Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada Yarasa Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.181 kez okundu.

Rüyada yarasa görmek, yalancı kişi anlamına gelir. Yalancı biriyle tanışacağınız ya da tanıdığınız birinin size yalan söyleyeceği anlamına gelir. Yarasa gören kişi yalancı biriyle muhatap olacaktır.Birisi size yalan söyleyebilir yada yalan söyleyen birine şahit olabilirsiniz. Yalana dahil olma durumu olabilir. Rüyada yarasa gören kişi yalancı kişilerle uğraşır ve biraz canı sıkılır. Yalancı kişilerle karşı karşıya gelip bir tartışma yaşayabilirsiniz.

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yarasa

Rüyada yarasa görmek, sorunlu kişilerle arkadaş olmak anlamına gelir. Yarasa gören kişi kendisine uygun olmayan biriyle tanışabilir. Yasak olan ilişkiler yaşanabilir, üzülecek adımlar atılabilir. Yanlış kişiler yüzünden sıkılmak ve üzülmek olarak yorumlanır. Rüyada yarasa görenin işlerinde aksilik olabilir ve kötü kişiler tarafından işleri engellenebilir. Rüyada yarasa tehlikeli adımlar olarak da yorumlanır.

Rüyada Yarasa Görmek Ne Demek ?

Rüyada yarasa tehlikeli işlere karışmak olarak yorumlanır. Yarasanın gözlerine bakan kişi tehlikeli bir kişiyle  yüz yüze gelir ve tehlikeli işlere bulaşır. Yarasayı eline alan kişi kötü işler için başkasını duruma dahil eder. Yarasayı uzaklaştıran kişi tüm kötülükleri kararlarıyla yok eder. Rüyasında yarasanın sesini duyan kişi suçluluk duygusu yüzünden sessiz kalabilir. Kişi, sürekli yalancı ve düzenbaz insanlarla muhattap kalmak zorunda kalıyor olabilir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşımaktadır. Yarasa gören bir kişi, etrafındaki kişilere dikkat etmelidir.

Rüyada Yarasa

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yarasa görmenin anlamı ve yarasa rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git