Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.394 kez okundu.

Rüyada yılan görmek, gizli düşman olarak yorumlanır. Rüyada yılan gören kimsenin gizli bir düşmanı olabilir. Yılan görmek fark etmediğimiz düşmanların olduğu olarak yorumlanır. Siz fark etmeseniz de yakınınızda düşman olabilir. Kişi ummadığın kişiden kötülük görebilir. Ummadığı kişiden kötülük görmek üzüntü ve huzursuzluk oluşturabilir. Rüyada yılanı seyreden kişi düşmanın hamle yapmasını beklemek olarak yorumlanır. Düşmanın ne yapacağını izlemek olarak yorumlanır.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yılan

Rüyada yılan görmek, kıtlık cimrilik anlamına gelir. Rüyada yılanın yanına geldiği gören kişi kıtlık yaşayabilir yada borca girebilir. Yılanın hiçbir yere kıpırdamadan durduğunu görmek borçlardan bir süre nefes alınacağı anlamına gelir. Olan borçlarınızı yapılandırabilir, borç ödemelerinize ara verebilirsiniz. Rüyada yılanın hareket ettiğini görmek birçok para ödeme planınızın planladığınız gibi gerçekleşmeyeceğine dalalettir. Planlarınız değişebilir ve zamanlamada sorun çıkabilir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek ?

Rüyada yılan, erkek evlat anlamına gelir. Erkek evladı olanlar evlatlarıyla ilgili sorunlar yaşayabilir. Hamile olan biri erkek evlat dünyaya getirebilir. Bekar olan biri çevresindeki kişilerle güç sorunu yaşayabilir. İş ortamında yöneticilik konusunda tartışma yaşanabilir. Rüyada yılanı öldürmek kötü giden tüm olaylardan uzaklaşmak ve çözüm üretmek anlamına gelir. Yılanı öldürüp eline alan kişi tüm soruların çözüleceğine ve kontrolü ele almaya işaret eder. Rüyada yılan görmek, etrafınızda sinsi insanlar olduğunun göstergesidir. Yılan gören bir kişi, etrafındaki kişilere güvenmeden önce onların nasıl bir insan olduğunu iyice analiz etmelidir.

Rüyada Yılan

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yılan görmenin anlamı ve yılan rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

 

Etiketler:

Rüyada Yılan Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ruzgar dedi ki:

    Allahin selami olsun uykyda : Kocaman 10-20m boyunda buyuk bir kobra yilani beni izliyordu kacmak isdiyordum yoluma cikiyordu yanimda bir kiz vardi qaliba ablamdi evmizin yakinliginda bir ormana girdik 2 yol vardi (tabii ben o ormani bilirim) kiz sagdaki yolla gitmek isdedi ben paniye kapilib sol yolu secdim ama bu doru secim degildir cunki sol yol ormandan cikarir sag yol ormanin icine giderdi bu arada orman cok kucukdur bizim evden yzak degil 100 m kadar o buyuk kobra gitdikce yaklasiyordu bense kiza cabuk ol yaklasdi diyordum

Sayfa başına git