Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.577 kez okundu.

Rüyada yangın görmek, devlet işleriyle uğraşmak olarak yorumlanır. Üniversite kaydı için evraklar hazırlanabilir. Memurluk sınavı için başvuru yapılabilir. İş başvurusu için devlet işleriyle uğraşabilirsiniz. Adliyeden sabıka kaybı alınabilir. Devlet işleriyle ilgili evraklar söz konusudur. Elektrik ve su faturası için şikayet başvuruları yapılabilir.

Para kaybına ya da iflasa işaret eder. Rüya sahibi çok büyük bir mal ya da para kaybedecektir. Bu onun için bir yıkım dönemi olacak ve maddi manevi zor durumda kalacaktır. Kişi bu durumdayken çevresinde olup ona yardım etmek isteyen herkes onun dostudur. Bu insanlarla kurduğu bağlar gerçek bağlardır. Aksi durumda yanında olmayan kimse onun için gerçek dost olamaz ve bu süreyi atlattıktan sonra kişinin bu insanlarla bağını koparması gerekir. Bu yüzden çevresindeki insanların iyiliğini de kötülüğünü de unutmamalıdır. Kesinlikle uzak durmanız gereken bir iş arkadaşı ile yorumlanır. Eğer evliyseniz bu insan sizin aile huzurunuzu dahi bozabilir.

Rüyada Yandığını Görmek

Tehlikeli işlerle uğraşmak olarak yorumlanır. Kendinize zarar gelecek işlerle uğraşabilirsiniz. Tehlikeli adımlar atabilirsiniz. Zarara gelecek olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Kişi çok büyük hatalar yapacaktır. Başınızın çok ağrıyacağına işaret eder. Dedikodu yapmak olarak yorumlanır. Kişi dedikoduya karışacaktır. Ayrıca kişi birinin dedikodusuna maruz kalacaktır. Ancak dedikoduların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada Yangın Söndürmek

Kişi, çok zor ve sıkıntılı bir dönemin içinden geçecektir. Aynı zamanda bu kişi, büyük bir hastalığın pençesine tutulabilir. Tehlikeli girişimler içinde bulunduğunuza ve adımlarınızı daha dikkatli atmanız gerektiğine delalet eder. Kişi, maddi ve manevi zarara girmekten kıl payı kurtulacak ve çok büyük bir zarar altına girmekten son anda kurtulacaktır. Ayrıca kişi, büyük bir sıkıntı ve tehlikeden mal varlığını ve parasını kurtaracak demektir.

Rüyada Yangın Dumanı Görmek

Dumanın rengi rüyanın anlamını etkilemektedir. Eğer dumanın rengi siyahsa ve ardından beyaz bir duman görünüyorsa bu önce sıkıntılı bir duruma düşeceğinizi ardından ise bu sıkıntıdan kurtulacağınızı ifade eder. Duman kapsayıcı bir anlama gelir ve aile fertlerini veya yakınları kapsayacak şekilde bir sıkıntıyı ifade eder. Kişi iş hayatında bazı sıkıntılarla karşılaşabilir. Diğer yandan kişinin veya ailesinin sağlık yönünden sıkıntı yaşayabileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Evin Yandığını Görmek

Rüya sahibi heyecanlı bir haberle karşılaşabilir. Bu haber uzaktan bir kişi tarafından verilecek veya uzak bir yerden gelecektir. Diğer yandan evin tamamen kül olması bir hastalığa dalalet eder ve kişinin hastanede yatacağı anlamına gelmektedir. Eğer yanan ev bir komşuya aitse o komşu sıkıntılı bir sürece girecektir. Rüya sahibi ise bu rüyaya göre komşusuna elinden gelen yardımı yapacaktır. Dumanın yoğun şekilde büyümesi ise bir kısmete işaret eder.

Rüyada Yangından Kurtulmak

Kişinin durumuna göre değişecek anlamlara sahiptir. Eğer kişi moralsiz ise buna sebep olan durum ortadan kalkacaktır. Diğer yandan hasatlık sahibi olan kişi yakın zamanda şifa bulacaktır. Ayrıca bu kişi genelde dirayetli ve güçlü olup çevresi ile sağlam ilişkiler kurabilmektedir. Buna karşılık kişinin hayırlı bir yuvasının olacağı anlamına da gelir. Bu rüya diğer yandan zenginlik mal mülk olarak değerlendirilir. Kişi yakın zamanda istediği zenginlik hayaline kavuşacaktır.

