Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada Yarasa Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.574 kez okundu.

Rüyada yarasa görmek, yalancı kişi anlamına gelir. Yalancı biriyle tanışacağınız ya da tanıdığınız birinin size yalan söyleyeceği anlamına gelir. Yarasa gören kişi yalancı biriyle muhatap olacaktır. Birisi size yalan söyleyebilir yada yalan söyleyen birine şahit olabilirsiniz. Yalana dahil olma durumu olabilir. Rüya sahibinin vereceği yanlış kararlar kötü sonuçlarla karşılanmasına sebep olur ve sonuçta olumsuz durumlarla karşılaşır. Bu olumsuzluklar en çok kendisini etkiler. Kişi bulunduğu pozisyona göre küçük bir sıkıntı yaşayacağına ya da daha büyük bir sorunla karşılaşıp insanlar tarafından eleştirileceğine işaret eder. Bu durumda güvenilir birinin korunmasına girebilir ve onu gelebilecek tepkilere karşı koruyabilir. Ancak yine de kişinin dikkat etmesi gerekir çünkü yaptığı hata insanların kolay kolay kabullenmeyeceği bir durum olabilir. Gerçek hayatta çok önemli bir mevkiye geleceğinize dalalettir.

Pek hayırlı olarak yorumlanmaz. Kaybedeceğiniz bir yakınınıza veya da dostunuza işaret eder. Maddi ve manevi olarak uğrayacağınız kayıplardan sıyrılmak isteseniz de bazı şeyler üst üste gelecek ve sizi bunaltacaktır. Fakat bazen ise başlanacak yeni bir hayata, hayata girecek olan bir sevgiliye ve huzura da işarettir. Başarı yolunuzda önünüze çıkacak olan engellerden yılmayın.

Rüya sahibinin yapmayı planladığı değişiklikleri ertelemesine işaret eder. Rüya sahibinin eşinin üst düzey bir yönetici olacağına işaret eder. Bundan dolayı ev halkının mutlu olacağına ve kazançlarının günden güne artacağına işaret eder. Bazen evden birisinin ayrılacağına işaret eder. İş veya eş nedeni ile aile bireylerinden bir tanesinin evden ayrılmasına ve uzun süre kendisinin eve gelmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı şanssızlıkların son bulacağına ve gönül işlerinde kısmetli olacağına ve sürpriz bir teklif alacağına işaret eder.

Daha önce yaptığı ve üstünü örttüğü hataların ortaya çıkmasına ve bundan dolayı utanç duymasına işaret eder. Yüzleşeceği ve savaşmak zorunda kalacağı olaylara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise kendisini çok mutlu edecek birisi ile evlenmesine ve çocuk sahibi olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi evli ise çocuk sahibi olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin evindeki huzursuzluğunun son bulacağına ve bundan sonra bütün huzursuzlukların sona erip daha mutlu ve huzurlu bir evlilik hayatı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin evinin bereketinin artmasına işaret eder.

Rüyada Uçan Yarasa Görmek

Sorunlu kişilerle arkadaş olmak anlamına gelir. Kişi kendisine uygun olmayan biriyle tanışabilir. Yasak olan ilişkiler yaşanabilir, üzülecek adımlar atılabilir. Yanlış kişiler yüzünden sıkılmak ve üzülmek olarak yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde aksilik olabilir ve kötü kişiler tarafından işleri engellenebilir. Genelde tehlikeli adımlar olarak da yorumlanır.

Kişinin ümit ettiği itibara kavuşacağına, sevdikleriyle mutlu bir yaşam geçireceğine, merhametli dostlara sahip olduğuna ve dostlar sayesinde kişinin mevki olarak yükseleceğine delalet eder. Getirisi yüksek olacak girişim işlerinde bulunacağına ve bu işlerin sonucunda hayatının daha güzel ve ferah geçeceğine delalet eder. Kişinin beklentilerinin hayata geçeceğine, tez zamanda öğrenilecek mutlu haber, anlayışlı ve genç kişilere ayrıca rüya sahibi kişinin yararlı işlerle meşgul olması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Kişi tehlikeli bir kişiyle yüz yüze gelir ve tehlikeli işlere bulaşır. Yarasayı eline alan kişi kötü işler için başkasını duruma dahil eder. Yarasayı uzaklaştıran kişi tüm kötülükleri kararlarıyla yok eder. Kişi suçluluk duygusu yüzünden sessiz kalabilir. Sürekli yalancı ve düzenbaz insanlarla muhattap kalmak zorunda kalıyor olabilir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşımaktadır ve etrafındaki kişilere dikkat etmelidir.

