Rüyada Yunus Balığı Görmek

Rüyada Yunus Balığı Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.897 kez okundu.

Rüyada yunus balığı görmek, barış olarak yorumlanır. Yunus balığı gören kişi biriyle barışma yaşayacaktır. Küs olduğunuz biriyle bu dönemde barışabilirsiniz. Aile arasında olan kırgınlıklar bu dönemde tatlıya bağlanabilir. Rüyada yunus balığı gören kişi eski sevgilisiyle yeniden barışabilir. Eşinden ayrılanlar yeniden denemek isteyebilir. Küslerin barışacağı bir dönemi temsil eder.

Rüyada Yunus Balığı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yunus balığı

Rüyada yunus balığı görmek, hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Yunus balığı gören kişi ve onunla beraber yüzen kişi hayırlı bir kısmetle karşılaşacaktır. Rüyayı gören bekarsa evliliğe ilk adımı atabilir, evleneceği kişiyle tanışabilir. Rüyayı gören evliyse evlat konusunda yeni gelişmeler yaşayacaktır. İş ortamında yeni bir iş alabilirsiniz, işle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada Yunus Balığı Görmek Ne Demek ?

Rüyada yunus balığı, sıkıntı ve üzüntü anlamına gelir. Rüyada yunus balığının öldüğünü gören ve kan gören kişi sıkıntı ve üzüntü yaşayabilir. Aldığınız bir haber sizin canınızı sıkabilir. Yakınlarınızın mutsuz olduğunu hissetmeniz sizi de mutsuz edecektir. Sıkıntı ve üzüntünün söz konusu olduğu bir dönemi temsil eder. Rüyada ölmüş yunus balığı görmek hayra yorulmaz. Yunus balığı, iyilik ve güzelliklerin habercisidir. Aynı zamanda yunus balığı gören bir kimse mutlu olacak ve hayallerini en kısa zamanda gerçekleştirecektir. Yunus balığının gösteri yaptığını gören bir kişinin hayatında olumlu yönde çok güzel değişiklikler olabilir. Bu kişi doğru adımlar attığı zaman hayalini kurduğu ve uğruna çabaladığı tüm gayelerini yerine getirebilir.

Rüyada Yunus Balığı Görmek

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada adam görmenin anlamı ve adam rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Yunus Balığı Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Fuat dedi ki:

    Merhaba ruyamda tanımadıgım bi kız ve bir erkekle yürüyoruz, yoda bi dukkan görüyorüm orada alkol şişeleri dizilmiş icinde alkol var. Dükkanın icine giriyorum 8 10 kadar yavru yunus balıgı görüyorum yerde sadece bitanesi cirpınıyor.digerleri ölü bitane yavru yunis balıgının azından büyükce bir balik cikarıyorlar şimdiden yorumlarinız icin teşekkürler

Sayfa başına git