Rüyada Yangın Çıkacağını Görmek

Hayırlı bir durum olarak görülmemektedir. Geleceğe yönelik ortaya çıkacak sıkıntılarla boğuşma şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa sıkıntılı anında dost bulamayacağı bir durumla karşılaşacaktır. Ayrıca rüya bu kişi aldatılma olarak da yorumlanmaktadır. Üstelik bu aldatılma yakın dostlarından veya çevresindeki kişilerden gelecektir. Diğer yandan bu sıkıntı ve aldatmaların bir süre sonra ortadan kalkması anlamı da taşımaktadır. Ancak bu iş göründüğü kadar kolay olmayacaktır.

Rüyada Yangın Çıkması

Alevli bir ortam hayır olarak yorulmaktadır. Sıkıntılı anların bir şekilde geride kalması an meselesidir. Rüyayı gören kişi meşakkatli bir işle uğraşmaktadır. Çekilen zahmet ve çile rüyalarda tezahür etmektedir. Ancak bu sıkıntıların geride kalması muhakkaktır. Eğer yangın bir iş yerinde ortaya çıkıyorsa kişinin işinde başarısız olması anlamı taşır. Bu da kişinin kazancında sıkıntı yaşayabileceği anlamına gelir. Ayrıca bu durum moral bozukluğu olarak da düşünülür. Kişinin işinde yaşayacağı bir sıkıntı moralini bozacaktır. Eğer görülen rüya mutfakta ise kişi geçim derdine düşecektir. ,Bur rüya eve giren rızkın azalması olarak düşünülmektedir.

Rüyada Yangın İçinde Kalmak

Daha çok aile hayatındaki sıkıntılı durumlarla ilgili bir rüyadır. Aile içinde birtakım sıkıtılar yaşansa da bu sıkıntıların fazla sürmeyeceği bir gerçektir. Aile içinde sık sık yaşanan tartışmalar sevinçli bir haber ile aniden kesilecektir. Üstelik bu sevinçli haberin iş hayatı ile ilgili olduğu rüyanın bir diğer yorumudur. Bu rüya makam mevki olarak düşünülebilir. Rüya sahibi iyi yerlere gelecek ve kolay kolay oradan inmeyecektir.

Rüyada Yangın Haberi Almak

Verilecek bir haberin işaretidir. Ancak bu haber hayırlı bir haber olarak yorumlanmaz. Rüya sahibi istemediği bir haberle karşılaşabilir. Haber veren kişi yakın akrabalardan birisi ise gelecek haber yakınlarını ilgilendirecektir. Diğer yandan bu rüya kötü söz olarak da açıklanmaktadır. Bu kötü sözün yakınlardan veya sevdiği kişilerden gelecek olması rüyanın diğer açıklamasıdır. Bu sözler moral bozucu olacaktır. Ardından kişinin işlerinin sarpa sarması kaçınılmazdır.

Rüyada Yangından Kaçmak

Kişi bir önceden beri bir başarıyı arzulamaktadır. Ancak bu arzuya ulaşmak için çok sıkıntı çekmiş ve zorlu yollardan geçmek zorunda kalmıştır. Rüya bu sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret eder. Rüyanın sahibi sonunda istediği ün ve paraya kavuşacak veya işinde istediği noktaya gelecektir. Rüyayı gören kişi aynı zamanda dirayetli biridir ve sıkıntılardan kurtulmayı başaracaktır. Bu kişi hem makamına kavuşması hem de sıkıntılarından kurtulması için yakınları tarafından destek görecektir.

Rüyada Yangın Çıkarmak

Kişi etrafa bir olumsuzluk saçacaktır. Bu olumsuzluk fitne olarak düşünülebilir. Bu bakımdan çevresinde yaşanacak olan olayları kişinin yapacağı fiiller tetikleyecektir. Yaptığı davranışlar başkalarına örnek olacak ve başkaları da onun yolundan gidecektir. Rüya bu kötü davranışın dini bir davranış olduğunu gösterir. Hatta sapkınca bir hareket olarak dahi düşünülmektedir. Eğer rüyada kişi hem yakını çıkarır hem de yangını izlerse bu dedikodu olarak yorumlanır. Bu kişi insanlar hakkında kötü düşünmekte ve bunu başkalarına anlatmaktadır. Bu da yakınlarının arasının bozmak anlamına gelir

Rüyada Sönmüş Yangın Görmek

Bu kişi bazı hayaller kurmaktadır. Ancak kurduğu hayaller suya düşecektir. Bir bakıma bu durum kişinin hem sosyal yaşamı hem de iş hayatı ile ilgili olabilmektedir. Yani o kişi iş hayatında umduğu başarıdan uzak olacaktır. Ayrıca o kişi darlığa düşecek ve sıkıntılı bir dönemden geçecektir. Rüya sahibi hayatında pek çok aksilikle karşılaşacaktır. Bu aksilikler peş peşe gelecektir. Bu durum kişinin umduğunu bulamayacağı anlamı taşımaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git