Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada Yaprak Görmek
29 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.128 kez okundu.

Rüyada yaprak görmek, yeni bir elbiseye, sevinçli bir habere ve müjdeli bir duyum alınacağına işaret eder. Bazen de üzüntülü bir haber alınacağına ya da sıkıntılı bir dönemin içine girileceğinin göstergesidir. İlim ve adalete, aşınızın artacağına delalet eder. Uzun bir süredir olması için çaba sarf ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçekleşeceğini gösterir. Kişi çok yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet bulacak ve evlenecektir.

Rüyada Yaprak Koparmak

Çoğu zaman bir muradınızın çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Bol kazanç, nimet ve erdemli bir hayat sürmek anlamlarına gelebilir. Hiç beklemediğiniz talihsiz bir olay yaşayabileceğinizin ya da bir hastalık geçirebileceğinizin habercisidir. Kurumuş ise hayallerinizi gerçekleştirmenizin önünde engeller oluşacağını, kendinizin ya da yakınınızdan birisinin hasta olacağını gösterirken aynı zamanda da ömür kısalığına işaret eder.

Rüyada Yapraklı Takvim Görmek

Görüldüğü duruma göre farklı yorumlar kazansa da genel olarak şans ve talihin sizin yanınızda olacağı bir dönemin içerisine gireceğiniz anlamına gelir. Hasta bir insan için kısa bir zaman içerisinde eski sağlığına kavuşacağının ve tüm sıkıntılarının geçeceğinin göstergesidir. Görüldüğü yere ve rengine göre farklı anlamlar kazanmaktadır. Katıldığın bir davet veya toplantı gibi bir yerde hoş bir bayanla tanışacaksın. Bu bayan ilk zamanlar seni oldukça etkileyecek gibi duruyor, ancak onu tanıdıkça fikrin değişecek ve sana uygun biri olmadığını fark edeceksin. Kısa süreli de olsa bu ilişki seni çok mutlu edecek ve sana yeni şeyler katacak gibi duruyor.

Rüyada Kurumuş Yaprak Görmek

Genelde hayallerin boşa çıkması olarak yorumlanabilir. Bu rüya mutsuzluğu ve hayal kırıklığını ifade eder. Ayrıca nazar ve buna bağlı hastalık olarak da yorumlanmaktadır. Diğer yandan istenmeyen bir yolculuğa dalalet etmektedir. İş hayatında istenmeyecek yerlere gidilecektir. Diğer yandan istenmeyen kavgalara şahit olabilir veya bu kavganın içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu kavganın iş hayatı ile ilgili olması muhtemeldir.

Rüyada Asma Yaprak Görmek

Bu rüya hoşsohbet olarak düşünülür. Kişinin sevdiği insanı keyfile ve usanmadan dinleyebileceği anlamına gelir. Rüya sahibi hayatta hep pozitif olma yolundadır. Sıkıntılı durumlarda bardağa dolu tarafından bakmaya alışacaksınız. Ayrıca sabırlı bir kişi olmanız sizi bolluk ve berekete itecektir. Tanışılacak bir erkek sizi bu zenginliğin sebebi yapacak gönlü geniş bir arkadaş olacaktır.

Rüyada Sonbahar Yapraklarını Görmek

Mevcut düzenin korunması anlamı çıkmaktadır. Eğer iş hayatında sıkıntı varsa her şeyin rayına oturacağı bir gerçektir. Rüya sahibi yaz ortasında sonbahar yaprağı görüyorsa bu yerinde olmayan üzüntü demektir. Psikolojik olarak yaşadığı sıkıntıların kafaya takmayacak derecede önemsiz olduğu anlamına gelir. Bu rüya genelde aile içinde mutluluk ve düzen olarak yorumlanır.

