Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.848 kez okundu.

Rüyada yaşlı kadın görmek, ayrı kalınan kimseler ile bir araya gelineceği varsa aradaki tatsızlık, kırgınlık, küslük ve sorunların biteceği manası taşır. Herkesin ağzının tadı yerine gelecek, birlik ve beraberlik sağlanacaktır. Bu rüya, rüyayı gören kişinin, çevresinden büyük destekler göreceğine, maddi ve manevi yardım alacağına yorumlanır. Bu sayede, kişi, işlerini düzene koyacak ve sıkıntı yaşadığı konularda büyük bir rahatlama yaşayacaktır.

Rüyada Yaşlı Teyze Görmek

Maddi zorluklar olarak yorumlanır. Yaşlı kadını gören ve onu okşayan kişi maddi zorlukların içine girmiş demektir. Gelirlerde kısıtlamalar olabilir ve yanlış harcamalar olabilir. Rüyasında yaşlı kadınla muhabbet eden kişi gereksiz para harcamaları yapabilir. Nur yüzlü bir yaşlı kadın ise, güzel ve huzurlu günlerin sizi beklediğinin göstergesi olabilir. Başka bir tabire göre ise, merhametli, anaç bir kimseden nasihat ve öğütler duyacağınızı ve bu öğütlerden sonra da daha doğru düşünmeye başlayacağınızı gösterir. Aynı zamanda yaşlı bilgeliğin ve ilimin simgesi olarak da bilinir.

Rüyada Yaşlandığını Görmek

Hastalıklara açık olma olarak yorumlanır. Kişi bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Daha önce ertelediği ufak rahatsızlıklar gün yüzüne çıkabilir. Önemsenmeyen hastalıklar daha büyük sorun olarak karşınıza çıkabilir. Aynı zamanda kişi hastalık dönemi yaşayacaktır. Sağlığa dikkat edilecek bir dönem.

Rüyada Yaşlı Kadınla Konuşmak

Aile, iş ve özel hayatta yaşanan bir takım sıkıntı, dert ve sorunların git gide azalacağına delalet eder. Rüya sahibinin, bunun olabilmesi için biraz daha sabırlı olması gerektiğine işaret eder. Sabrın sonunda tüm sorunların bitecek demektir. Aynı zamanda bu rüya, olgun, fikrine güvenilir birinden akıl almaya, bu kişinin tecrübelerinden yararlanmaya tabir olunur.

Rüyada Yaşlı Kadını Öpmek

Eğer bir gönül bağı var ise sevgiliden gelecek mutluluk verici bir habere yorulur. Diğer bir yorum ise sürpriz bir haberin varlığına işaret eder. Gelecek olan bu haber kişinin hayatında köklü ve güzel değişimlere neden olacaktır. Aile, akraba ya da yakın çevreden sevilen insanlarla bir araya gelip güzel zamanlar geçirmeye, eğlenceli zamanlara da delalet eder.

Rüyada Yaşlı Kadın Öldürmek

Bir insandan gelebilecek bir havadise dikkat çeker. Bazı yorumculara göre, bu rüya, kişinin eski düşüncelerinden arınması ya da düşüncelerinin değişmesi anlamı taşır. Rüya sahibi, her hangi bir konu hakkında yeni fikirler edinecek, yeni kararlar alacak ve bütün bunları eyleme geçirecek anlamlarına da gelmektedir. Bu değişiklik kişi için olumlu, güzel gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

Rüyada Yaşlı Kadınla Evlendiğini Görmek

Bu rüya, zenginliğin, bolluk ve bereketin habercisidir. Aynı zaman da, kişinin hayalini kurduğu, arzuladığı ve istediği gibi bir evlilik yapacağına ve mutlu bir yuva kuracağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre ise kişinin karşısına çıkacak durumu iyi, varlıklı, hayırlı bir kısmeti olduğu anlamına gelir. Rüyada yaşlı bir kadınla evlenmek, yaşanacak ferah ve esen günlere tabir olunur.

Rüyada Yaşlı Kadın Akraba Görmek

Kişinin aile ya da akraba ile olan ilişkilerine yorulan rüyalardandır. Eğer rüyada görülen yaşlı akraba kadın sevilen biri ise ilişkilerde olumlu sonuçlar anlamına gelir. Akraba ilişkilerinin güçlülüğünü anlatır. Eğer o kişi sevilmeyen biri ise o halde akrabalarından yana bir sıkıntı yaşanacağı, kırgınlık, küslük ya da dedikodular olabilecek durumlara işaret eder.

Rüyada Yaşlı Kadın Kovalaması

Rüyayı gören kişinin iç dünyasındaki korkularına, endişe ve evhamlarına yorulur. Kişi, kimseyle paylaşmadığı korkuları ile bunaldığı manasına gelir. Bu ruh hali ile kişinin moralinin bozulduğu, içten içe üzüldüğüne işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, kişinin çevresinde kendisini kıskanan, çekemeyen, kötülük yapmak için fırsat kollayan insanlar olduğuna yorulur. Dikkat edilmeli ve herkese güvenilmemelidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git