Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.309 kez okundu.

Rüyada yaşlı kadın görmek, güç kaybı olarak yorumlanır. Yaşlı kadın gören kişi güç konusunda sorunlar yaşayabilir. Çevresinde itibarı olan birinin bu dönemlerde itibar kaybedeceği olarak yorumlanır. Rüyasında yaşlı kadın gören kişi ve onu inceleyen kişi çevresinde gördüğü saygıyı görmeyebilir. Size saygı gösteren kişiler eski saygıyı size göstermeyecektir. Rüyasında yaşlı kadın gören kişi itibarını düzeltmeye çalışacaktır.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yaşlı kadın

Rüyada yaşlı kadın görmek, hastalıklara açık olma olarak yorumlanır. Rüyasında yaşlandığını gören kişi bazı sağlık sorunları yaşayabilir. Daha önce ertelediği ufak rahatsızlıklar gün yüzüne çıkabilir. Önemsenmeyen hastalıklar daha büyük sorun olarak karşınıza çıkabilir. Rüyada yaşlandığını gören kişi hastalık dönemi yaşayacaktır. Sağlığa dikkat edilecek bir dönem.

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Demek ?

Rüyada yaşlı kadın, maddi zorluklar olarak yorumlanır.  Rüyada yaşlı bir kadın gören kişi maddi anlamda zor bir dönem içine girer. Yaşlı kadını gören ve onu okşayan kişi maddi zorlukların içine girmiş demektir. Gelirlerde kısıtlamalar olabilir ve yanlış harcamalar olabilir. Rüyasında yaşlı kadınla muhabbet eden kişi gereksiz para harcamaları yapabilir. Rüyada nur yüzlü bir yaşlı kadın görmek, güzel ve huzurlu günlerin sizi beklediğinin göstergesi olabilir. Başka bir tabire göre ise, yaşlı kadın merhametli, anaç bir kimseden nasihat ve öğütler duyacağınızı ve bu öğütlerden sonra da daha doğru düşünmeye başlayacağınızı gösterir. Aynı zamanda yaşlı kadın, bilgeliğin ve ilimin simgesi olarak da bilinir.

Rüyada Yaşlı Kadın

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yaşlı kadın görmenin anlamı ve yaşlı kadın rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sena dedi ki:

    Rüyamda gelin olacak birinin annesini yaşlı bir şekilde gördüm. Annesinin yanına yattım ve ağladım daha sonra dışarı çıktım orta asya gibi geniş düzlükte asker gibi 8 adam çok heybetli bi at getirmişler. Kahverengi parlak bi attı. Çok etkilendim anlamı ne acaba

Sayfa başına git