Rüyada Yay Görmek

Rüyada Yay Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 992 kez okundu.

Rüyada yay görmek, yolculuğa çıkma olarak yorumlanır. Rüyada yay gören kişi uzun zamandır planladığı ama bir türlü gidemediği bir yere gidebilir. Uzakta bulunan bir tanıdığınızı ziyarete gidebilirsiniz. Özlem duyduğunuz bir sevdiğinize sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. Kişi uzak bir yere yolculuk yapacaktır. Bu yurt dışı bir yolculuk da olabilir. Eğitim amaçlı yurt dışına gidilebilir.

Rüyada Yayla Ok Atmak

Gerginlik yaşamak olarak yorumlanır. Sevmediğiniz biri ile bu dönemde aynı ortamda bulunabilirsiniz ve sizi sinirlendirecek sözler ve hareketler yapabilir. Sevmediğiniz kişilerle ve sevmediğiniz işlerle uğraşabilirsiniz. Kişi ani sinirlenmeler yaşayabilir.

Rüyada Yay Germek

Aksaklıklar yaşanabileceğine işarettir. Kişi yaptığı işlerde ufak aksaklıklar yaşayabilir. Planlamadığı bir olay gerçekleşebilir ve tüm planlar değişmek zorunda kalabilir. Bu yüzden yaptığınız planlarda bir B planı hazırlamayı unutmamalısınız. Ayrıntılı düşünmek ve olasılıkları değerlendirmek kurtarıcı olabilir. Bu rüyayı gören kişi, genellikle planlamadığı bir seyahate çıkacak demektir. Bu rüya, çoğu zaman güzel zamanlar geçireceğinizin de habercisidir. Ayrıca kişi, hayatındaki bazı planları değiştirmek zorunda kalabilir ve aynı zamanda bu kişi ani kararlar vererek hayatına farklı bir yön verebilir. Bu rüya, genel olarak güzel günlerin yaklaştığının göstergesidir. Kişi aldığı kararlara dikkat etmelidir anlamı taşır.

Rüyada Yay Çekmek

Sinirlerine hakim olamayan rüya sahibinin başının derde girmesine, yol yordam bilmeyen cahil kimseye, kendisine kin güden kimseye fark etmeye delalet eder. Sağlık problemlerinin son bulmasına, uzun süredir içine attığı sorunları çözmeye, kişinin etrafındaki insanlara akıl hocalığı yapmasına, imkansız gibi görünen bir olayın gerçekleşmesine, gönül ilişkisinde evliliğe doğru adım atmaya tabir edilir.

Rüyada Yay Kırmak

Sevdiği insanların kalbini kırmaya, kendisini affettirmek için uğraşmaya, tahmin ettiğinden daha uzun sürede çalışmalarının karşılığını almaya tabir edilir. Akrabalar arasındaki husumetin tatlıya bağlanmasına, güleç yüzlü oğlan çocuğuna, hayırlı evlatlar yetiştirmeye delalet eder. İş yeri değişikliğine, zor zamanlarında arkadaşının yanında bulunmaya, fedakar bir kimsenin varlığına, hane içerisinde huzursuz gelişmeler yaşamaya delalet eder.

Rüyada Yay Yapmak

Yetenekleri sayesinde adeta yoktan var etmeye, kişinin her ne kadar zorlukla karşılaşırsa karşılaşsın düştüğü yerden kalkmasını bildiğine, kendi ayakları üstünde durmaya tabir edilir. Kendi menfaatlerini göz önünde tutarak hedeflerine ulaşmaya, olayların planladığı gibi gitmemesine, üst üste aksilikler yaşamaya işaret eder. Yuvasının bozulmasına, ruhsal problemler yaşamaya, sıkıntılı günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Keman Yayı Görmek

Sosyal faaliyetlerin içerisinde bulunmaya, herkesçe bilinen bir gerçeği en son öğrenmeye, kalbini kırdığı kimsenin özür dilemesine tabir edilir. Uzak bir yolculuğa çıkmaya, iş değişikliği yapmaya, tutarsız harcamaları yüzünden maddi yönden borçlanmaya, parasal anlamda sıkıntı çekmeye işaret eder. Bazen de beklemediği bir anda aşkın kapısını çalmasına, adeta beyaz atlı prensine gönlünü kaptıracağına delalet eder.

Rüyada Yay Burcu Görmek

Batıl inançları yüzünden zarar görmeye, faydalı işlerden uzaklaşmaya, dünya işleriyle meşgul olmaya, yoğun ve tempolu olan çalışma hayatının neticesinde sağlığının bozulmasına işaret eder. Arkasından kuyusunu kazmaya çalışan arkadaşını ifşa etmeye, güçlü sezgileri sayesinde musibetlerden zarar görmemeye delalet eder. Bazen de hasta olan kimsenin iyileştiğinin haberini almaya, hane halkıyla birlikte vakit geçirmeye tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git