Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada Yarasa Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.334 kez okundu.

Rüyada yarasa görmek, yalancı kişi anlamına gelir. Yalancı biriyle tanışacağınız ya da tanıdığınız birinin size yalan söyleyeceği anlamına gelir. Yarasa gören kişi yalancı biriyle muhatap olacaktır. Birisi size yalan söyleyebilir yada yalan söyleyen birine şahit olabilirsiniz. Yalana dahil olma durumu olabilir. Rüya sahibinin vereceği yanlış kararlar kötü sonuçlarla karşılanmasına sebep olur ve sonuçta olumsuz durumlarla karşılaşır. Bu olumsuzluklar en çok kendisini etkiler. Kişi bulunduğu pozisyona göre küçük bir sıkıntı yaşayacağına ya da daha büyük bir sorunla karşılaşıp insanlar tarafından eleştirileceğine işaret eder. Bu durumda güvenilir birinin korunmasına girebilir ve onu gelebilecek tepkilere karşı koruyabilir. Ancak yine de kişinin dikkat etmesi gerekir çünkü yaptığı hata insanların kolay kolay kabullenmeyeceği bir durum olabilir. Gerçek hayatta çok önemli bir mevkiye geleceğinize dalalettir.

Pek hayırlı olarak yorumlanmaz. Kaybedeceğiniz bir yakınınıza veya da dostunuza işaret eder. Maddi ve manevi olarak uğrayacağınız kayıplardan sıyrılmak isteseniz de bazı şeyler üst üste gelecek ve sizi bunaltacaktır. Fakat bazen ise başlanacak yeni bir hayata, hayata girecek olan bir sevgiliye ve huzura da işarettir. Başarı yolunuzda önünüze çıkacak olan engellerden yılmayın.

Rüyada Uçan Yarasa Görmek

Sorunlu kişilerle arkadaş olmak anlamına gelir. Kişi kendisine uygun olmayan biriyle tanışabilir. Yasak olan ilişkiler yaşanabilir, üzülecek adımlar atılabilir. Yanlış kişiler yüzünden sıkılmak ve üzülmek olarak yorumlanır. Rüya sahibinin işlerinde aksilik olabilir ve kötü kişiler tarafından işleri engellenebilir. Genelde tehlikeli adımlar olarak da yorumlanır.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Kişi tehlikeli bir kişiyle yüz yüze gelir ve tehlikeli işlere bulaşır. Yarasayı eline alan kişi kötü işler için başkasını duruma dahil eder. Yarasayı uzaklaştıran kişi tüm kötülükleri kararlarıyla yok eder. Kişi suçluluk duygusu yüzünden sessiz kalabilir. Sürekli yalancı ve düzenbaz insanlarla muhattap kalmak zorunda kalıyor olabilir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşımaktadır ve etrafındaki kişilere dikkat etmelidir.

Rüyada Yarasa Kovmak

Hayatında ki sorunlardan uzaklaşacağın günler yaklaşıyor. Sorunlardan sıyrılmana günler kalmış. Hayatında ki insanlarla gideceğin bir tatil hepinizi rahatlatacak. İş yerinde ki kriz günleri sona erecek ve başarı adımlarını yavaş yavaş çıkmaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla yaşadığınız bazı sorunların son bulması hem manevi olarak hem de maddi olarak sizi rahatlatıp huzura kavuşturacak.

Rüyada Yarasa Yavrusu Öldürmek

Yeni gireceğiniz iş hayatında karşınıza çıkacak olan sorunlara işarettir. Husumetli olduğunuz iş arkadaşlarınızla gireceğiniz kavgalar konumunuzu sarsabilir. Hayatta ki bazı idealleriniz sonucu gireceğiniz veya atacağınız adımlar sizi hırs ve öfkeye sürükleyebilir kendinizi kontrol etmeye çalışın. Ailenizle yaşadığınız bir kavga sonucu aklınızda kötü birtakım düşünceler türeyebilir. Bazı insanlarla kavga edeceğinize işarettir.

