Rüyada Yara Görmek

Rüyada Yara Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 813 kez okundu.

Rüyada yara görmek, çalışarak elde edilecek mal olarak yorumlanır. Rüyada yara gören kişi çalışarak para biriktirdikten sonra biriktirdiği parayla çok işine yarayacak şeyler alabilir. Bu bir ev olabilir, bir araba olabilir yada bir eşya olabilir. Rüyada bir yarası olduğunu gören kişi yeni bir mala sahip olabilir. Yeni eşyalar alınabilir, biriktirilen paralar bir şeylerde değerlendirilecektir. Kısacası yeni mallar alacaksınız.

Rüyada Yara Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yara

Rüyada yara görmek, gelir elde etmek olarak yorumlanır. Eğer sağ elinde yarası olduğunu gören biri varsa bu kişi bir erkekten gelir elde edecek demektir. Rüyasında sol elinde yara olduğunu gören kişi bir kadından elde edecektir. Rüyasında ayakta bir yarası olduğunu gören kişi gitmeyi planladığı bir yere nihayet gidecektir ve bu yerden gelir elde edecektir. Rüyada yara gören kişi maddi olarak kazanç sağlayacaktır.

Rüyada Yara Görmek Ne Demek ?

Rüyada yara, haram mal olarak da yorumlanır. Özellikle de rüyada kasıklarda görülen yara ihanet ve haram mal olarak yorumlanır. Sevdiğiniz birine ihanet edebilirsiniz. Ayrıca kasıklarda yara olduğunu gören kişi haram mal yiyebilir. Hak edilmemiş bir parayı kabul edebilirsiniz, harcayabilirsiniz. Rüyasında bir kaza sonucu vücudunda bir yerde yara açıldığını gören bir kişi, yanlış bir yolda ilerliyor olabilir ve hayatına çeki düzen katması gerekiyor olabilir. Aynı zamanda yara, aldatılmanın ve yalanlarla kandırılmanın göstergesidir. Bu kişi, haksız kazanç elde etmiş ve farkında olmadan da olsa haram yemiş olabilir ve tövbe etmelidir.

Rüyada Yara

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yara görmenin anlamı ve yara rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git