere sahip iki grup arasında sıkışıp kalmak ve nihayetinde kendi tarafını seçebilmek demektir. Bu seçim rüya sahibi için zor ve kafa karıştırıcı olsa da ilerde ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğunu görecek ve mutlu olacaktır. Rüyasında tanıdık birini bu şekilde gören bir kişi o insandan çok değerli haberler alacak demektir.

Rüyada Zabıta Elbisesi Giymek

Bu rüya iyiye yorulur. Öyle ki rüya sahibinin bir devlet dairesinde işe başlayacağına ve hayırlı bir memuriyet yaşamına adım atacağına delalet eder. Bununla birlikte rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haberin devletten gelerek sevince boğacağına işarettir. Rüya sahibi bekar ise yakın zamanda karşısına memur birinin çıkarak evleneceğine ve mutlu bir yuva kuracağına işarettir.

Rüyada Zabıtaya Yakalanmak

Birilerinden gizlemeye çalıştığınız bir sırrın ortaya çıkması anlamını taşır. Kişinin uzun zamandır içinde tuttuğu bir sırrın ortaya çıkarak can sıkıcı durumların yaşanması şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte bir devlet dairesinde işinizin olacağına ve evrak işleri ile uzun bir vakit harcayacağınıza delalet eder. Kişi eğer birilerinden gizli olarak bir şeyler saklıyor ve bu durumu saklamak için büyük çaba sarf ediyor ise rüya buna da yorulur.

Rüyada Zabıtayla Kavga Etmek

Yakın zamanda alacağınız bir habere işarettir. Kavga rüya içinde kötü yorumlansa da bu noktada sevindirici bir haberin yakın zamanda bir memur tarafından size bildirileceği şeklinde yorumlanır. Birinden kalan miras ya da beklenmeyen yerden gelen bir paranın sizi feraha erdireceği ve ev içinde mutluluk duyacağınız anlamını taşır. Yakın bir çevreniz ile ufak bir tartışmanın hasıl olacağına ancak bu tartışmanın kısa süre içinde unutulacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Zabıta Arabası Görmek

Rüya sahinin iş hayatında belirli bir mertebeye ulaşacağına ya da terfi alarak hayallediği koltuğa oturacağına işarettir. Rüya sahibinin makamının güçlenerek çevresindekilerin imrenerek bakması anlamını da taşır. Eğer rüya sahibi işsiz ise yakın zamanda güçlü bir makama geleceğine delalet eder.

Rüyada Zabıta ile Tartışmak

Mevki ve makam sahibi biri ile karşılıklı laf dalaşına girerek iki tarafında zarar görmesine delalet eder. Ev içinde ya da yakın arkadaş çevrenizden biri ile yaşanacak laf dalaşı sonucu polis ya da zabıtanın olaya dahil olacağı şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin devlet memuru polis, jandarma ve zabıta biriyle bir tartışma içine girerek bundan zarar göreceğine delalettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git