Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.646 kez okundu.

Rüyada yılan görmek, gizli düşman olarak yorumlanır. Rüyada yılan gören kimsenin gizli bir düşmanı olabilir. Fark etmediğimiz düşmanların olduğu olarak yorumlanır. Siz fark etmeseniz de yakınınızda düşman olabilir. Kişi ummadığın kişiden kötülük görebilir. Ummadığı kişiden kötülük görmek üzüntü ve huzursuzluk oluşturabilir. Kişi düşmanın hamle yapmasını beklemekte ve onun ne yaptığını izlemekte olduğunu gösterir.

Bu ara sizler için oldukça müjdeli olan haberlerin kapıda olduğunu işaret etmektedir. Sizler için gelen bu müjdeli haberleri eğer dikkatli bir şekilde inceler ve sizler için de oldukça yararlı olduğunu da fark eder iseniz her istediğiniz anlamda yükselmelere sahip olabileceksiniz. Bu ara yaşayacak olduğunuz hem iş hem de eğitim alanındaki yükselmeleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve hiçbir şekilde elleriniz arasından kaymasına izin vermemelisiniz.

Rüyada Yılan Kovalamak

Kişi kıtlık yaşayabilir yada borca girebilir. Fakat bir süre nefes alınacağı anlamına gelir. Olan borçlarınızı yapılandırabilir, borç ödemelerinize ara verebilirsiniz. Birçok para ödeme planınızın planladığınız gibi gerçekleşmeyeceğine dalalettir. Planlarınız değişebilir ve zamanlamada sorun çıkabilir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Erkek evlat anlamına gelir. Erkek evladı olanlar evlatlarıyla ilgili sorunlar yaşayabilir. Hamile olan biri erkek evlat dünyaya getirebilir. Bekar olan biri çevresindeki kişilerle güç sorunu yaşayabilir. İş ortamında yöneticilik konusunda tartışma yaşanabilir. Kötü giden tüm olaylardan uzaklaşmak ve çözüm üretmek anlamına gelir. Aynı zamanda kişi tüm soruları çözüleceğine ve kontrolü ele alacağına işaret eder. Etrafınızda sinsi insanlar olduğunun göstergesidir. Kşi, etrafındaki kişilere güvenmeden önce onların nasıl bir insan olduğunu iyice analiz etmelidir.

Rüyada Yılan Isırması

Kişinin, çevresinden duyacağı bazı sözlerden ya da göreceği davranışlardan dolayı hayal kırıklığa yaşayacağına, üzülüp bunu dert edineceğine yorulur. Aynı zamanda kişiye zarar vermek isteyen, kötü niyetli bazı insanların varlığına tabir edilir. Bu insanlara karşı çok dikkatli olunmalıdır. Bir diğer yoruma göre ise kişinin endişelerine, yaşadığı korkulara, vesveselere delalet eden bir rüyadır.

Rüyada Yılan Sokması

Bu rüya, uyarıcı nitelik taşımaktadır. Biri ya da birilerinin rüya sahibi için kötü niyetler içinde olduğunu gösterir. İş ya da sosyal çevreye dikkat edilmeli ve herkese güvenilmemelidir. Bir diğer yorumu ile iş hayatında uğrayabileceği olası maddi zararlara, kayıplara ve kazançta yaşanacak düşüşe işaret eder. İş hayatında sağlam ve tedbirli adımlar atılması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Yılan Sevmek

Rüyayı gören kişinin düşmanları ile yakın duracağına, onlara diş geçireceğine ve galip geleceğine tabir edilir. Kişi, aklı ve zekası sayesinde düşmanlarını alt edecektir. Bu sayede iş hayatında başarı sağlayacağına ve kazanç elde edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, umulmadık bir il teklifi ya da iş fırsatı manasına gelir. Bu fırsatın değerlendirilmesi kişinin menfaatine olacaktır.

Rüyada Yılan Yakmak

Çevrede bulunan kötü, hilekar, yalancı insanların farkına varılacağın yorumlanır. Rüya sahibi, çevresinde dönen oyunları anlayacak, dost görünen düşmanlarını tanıyacak ve bu kişilere karşı gereken tedbiri alacaktır. Bu sayede olası zararların önüne geçileceğine yorumlanır. Bir diğer yorumu ile bu rüya, rüya sahibinin, aklını saran kötü düşüncelerinden sıyrılıp cesur adımlar atacağına ve kendi için hayırlı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Yılan Ölüsü Görmek

Kişiye düşman olan birinin artık kişiye zarar veremeyecek bir durumda olduğuna tabir edilir. Deyim yerinde ise ilahi adaletin yerini bulacağına yorumlanır. Zararlar veren bu kişi, yaşattığını yaşayacak ve zararı kendisi görecek, etkisiz hale gelecektir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya, kişinin, gizli düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Yılan Yemek

Bu rüya, finansal durumlara delalet eder. İşlerin yolunda gideceği, ticaretin artacağı, gelirin yükseleceği, bol para kazanılacağı güzel bir döneme yorumlanır. Eğer mesleki anlamda yaşanan sıkıntılar ve sorunlar varsa bunlar ortadan kalkacak ve yükselişe geçilecektir. Aynı zamanda, zorlanmadan ve fazla yorulmadan kolaylıkla elde edilecek para kaynaklarının varlığına tabir edilir. Rahat ve refah dolu bir dönem yaşanacaktır.

