Rüyada Yemek Görmek

Rüyada Yemek Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 956 kez okundu.

Rüyada yemek görmek, işlerin kolaylaşacağı anlamına gelir. Rüyada sevdiğiniz bir yemeği yerseniz yaptığınız işlerde kolaylıklar yaşayacaksınız. Zor gerçekleşeceğini düşündüğünüz bir iş daha kolay gerçekleşebilir. Eğer rüyayı gören kişi öğrenciyse zor olan bir dersten kolaylıkla geçecektir. İş ortamında zorlanacağınızı düşüneceğiniz bir proje varsa bu dönemde daha kolay hazırlayabilirsiniz.

Rüyada Yemek Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yemek görmek

Rüyada yemek görmek, borç olarak yorumlanır. Rüyada yemek yeyip hazımsızlık hisseden kişi maddi olarak sıkıntılar yaşayacaktır.Yanlış harcamalar yüzünden borçlanma söz konusu olabilir. Borç bitmeden başka bir borç yapmak sizi çok zorlayabilir.Olan borcunuzu zamanında ödemezseniz borcunuz daha da artabilir ve daha büyük sorunlar oluşabilir.

Rüyada Yemek Görmek Ne Demek ?

Rüyada yemek , şöhret olarak yorumlanır. Rüyada büyük bir masada muazzam yemekler gören kişi çevresindekiler tarafından takdir edilecektir. Yaptığınız bir hareket yada söylediğiniz bir söz sizi güzel bir şöhrete taşıyacaktır. Değer kazanacağınız bir döneme işaret eder. Rüyada yemek gören bir kişi muhtemelen aç kalmaktan korkan ve Boğazı’na düşkün bir insandır. Bu kişi, hayatı boyunca pek çok maddi sıkıntı çekmiş olabilir ve hayatında bu sıkıntıların izlerini halen taşıyor olabilir. Aynı zamanda rüyada tatlı bir yemek görmek, güzel şeyler yaşayacağınıza delalet eder. Bunun yanı sıra acı yemek, planladığınız hayatınızın istediği gibi gitmeyeceğini gösterir. Yemek yediğini gören bir kişinin nimetleri, rızkı ve maddi geliri artacaktır. Yemeğini paylaştığını gören bir kişi, hayatını iyiliğe ve güzelliğe adamış büyük gönüllü bir kişi olarak etrafındakiler tarafından tanınır ve bu kişinin mal varlığı artar.

Rüyada Yemek

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yemek görmenin anlamı ve yemek rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git