Rüyada Yarasa Öldürmek

Uzun zamandır hayatınızda devam eden huzursuzluğun, kısmetsizliğin, talihsizliğin ve bazı kötü veya şerli şeylerin üzerinizden kalkıp sizi rahatlatacağına. Huzura ereceğinize, hayatınıza girecek olan bazı güzel insanlara, iş hayatınızda sizi gösterilecek olan müsemmaya, ailenizle aranızda ki husumetin kaybolmasına, gelecek olan yeni teklif ve fırsatlara, hayatınıza girecek olan yeni bir sevgiliye işarettir.

Rüyada Beyaz Yarasa Görmek

Pek hayra delalet etmez. Ölüm manasına gelir. Bir yakınınız sevdiğiniz bir dostunuz veya bir arkadaşınız, komşunuz, aile üyelerinizden birisi veya sizin hakkınızda ki bir ölüme işarettir. Sevdiğiniz bir insanın ölümü sizi her ne kadar mutlu etmese de insanlar tarafından hoş karşılanması bu duruma gayet olabilir şeklinde bakmaları sizi bayağı sinirlendirecektir.

Rüyada Yarasa Isırması Görmek

Uzun zamandır kaçtığın veya kaçmaya çalıştığın insanlarla, haberlerle karşılaşma zamanın geldi. Kaçmaya çalıştığın tüm haberlerin ve planların önüne çıkması seni şaşırtacak ve afallayacaksın. İş yerinde ki olaylar kafanı karıştırsa da işlerin yoluna girecek gibi görünüyor. İnsanlara karşı kendinizi savunma konusunda son zamanlarda biraz başarısız olabileceğinize işarettir.

Rüyada Yavru Yarasa Görmek

Mutlu bir evliliğe, bu evlilik sonucu doğacak olan hayırlı evlatlara işarettir. İş hayatında ki başarının artacağı günleri de simgeler. Mutluluk, huzur, sevinç ve mutluluk demektir yarasa yavrusu. Hayatında ki aldığın bazı radikal kararlar senin için ne kadar hayırlı olsa da çevrenizde ki insanlarda farklı tepkiler alabilirsiniz. Mutlu, huzurlu günlere işarettir.

Rüyada Yarasa Saldırısına Uğramak

Karşınıza çıkacak olan bazı bahtsızlıklara ve şanssızlıklara işarettir. Hayatında ki sevdiğin insanlarla gireceğin kavgalara bazı kötü olaylara işarettir. İş alanında ki duraksama maddi olarak seni zorlayacak. Ruhunda biraz daralmalar hissetsen de sevdiğin insanların senin yanında olduğunu ve onların seni sevdiğini hissettiğin vakit kendini daha mutlu ve huzurlu hissedeceksin ve şaşıracaksın.

Rüyada Yarasa Gözü Görmek

Hayatınıza girecek olan bazı sürpriz sonlu olaylara işarettir. Eğer yakın zamanda yaklaşan bir doğum gününüz varsa gününüzün çok iyi geçeceğine işarettir. Uzaktan alacağınız bir habere göre bir hayranınızın olacağına ve size çok büyük bir sevgi beslediğine işarettir. Hayranınızdan alacağınız hediyeler ve göreceğiniz sevgi gösterileri sizi mutlu etse de çok alışmamalısınız.

Rüyada Evcil Yarasa Görmek

Hayatınızda ters giden bazı olayların düzeleceğine ve hayatınızın düzene gireceğine işarettir. Okulda ki veya iş hayatınızda ki başarılarınızın giderek büyüyeceğine ve ilerleyeceğine işarettir. Sizi seven ve yakınınızda bulunan insanların sizin hakkınızda vereceği kararlar sinir bozucu gelecektir. Kazancınızın artacağı son günlerde sevdiğiniz insanlarla geçireceğiniz vakit size mutluluk getirebilir ve sizi mutlu edebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git