Bolluk, bereket, bol kazanç, miras ya da para anlamına gelir. Bu yüzden genellikle iyiye yorulmaktadır. Çocuklarınızın askere gideceğinin ya da evlenmek isteyeceğinin göstergesidir. Kişi iş dolayısı ile ya da memuriyet için başka bir yere gideceğine işaret eder.

Yakın zamanda elinde bolca hediyelerle uzun yoldan gelecek olan bir yakının var. Bu yakının sayesinde haneniz neşe ve eğlenceye boğulacak. Seni bir süre önce üzmüş olan eşin yaptığından çok pişman, kendini affettirebilmek için romantik bir sürpriz hazırlıyor, hazırlıklı ol. Gelecek olan bir bebek haberi var, hamile olan kişi sen ya da kardeşin olabilir.

Rüya sahinin doğru bir yolda ilerlediğine ve hayırlı işler ile iç içe olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin birini örnek alarak onun izinden gideceğine ve bu kişinin oldukça hatırı sayılır ve iyi bir insan olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya her zaman için şans ve güzelliğe delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine ve güzel günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Yarasa Kovmak

Hayatında ki sorunlardan uzaklaşacağın günler yaklaşıyor. Sorunlardan sıyrılmana günler kalmış. Hayatında ki insanlarla gideceğin bir tatil hepinizi rahatlatacak. İş yerinde ki kriz günleri sona erecek ve başarı adımlarını yavaş yavaş çıkmaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla yaşadığınız bazı sorunların son bulması hem manevi olarak hem de maddi olarak sizi rahatlatıp huzura kavuşturacak.

Son dönemlerde bazı insanlarında vesilesiyle birkaç sıkıntının içerisine düşebilirsiniz ve bu durum kafanızı bir hayli karıştırabilir. Maddi açıdan attığınız adımlar kazancınıza yarar sağlayacak ve yükselmenizin önünde ki başarı merdivenlerinin rolünü üstlenecek. Yakın ve sevdiğiniz bir akrabanız tarafından kötü ve hayırsız bir haber alabilirsiniz. Farkında olmadığınız bir sebepten dolayı büyük bir sıkıntı çekebilirsiniz.

Tüm hayatının bazı sorunlar nedeniyle durma noktasına geleceğine işarettir. Ortaklık kurduğunuz bir işte yeni çalışmalara imza atabilirsiniz. Çok daha yeni ve iyi işler gerçekleştirebilirsiniz. Sorunlarınızı değer verdiğiniz, saygı gösterdiğiniz ve yanınızda olmasından gerçekten hoşlandığınız insanların sayesinde onarın yardımı ile aşacaksınız. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açılacak ve bu sayfanın ne ile dolmasına siz karar vereceksiniz.

Rüyada Yarasa Yavrusu Öldürmek

Yeni gireceğiniz iş hayatında karşınıza çıkacak olan sorunlara işarettir. Husumetli olduğunuz iş arkadaşlarınızla gireceğiniz kavgalar konumunuzu sarsabilir. Hayatta ki bazı idealleriniz sonucu gireceğiniz veya atacağınız adımlar sizi hırs ve öfkeye sürükleyebilir kendinizi kontrol etmeye çalışın. Ailenizle yaşadığınız bir kavga sonucu aklınızda kötü birtakım düşünceler türeyebilir. Bazı insanlarla kavga edeceğinize işarettir.

Bu rüya genel olarak toplum içerisinde sağlayacağınız saygın bir yere işaret eder. Emek verdiğiniz ve gerçekten sizin için değerli olan birinden nankörlük görebilirsiniz. Sorunlarınız ve gerçekten sizi bunaltan sıkıntılardan yakın bir zaman içerisinde kurtulacaksınız. Geçim sıkıntılarınız sona erecek. Yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atacak ve bu konuda başarılı olacaksınız.

