Rüyada Yaşlı Adam Görmek

Rüyada Yaşlı Adam Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.399 kez okundu.

Rüyada yaşlı adam görmek, güç kaybı olarak yorumlanır. Yaşlı adam gören kişi gücünden kayıplar yaşayacaktır. Rüyayı gören bir iş patronuysa maddi ve manevi olarak güç kaybı yaşayabilir. Maddi olarak bu dönemde iş hayatında kayıplar olabilir. Beklenilen kazanç sağlanamayabilir. Yaşlı adam gören kişi itibarında zedelenmelerle uğraşır. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

Rüyada Yaşlı Adam Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yaşlı adam

Rüyada yaşlı adam görmek, yönetimde sarsılma olarak yorumlanır. Rüyasında yaşlandığını gören kişi bulunduğu ortamda güç sorunları yaşayabilir. İş ortamında yönetici konumdaysanız elemanlarınıza laf geçirmek konusunda  zorluk yaşayabilirsiniz. Eğer rüyayı gören çalışansa yöneticisine güvenmekten vazgeçebilir. Güven probleminin söz konusu olduğu bir dönemi temsil eder.

Rüyada Yaşlı Adam Görmek Ne Demek ?

Rüyada yaşlı adam, vazgeçmek anlamına gelir. Rüyasında yaşlı adam gören ve yaşlı adamın öldüğünü gören kişi bazı konularda pes edebilir ve vazgeçiş yaşayabilir. Çok istediğiniz bir işten aniden vazgeçebilirsiniz. Kendisini güçsüz hissedebileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Yaşlı adam gören kişi birçok konuda kendini yetersiz hissedecektir. Rüyasında nur yüzlü bir yaşlı adam gören kişi, çok istediği ve arzuladığı mevkiye ulaşacak demektir. Aynı zamanda nur yüzlü bir yaşlı adam görmek, bilgeliğin ve yüceliğin de simgesidir. Bu rüyayı gören kimse atacağı adımları her zaman dikkatli bir şekilde atar ve soğuk kanlılığını koruyarak önüne çıkan tüm sorunları alt etmesini bilir. Hasta bir yaşlı adam görmek ise zor bir dönemin habercisidir.

Rüyada Yaşlı Adam

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yaşlı adam görmenin anlamı ve yaşlı adam rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Yaşlı Adam Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ayten dedi ki:

    Elimde bi takvim yaprağında 3 nisan tarihi yaziyodu ve ben anneme bu tarih ne diye sorduğumda bana “hadi gidelim dedeni getirelim dayingil bakamiyo biz bakicaz diyodu” bende dedemin koluna girip onu bizim eve getiriyodum

Sayfa başına git