Rüyada Yay Görmek

Rüyada Yay Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 707 kez okundu.

Rüyada yay görmek, yolculuğa çıkma olarak yorumlanır. Rüyada yay gören kişi uzun zamandır planladığı ama bir türlü gidemediği bir yere gidebilir. Uzakta bulunan bir tanıdığınızı ziyarete gidebilirsiniz. Özlem duyduğunuz bir sevdiğinize sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Rüyada yay gören kişi uzak bir yere yolculuk yapacaktır. Bu yurt dışı bir yolculuk da olabilir. Eğitim amaçlı yurt dışına gidilebilir.

Rüyada Yay Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yay

Rüyada yay görmek, gerginlik yaşamak olarak yorumlanır. Yay gören kişi ve ok atmaya çalışan kişi bu dönemde gerginlik hissedebilir. Sevmediğiniz biri ile bu dönemde aynı ortamda bulunabilirsiniz ve sizi sinirlendirecek sözler ve hareketler yapabilir. Sevmediğiniz kişilerle ve sevmediğiniz işlerle uğraşabilirsiniz. Rüyada yay gören kişi ani sinirlenmeler yaşayabilir.

Rüyada Yay Görmek Ne Demek ?

Rüyada yay, aksaklıklar yaşanabileceğine işarettir. Rüyasında yayı geren ve yayın kırıldığını gören kişi yaptığı işlerde ufak aksaklıklar yaşayabilir. Planlamadığı bir olay gerçekleşebilir ve tüm planlar değişmek zorunda kalabilir. Bu yüzden yaptğınız planlarda bir b planı hazırlamayı unutmamalısınız. Ayrıntılı düşünmek ve olasılıkları değerlendirmek kurtarıcı olabilir.Bu rüyayı gören kişi, genellikle planlamadığı bir seyahate çıkacak demektir. Bu rüya, çoğu zaman güzel zamanlar geçireceğinizin de habercisidir. Rüyasında yay gören bir kişi, hayatındaki bazı planları değiştirmek zorunda kalabilir ve aynı zamanda bu kişi ani kararlar vererek hayatına farklı bir yön verebilir. Bu rüya, genel olarak güzel günlerin yaklaştığının göstergesidir. Yay gören bir kişi aldığı kararlara dikkat etmelidir.

Rüyada yay

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yay görmenin anlamı ve yay rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git