Rüyada Yunus Görmek

Rüyada Yunus Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.207 kez okundu.

Rüyada yunus görmek, sevinçli bir haber olarak yorumlanır. Rüyasında yunus gören kişi, çok sevineceği bir haber alacaktır. Hiç düşünmediğiniz biri tarafından aranabilirsiniz, o kişiden mutlu olacağınız bir haber alabilirsiniz. Çevrenizde bulunan kişiler sizi mutlu etmek için bir sürpriz yapabilir. Bu bir doğum günü pastası olabilir ya da sevdiğiniz bir eşyanın alınması olabilir. Rüyada yunus gören kişi mutlu olur.

Rüyada Yunus Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yunus

Rüyada yunus görmek, zor bir dönemden sonra refaha çıkmak anlamına gelir. Rüyasında yunus gören ve ona yakınlaşan kişi artık zor zamanlarını atlatır. Çok zor ve üzücü bir dönemden sonra ferah bir  ruh durumuna geçecektir. Kafasındaki soru işaretleri tek tek gidecektir ve sabretmenin olumlu meyvesini yemeye başlayacaktır. Rüyada yunusu çok yakınında gören kişi çok mutlu günlere adım atacaktır.

Rüyada Yunus Görmek Ne Demek ?

Rüyada yunus, hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Rüyada yunus görmek kısmet,hayırlı kişi olarak yorumlanır. Rüyada yunusu gören ve ona dokunan kişi çok hayırlı biri ile tanışacaktır. Rüyayı gören bekarsa hayırlı biriyle tanışacak, hayatının insanını bulacaktır. Evli olanlar için hayırlı evlat olarak yorumlanır. Aynı zamanda hayırlı bir kısmet  yeni iş imkanı olarak da yorumlanır. İş değişikliği yapmak isteyen yeni bir işe başlayabilir. Rüyasında yunus gören bir kişi, çok içten ve sevecen kişilerle tanışacak ve arkadaş olacak demektir. Bu rüya güzel günlerin sizi beklediğinin de göstergesidir.

Rüyada Yunus

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yunus görmenin anlamı ve yunus rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git