Rüyada Yarasa Öldürmek

Uzun zamandır hayatınızda devam eden huzursuzluğun, kısmetsizliğin, talihsizliğin ve bazı kötü veya şerli şeylerin üzerinizden kalkıp sizi rahatlatacağına. Huzura ereceğinize, hayatınıza girecek olan bazı güzel insanlara, iş hayatınızda sizi gösterilecek olan müsemmaya, ailenizle aranızda ki husumetin kaybolmasına, gelecek olan yeni teklif ve fırsatlara, hayatınıza girecek olan yeni bir sevgiliye işarettir.

Yaptığınız herhangi bir şeyden dolayı veya verdiğiniz bir karardan dolayı pişman olabilirsiniz. Bazı rüya yorumcularına göre başarıyı ve mutluluğu kendi ellerinizle üzerinize doğru çektiğini anlamına gelmektedir. Olumsuz yönde etkileyecek olaylar gerçekleşecek ve saygınlığınız azalacak. Bu rüya yorumu bazen ise bolluğa, size gelecek olan toplu bir mala veya bolluğa da işarettir.

Rüyada Beyaz Yarasa Görmek

Pek hayra delalet etmez. Ölüm manasına gelir. Bir yakınınız sevdiğiniz bir dostunuz veya bir arkadaşınız, komşunuz, aile üyelerinizden birisi veya sizin hakkınızda ki bir ölüme işarettir. Sevdiğiniz bir insanın ölümü sizi her ne kadar mutlu etmese de insanlar tarafından hoş karşılanması bu duruma gayet olabilir şeklinde bakmaları sizi bayağı sinirlendirecektir.

Size yakın olan ve arkadaşlık ilişkinizin çok güçlü olduğu bir insandan zor zamanınızda en büyük yardımı göreceksiniz. O insan sayesinde hem istediğiniz mal varlığına hem de istediğiniz mutluluğa kavuşacaksınız. Bu kişinin gerçek dostunuz olduğunu düşünecek ve hayatınızın her anına onu sokmaya başlayacaksınız. Huzurlu ve mutlu zamanlar geçireceksiniz ve bu zamanlarda onun katkısı çok büyük rol oynayacak.

Hayatınızda hep zengin olma hayalleri kurduğunuza yorulur. Pahalı evler arabalar ve bunun gibi bir çok şeye sahip olmak istediğinize işarettir. Yokluğa ve fakirliğe tahammülünüz yok. Şimdi ki hayatınızda ve size verilen şartlardan çokta memnun olduğunuz söylenemez. Elinize geçen kazançtan memnun değilsiniz ve size yetmediği düşünüyorsunuz. Bunlara rağmen rahat görünmeye çalışıyorsunuz.

Rüyada Yarasa Isırması Görmek

Uzun zamandır kaçtığın veya kaçmaya çalıştığın insanlarla, haberlerle karşılaşma zamanın geldi. Kaçmaya çalıştığın tüm haberlerin ve planların önüne çıkması seni şaşırtacak ve afallayacaksın. İş yerinde ki olaylar kafanı karıştırsa da işlerin yoluna girecek gibi görünüyor. İnsanlara karşı kendinizi savunma konusunda son zamanlarda biraz başarısız olabileceğinize işarettir.

Çok istediğiniz ve uzun bir zamandır arzuladığınız şeylere ulaşacaksınız. Çok inandığınız ve olacağını gerçekten düşündüğünüz bir işte adınız başarıyla anılacak. Hayalinizde ki mesleği belirleyeceksiniz ve o işten olumlu gelişmeler alacaksınız. Muradınıza ereceksiniz ve sahip olduğunuz iş elinizde olduğu için kendinizi şanslı hissedeceksiniz. İşinizi elinden gelenin en iyisiyle taçlandıracak ve zamanla hem kendi itibarınızı hem de işinizi yükselteceksiniz. Bu durum hem ailenizi hem de sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Rüyada Yavru Yarasa Görmek

Mutlu bir evliliğe, bu evlilik sonucu doğacak olan hayırlı evlatlara işarettir. İş hayatında ki başarının artacağı günleri de simgeler. Mutluluk, huzur, sevinç ve mutluluk demektir yarasa yavrusu. Hayatında ki aldığın bazı radikal kararlar senin için ne kadar hayırlı olsa da çevrenizde ki insanlarda farklı tepkiler alabilirsiniz. Mutlu, huzurlu günlere işarettir.

Dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü sizlerin sevdiğiniz ve çok değer veriyor olduğunuz bir kişiyi aldattığınız anlamına gelmektedir. Çok sevdiğiniz kişilerden de belki ziyade bir işte ya da bir ortaklık gibi bir konuda ihanet edeceğinize işaret eder iken çevrenizdeki insanların sizleri kışkırtmasına izin vermemelisiniz. Bu rüya sizlere bir uyarı mesajı olarak gelmesi ile birlikte çevrenizdeki insanlar sevmedikleri insanları ezmek amacı ile sizleri kullanarak farkında bile olmadan belki de tanımayı geç daha önce hiç görmediğiniz bir insanı bile aldatmak gibi de yorumlanabilmektedir.

Rüya sahibinin çok arzuladığı bir hedefi olduğuna ve büyük bir gayret ve çaba sarf ederek bu arzuladığı hedefe ulaşacağına delalet eden bir rüyadır. Rüya sahibinin alın teri ile alacağı bir mal, ev ya da araba şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin yakın bir zaman içinde karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına ve onunla birlikte hayırlı işlere adım atarak mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yarasa Saldırısına Uğramak

Karşınıza çıkacak olan bazı bahtsızlıklara ve şanssızlıklara işarettir. Hayatında ki sevdiğin insanlarla gireceğin kavgalara bazı kötü olaylara işarettir. İş alanında ki duraksama maddi olarak seni zorlayacak. Ruhunda biraz daralmalar hissetsen de sevdiğin insanların senin yanında olduğunu ve onların seni sevdiğini hissettiğin vakit kendini daha mutlu ve huzurlu hissedeceksin ve şaşıracaksın.

Rüya sahibinin bir takım zorluklara göğüs gereceğine yorulur. Rüya sahibinin bir dönem için özgürlüklerinin kısıtlanacağına ancak özgürlüğü için büyük bir savaş vererek herkesin karşısında durup zaman içinde daha özgür bir hayat süreceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin iş hayatında bir takım entrikalar ve dedikodular içinde kalacağına ve bu dönem içinde kendi içine kapanacağına yorulur.

Rüya sahibi eğer evli ise eşi ile bir takım sorunlar yaşayacağına ve ev içinde büyük fırtınaların kopacağına ve uzun dönem bu sıkıntılardan kurtulamayacağına delalet eder. Rüya sahibi eğer evli değil ise hayatında hoşlandığı biri var ise bu kişi ile bağlarını bir bıçak gibi keserek ondan uzaklaşacağına ve kendi dünyasını kurarak bu dünya içinde bir yaşam savaşı vereceğine delalet eder.

Rüyada Yarasa Gözü Görmek

Hayatınıza girecek olan bazı sürpriz sonlu olaylara işarettir. Eğer yakın zamanda yaklaşan bir doğum gününüz varsa gününüzün çok iyi geçeceğine işarettir. Uzaktan alacağınız bir habere göre bir hayranınızın olacağına ve size çok büyük bir sevgi beslediğine işarettir. Hayranınızdan alacağınız hediyeler ve göreceğiniz sevgi gösterileri sizi mutlu etse de çok alışmamalısınız.

Rüya sahibinin rızkının bol olacağına ve güzel bolluk içinde günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yakın bir zaman da adım atacağı bir işten olumlu sonuçlarla dönerek büyük mutluluk yaşayacağına ve evinin bereketle dolacağına delalet eder. Rüya hayır ve bereket şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüya sahibinin yakın bir zaman içinde bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin önünde ki dağ gibi görünen büyük zorlukları aşıp onların üstesinden gelerek ferahlayıp etrafı tarafından takdir göreceğine yorulur. Aynı zaman da rüya sahibinin yeni bir yere taşınacağına ya da yeni bir arkadaş ortamına, farklı bir şehre giderek farklı ortamlar tanıyacağına ve güzel dostluklar kuracağına delalet eder.