Rüyada Çiçek Yaprağı Görmek

Bu rüya gönül ferahlığına işaret eder. Bu ferahlık hayırlı bir haber olarak da düşünülebilir. Eğer evli bir kadın bu rüyayı görmüşse hamilelik sonrasında hayırlı bir evlat olarak yorumlanır. Diğer yandan bekarlar için hayırlı bir evlilik olarak yorumlanır. Ayrıca farklı renkte çiçek yaprakları farklı farklı mutluluklar getirecektir. Hayırlı haberlerin alınması yakın görünmektedir. Aynı zamanda şiddet ve üzüntüden kurtulma ve uzaklaşma olarak da yorumlanır.

Rüyada Ağaç Yaprağı Görmek

Bu rüya elbise demektir. Güzel ve temiz elbiseler alacaksınız. Bu aynı zamanda temiz ve mutlu olmaya da işaret eder. Ancak bu yaprak inci ağacının yaprağı ise üzüntü ve matem demektir. Günler sürecek bir mutsuzluk kişiyi beklemektedir. Diğer yandan bu rüya alın teri ile kazanılacak helal paraya işaret eder. Aynı zamanda iş hayatında mutluluk olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Yaprak Toplamak

Rüya sahibi bekar erkekse güzel ve seveceği bir kadınla evlenmeye işaret eder. Eğer kadınsa güçlü bir erkekle evlenecek demektir. Bu rüya aynı zamanda toplumda saygınlık kazanmak anlamına da gelir. Evli kimsenin hanesine bolluk ve bereket girecektir. Ailesi ile birlikte hoş vakit geçirecek olan rüya sahibi onlarla birlikte olmaktan keyif alacak ve hayatın tüm alanında mutlu olacağı insanlarla tanışacaktır.

Rüyada Yeşil Yaprak Görmek

Yeşil renk güzel şeylere tabir edilir. Yaprağın yeşil olması ise manevi yönden huzur demektir. Rüyayı gören kişi saf ve temiz bir kalbe sahiptir. Bu nedenle vereceği kararlarla manevi yönü daha da güçlenecektir. Daha önce günahları varsa tövbe edecek ve dünyevi işlere mesafe koyacaktır. Bu rüya ibadet etmeye, hayırlı bir hayat sürmeye işaret eder. Böylece bu kişi özel hayatında da mutlu olacaktır.

Rüyada Yaprak Dökülmesi Görmek

Rüya sahibinin borç altına gireceğine işaret eder. Bu kişi maddi yönden sıkıntı çekecek veya işinde zarar edecektir. Ayrıca kötü durumda olan kişi ummadığı bir haberle daha kötü duruma düşecektir. Dökülen yapraklar gül yaprağı ise gönül işlerinde ve arkadaşlık ilişkilerinde huzursuzluğa dalalet eder. Diğer yandan aşık olduğunuz kişi size yüz vermeyecektir. Bu süreçte gönlünüz kırılabilir veya olduğunuz durumdan daha kötü bir hale dönüşebilirsiniz.

Rüyada Yaprak Süpürmek

Bu rüya geri dönüşü olmayan bir işe işaret eder. Kişi daha önceden yaptığı bir hatadan dolayı bu rüyayı görüyor olabilir. Ancak nefsi kendisini uyarıyor olabilir. Geri dönüşü olmayacak bir hataya adım atmak üzeresiniz. Diğer yandan rüyada yaprakları süpüren kişi bir arkadaşınız ise onun işinden ayrılacağı anlamı taşıyabilir. Bu onun için hata olabilir. Ayrıca onunla olan bir işte hata yapmak üzere olabilirsiniz.

Rüyada Yaprak Yemek

Bu rüya mutlu olmaya işaret eder. Bu öyle bir mutluluktur ki öldükten sonra dahi devam edecektir. Rüya sahibi gönlünden geçene kavuşacaktır. Uzun zamandır hayalini kurduğu şey gerçek olacaktır. Yenilen yaprak kitap yaprağı ise bu durum ilim, irfan ve bilgi demektir. Kişi elde ettiği ilim irfan ile mutlu olacak ve bu bilgiyi gelecek nesillere aktaracaktır. Dolayısıyla öldükten sonra dahi mutluluğu devam edecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git