Rüyada Yılan Derisi Görmek

Kaliteli işlere yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, hayatının bir çok alanında kalite seviyesinin artacağına delalet eder. Bazı yorumculara göre ise hane içinde mal ve mülkte artış olarak yorumlanır. Yeni bir mal alımı olarak da tabir edilmiştir. Sabırlı olmak gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Sabırlı olunursa kişinin büyük başarılara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada Yılan Saldırması

Rüya sahibine zarar vermek için harekete geçen bir düşmana delalet eder. Dikkatli olmaya işaret eden bir rüyadır. İş hayatında ya da sosyal çevrede yaşanabilecek bir takım sözlü saldırılara, arkadan oynanan kötü oyunlara yorumlanır. Bu olaylarla kişinin morali bozulacak ve huzuru kaçacak manasına gelir. Kişinin kıskanılan biri olduğuna da tabir edilir.

Rüyada Yılan Yakalamak

Çok büyük bir zararın son anda önüne geçileceğine yorulur. Kişi, kendisine zarar verecek kişi ve olaylardan haberdar olacak ya da bunları farkına varacak ve önleyecektir. Aynı zamanda, yakın çevreden olabilecek kötü niyetli biri ile yolları ayırmaya da tabir edilir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya, kişinin zararlı bir takım düşüncelerden sıyrılıp doğru yolda ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Yılan Kaçması

Kişinin, rakiplerinin pes edeceğine ve iş hayatında rahat, sakin zamanlar yaşanacağına tabir edilir. Kişinin düşmanından kurtulacağı, zararlardan korunacağı manası da taşımaktadır. Bir diğer yorumu ile kişi uzun zamandır yaşadığı üzüntü ve sıkıntılardan kurtulacak demektir. Bu rüya, sorunların kendiliğinden çözüleceği, hastalıkların şifa bulacağı, maddi anlamda olumlu gelişmelerin olacağı ve rahatlamanın yaşanacağı güzel bir dönemi müjdeler.

Rüyada Yılan Yutmak

Rüya sahibi, yaptığı yanlış işlerden dolayı pişmanlık yaşayacak, bir daha aynı hataları yapmayacak ve feraha çıkacaktır. Bazı yorumculara göre ise kişinin içine dert olmuş bir sorununun olduğu ve bu sorunu kimse ile paylaşamadığına yorulur. Bir diğer yorumu ise bir iş sahibi olmaktır. Getirisi yüksek bir iş ile kişinin ekonomik durumunda yaşanacak olumlu değişikliklere delalet eder.

Rüyada Yılan Avlamak

Rüya sahibi, sorunlarının kaynağını bulacaktır. Bu sorunları çözmek için uğraşacak ve başarılı olacaktır. Azim ettiği her konuda başarı elde edileceğine tabir edilir. Bu rüya, kısmetli bir döneminde müjdecisidir. Bazı yorumculara göre kişinin çevresine karşı daha uyanık olacağına, dostunu düşmanını gözlemleyip herkese hak ettiği gibi davranacağına ve yakın çevresinden düşmanlarını uzaklaştıracağına yorulur.

Rüyada Yılan Boğmak

Zalimin ve kötünün amaçlarına ulaşamayacaklarına delalet eder. Kişi, yakın çevresindeki düşmanlarını ve düşmanlıkları fark edecek, onların kendisine vereceği zararların önüne geçecektir. Bir diğer yorum ile bu rüya, kişiyi sıkıntıya sokan bütün kararlarından vazgeçeceği ve daha doğru kararlar alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin, hayatında yeni, sakin ve temiz bir döneme yorulur.

Rüyada Yılanla Boğuşmak

Rüyayı gören kişinin iş hayatında rakipleri ile giriştiği mücadeleye tabir edilir. Rakiplerinin üstesinden gelebilmek için kişi, azimle ve çok çalışarak savaşacaktır. Aynı zamanda bu rüya, sosyal çevrede kişiyi kıskanan bir takım insanların varlığına işaret eder. Kötü söylemler, dedikodular, hoşa gitmeyecek tavırlar karşısında kişi, bu insanlar ve durumlarla uğraşmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Ağızdan Yılan Çıkması

Bazı olumsuz durum ve olaylara tabir edilir. Bu olumsuzluklar kişiyi kötü etkileyecek ve moralinin bozulmasına neden olacaktır. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin çevresinde karşı kırıcı laflar ve söylemlerde bulunacağına, çevresine karşı kırıcı olacağına delalet eder. Dikkatli olunması gerektiğini anlatan bir rüyadır. Bir diğer yorumu ile kişinin çok üzülmesine neden olan bir durumdan kurtulacağına yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git