Rüyada Yaşlı Adam Görmek

Rüyada Yaşlı Adam Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.822 kez okundu.

Rüyada yaşlı adam görmek, güç kaybı olarak yorumlanır. Kişi gücünden kayıplar yaşayacaktır. Rüyayı gören bir iş patronuysa maddi ve manevi olarak güç kaybı yaşayabilir. Maddi olarak bu dönemde iş hayatında kayıplar olabilir. Beklenilen kazanç sağlanamayabilir. Kişi itibarında zedelenmelerle uğraşır. Yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

Rüyada Dede Görmek

Yönetimde sarsılma olarak yorumlanır. Rüyasında yaşlandığını gören kişi bulunduğu ortamda güç sorunları yaşayabilir. İş ortamında yönetici konumdaysanız elemanlarınıza laf geçirmek konusunda  zorluk yaşayabilirsiniz. Eğer rüyayı gören çalışansa yöneticisine güvenmekten vazgeçebilir. Güven probleminin söz konusu olduğu bir dönemi temsil eder.

Rüyada Yaşlı Amca Görmek

Vazgeçmek anlamına gelir. Rüyasında yaşlı adamın öldüğünü gören kişi bazı konularda pes edebilir ve vazgeçiş yaşayabilir. Çok istediğiniz bir işten aniden vazgeçebilirsiniz. Kendisini güçsüz hissedebileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Birçok konuda kendini yetersiz hissedecektir. Nur yüzlü ise çok istediği ve arzuladığı mevkiye ulaşacak demektir. Aynı zamanda bilgeliğin ve yüceliğin de simgesidir. Bu rüyayı gören kimse atacağı adımları her zaman dikkatli bir şekilde atar ve soğuk kanlılığını koruyarak önüne çıkan tüm sorunları alt etmesini bilir. Hasta ise zor bir dönemin habercisidir.

Rüyada Yaşlı Adamın Elini Öpmek

Sağlıklı ve gücünüz kuvvetiniz tükenmeden yaşlanacağınız anlamına gelir. Kişi ayakları yere basan biridir. Hayatta atacağı adımları çok iyi bilir  ve sonuçlarını çok iyi değerlendirir. Bu kişi sorunlardan korkmaz ve karamsarlığa kapılmaz. Temkinli ve hazırlıklı bir karaktere yorumlanır. Her zaman başka bir planı vardır yedekte. Sorumluluktan kaçmaz, çözüm yolları arar ve o sorunu mutlaka çözer. Rüyasında beyaz nur yüzlü ise kişiye hayırlı haberler vardır. Yakında zamanda elinize bir miktar para geçecek ve sizi rahatlatacak. Yaşlı adama bir şeyler verdiğini gören kimse insanlara yardım etmeyi seven biridir. Bu kişi etrafında sevilen,saygı duyulan biridir.

Rüyada İhtiyar Adamın Bir Şey Vermesi

Bu hayırlı bir olaydır. Çok yaşlı ise bu üzüntüye işarettir. Yakında sizi üzecek haberler alabilirsiniz. Rüyayı gören kişi evli ise evinde sorunlar yaşayabilir. Yüksek makamlara gelecek iyi bir insandır. Uzun sağlıklı bir yaşam süreceğine işarettir. Nadiren de rüyayı gören kişinin beceriksiz ve ürkek biri olduğuna yorulur. Ona yol gösterecek bir büyüğün eksikliğini hissediyordur. Güzel yüzlü ise hayırlı bir rüyayı simgeler. Eğer ki kötü ve korkunç bir ifade taşıyorsa kötü haberdir. Bu aralar işleriniz kötüye gidebilir, zarar etmeniz söz konusu olabilir. Yine bu aralar sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Tanıdık biri ise bu rüya bir dileğinizin olacağına yorulur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git