Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada Yıldız Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 852 kez okundu.

Rüyada yıldız görmek, parlak bir geleceğe delalettir. İleri ki yaşantınızda bir yıldız gibi parlayacağınızı ve pek çok kişinin arasından imza atacağınız büyük başarılar sayesinde öne çıkacağınız şeklinde yorumlanır. Genellikle olumlu ve güzel şeyler yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada Yıldız Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yıldız

Rüyada yıldız görmek, genellikle hayırlı bir kısmete, güzel bir geleceğe ve yeni oluşumlara delalet olarak bilinir. Fakat yıldızın hızlı bir şekilde kaymasını bazı rüya yorumcuları hayallerin erteleneceği bir döneme girebilirsiniz diyerek de yorumlamaktadır.

Yıldız sembolü, yeni şeylerin başlangıcı olabileceği gibi bazı olumsuzlukların da son bulacağı anlamına gelmektedir. Sıkıntılarınızdan ve uzun süredir kafanıza taktığınız bazı şeylerden kurtulacağınızı gösterir. Eğer bekarsanız kısa bir süre içinde evlenebilir, evliyseniz de ailenize yeni bir üye katılabilir.

Rüyada Yıldız Görmek Ne Demek ?

Rüyada yıldız, pek çok kişinin rüyasında bir semboldür. Eğer özel ve parlak bir yıldız görmüşseniz; uzun zamandır isteyip de bir türlü cesaret edip de başlayamadığınız bir iş için kolları sıvana vakti gelmiş demektir. Rüyasında yıldız gören bir kişi; kısa bir süre içinde işinde yükselebilir, üstlerinden ve büyüklerinden olumlu tepkiler alabilir. Eğer çalışmıyorsa iyi bir işe girebilir ya da hayatının aşkını bulabilir.Rüyanızda yıldızın kaydığını gördüyseniz, bu hayallerinizin çok çabuk bir şekilde olacağını gösterir. Parlayan bir yıldızın rüyada kaybolduğunu görmek hayallerinizin bir süre erteleneceği ve olmasını çok istediğiniz bir şeyin yakın bir süre içinde gerçekleşmeyeceğini gösterir.

Rüyada Yıldız

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yıldız görmenin anlamı ve yıldız rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Yıldız Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Melike dedi ki:

    Rüyada bir erkek tarafından bana mesaj olarak yıldız sembolü geldi bu rüyayı aciklar mısınız

    1. admin dedi ki:

      Rüyanızı yorumlayabilmemiz için daha detaylı bir şekilde yazar mısınız Melike hanım ?

Sayfa başına git