Rüyada Evcil Yarasa Görmek

Hayatınızda ters giden bazı olayların düzeleceğine ve hayatınızın düzene gireceğine işarettir. Okulda ki veya iş hayatınızda ki başarılarınızın giderek büyüyeceğine ve ilerleyeceğine işarettir. Sizi seven ve yakınınızda bulunan insanların sizin hakkınızda vereceği kararlar sinir bozucu gelecektir. Kazancınızın artacağı son günlerde sevdiğiniz insanlarla geçireceğiniz vakit size mutluluk getirebilir ve sizi mutlu edebilir.

Kişinin beklentileri karşılayamayarak ailesi ve çevresi tarafından hor görülmesi ve dışlanması anlamını taşır. Rüya sahibinin çevresi tarafından çok ciddiye alınmadığına ve bu sebepten içine kapanarak zor günler yaşayacağına delalettir. Rüya sahibi eğer evli ise eşinin onu önemsemeyerek fikirlerine önem vermemesi şeklinde de yorumlanmaktadır. Kişinin manevi olarak yıpranması şeklinde rivayet edilir.

Rüya sahibi kişinin birinin başarısızlığına şahit olarak bunu dalga konusu haline getirmesi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin zaman içinde yapacağı bir takım işlerden elinin boş dönmesi anlamını taşır. Kişinin uzun bir dönem için yaptığı işlerde takdir toplayamayacağı ve etrafı tarafından dalga konusu olacağına delalettir.

Rüyada Yarasa Yavrusu Görmek

Kişinin sağlığının bozulacağını söyler. Ev halkının ya da akrabaların farklı yerlere dağılacağını söyler. Sevgilinizle beraber karşınıza sorunlar çıkacağını söyler ancak siz birlik olup bu sorunların üstesinden geleceksiniz ve bir yuva kuracaksınız. Çok huzurlu bir aile yaşantınız ve hayırlı evlatlarınız olacak. Yöneticilerin yeteneksiz insanlar olduğunu gösterir.

İddialı bir karakteriniz olduğuna işarettir. Asla yılmadığınıza ve sevdiğiniz bir şeyin uğruna gerçekten çabaladığınızın işaretidir. Güzel ve sizin için konforlu bir hayat yaşayacaksınız. Kimseye muhtaç olmadan hayatınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Kendinizi olan güveniniz tam ve sizi tamamlıyor. Sevdiğiniz bazı insanların morali bozuk olabilir onları teselli etmek için ayriyeten bir çaba göstereceksiniz.

Rüyada Siyah Yarasa Görmek

Bilmediğiniz bir kapıdan size destek verebilecek insanlar çıkacak ve kötü günlerinizde size yardımcı olarak düzelmenize yardımcı olacaktır. Hakkınızda konuşan insanların arasında lafınız iyi geçecek. Size sorun çıkartan ve huzursuz eden insanlarla irtibatlarınızı kopartacaksınız. Sağlıklı ve uzun bir ömrü olacak. Zor zamanlarınız geride kalacak, tartışmalar ve kırgınlıklar sona erecektir ve huzurlu günler yakındadır.

Maddi anlamda çok büyük meblağlar elde edebilirsiniz. Yeni işlere ve ortaklıkların altına girebilirsiniz. Bu ortaklıklar veya fırsatların sonucunda daha büyük paralar kazanıp yeni mevkilere ulaşabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak isteyebilir hayaller kurabilirsiniz. Değer verdiğiniz bir akrabanız veya ailenizin bir üyesinin cesaretiyle yeni işlere başvurabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir karar verip kısa süreli bir operasyon geçirebilirsiniz.

Rüyada Yarasa Sürüsü Görmek

Yakın bir zamanda aile yaşantısı düzgün, iş hayatında başarılı, ciddi anlamda güzel paralar kazanan ve sözüne sadık bir insan ile tanışabilirsiniz. Yeni ve güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Aile hayatınızın düzene girmesiyle birlikte sizin mutluluğunuz yerine gelecek. Kendiniz için yeni şeyler alacaksınız. Atılacak yeni adımlar sayesinde işinizde profesyonelleşeceksiniz. Kısa süre içerisinde evlenebilirsiniz.

Eğer bir hastalıkla savaşıyorsanız yakın bir zaman içerisinde sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir. Sizin için sorun yaratan ve birçok konuda sizi meşgul eden bir sorunun üstesinden geleceksiniz. Aile içinde sevinçli bir haberle karşılanacaksınız. Kardeşlerinizle sizin aranızda yaşanan sorunların yakın bir tarihte düzeleceğine işarettir. İşinizi tutkuyla ve severek yapmanız başarı adımlarına sizi daha çok yaklaştırıyor.

Rüyada Yarasa Tarafından Isırılmak

Başınızda olan sorunlardan kurtulacaksınız. Bu sorunlardan kurtulmanız hayatınızı ve sizin düşüncelerinizi düzene sokmak için yeterli olacaktır. Yaşantınız daha güzel ve anlamlı bir hale gelecek ve hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. İstediğiniz ve hayal ettiğiniz özgürlüğe kavuşmanızın yakın olduğuna işarettir. Rahat yüzü görmeniz yakındır. Hayattan daha çok keyif alacaksınız ve hayallerinizi kurmaya ve yaşamaya devam edeceksiniz.

Rüyayı gören kişinin hayatında onun başarılarını ve onun kişiliğini çekemeyen insanların olduğu anlamına gelmektedir. Sizi çekemeyen insanların veya bu insan gruplarından herhangi bir zarar görmemek için dikkatli olmanız gereken zamanlar olabilir. Etrafınızda ki bazı gerçekten sevdiğiniz ve sizin hayatınızda önemli yerleri olan kişiler aslında sizin sandığınız kadar gerçek dost olmayabilir.

Rüyada Ölü Yarasa Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisi, iş hayatı, sosyal hayatı ve kendi yararına olacak herhangi bir durum için yeteri kadar bilgi toplamaya çalıştığına ve bilgi toplamak istediğine işarettir. Topladığı bu bilgiler sayesinde çok iyi çalışmalar ortaya koyabilir ve karşısına çıkacak olan fırsatlara mahal verecektir. Bunların sonucu olarak da çok iyi paralar kazanabilirsiniz.

Hayatınızda sizi uzaktan izleyen insanlar olduğuna işarettir. Mutlu olmanızı ve hayatınızda olumlu geçen herhangi bir günü bile kıskanacak kadar kindar insanlar olduğu anlamına gelmektedir. Dikkat etmeniz gereken konular ve mevzular var sizi derinden etkileyebilecek derecede olan. Sırlarınız ortaya çıkmak üzere bu sevdiklerinizle sizin aranızı bozabilir. Son günlerde dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Eve Yarasa Girmesi

Çevrenizde sizin mutluluğunuz için çalışan ve bunun uğruna kendinden ödün veren insanların olduğu anlamına gelir. Bu insanlar sayesinde gerek iş hayatınızda gerekse sevdiğiniz insanlarla bozulan aranızın düzelmesinde büyük katkıları olacaktır. Sevdiğiniz kişilerle ne kadar aranızın bozulmasını istemiyorsanız onun kadar özen göstermeniz gerekmektedir. Mutluluk için ufuklara bakmanıza gerek yok. Yakın zamanda genişleyen çevrenizle birlikte mutluluk kat sayınız da artacaktır.

Yakın zamanda yaşadığın bir kayıp sana acılı ve mutsuz günler göstermiş. Yeni yeni toparladığın şu günlerde, arkadaşlarının ve ailenin desteğini fazlasıyla almış gibisin. Artık monotonluktan çıkıp, arkadaş davetlerine katılmanın tam zamanı… Onlarla birlikte olmak seni çok keyiflendiriyor. Yakında yapmayı düşündüğünüz gezide yeni yerler görüp, yeni kültürler tanıyacaksınız ve birbirinden ilginç hikayeler öğreneceksiniz.

Doğru yolda olduğunuzun ve doğru işler başardığınızın göstergesidir. Çevresi tarafından düzgün ve iyi biri olarak tanınır. Genellikle çevresi tarafından beğenilen ve taktir gören bir kişidir. Çoğu zaman iyiye yorulsa da zor işlerin peşinde olacağınızın göstergesidir. Sıkıntılı ve zor günleri, yaşanan tatsızlık ve bazı hastalıkları kısa bir süre içerisinde atlatacağınızın göstergesidir. Doğruluğun, iyiliğin ve yaşanacak güzel günlerin göstergesidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git