Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.266 kez okundu.

Rüyada yangın görmek, devlet işleriyle uğraşmak olarak yorumlanır. Rüyada yangın gören kişi  devlet işleriyle uğraşacaktır. Üniversite kaydı için evraklar hazırlanabilir. Memurluk sınavı için başvuru yapılabilir. İş başvurusu için devlet işleriyle uğraşabilirsiniz. Adliyeden sabıka kaybı alınabilir.Devlet işleriyle ilgili evraklar söz konusudur. Elektrik ve su faturası için şikayet başvuruları yapılabilir.

Rüyada Yangın Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yangın görmek

Rüyada yangın görmek,tehlikeli işlerle uğraşmak olarak yorumlanır. Rüyada yangın yeri gören kişi tehlikeli işlere bulaşabilir. Kendinize zarar gelecek işlerle uğraşabilirsiniz. Tehlikeli adımlar atabilirsiniz. Zarara gelecek olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Rüyada yangın gören ve yandığını gören kişi çok büyük hatalar yapacaktır.Başınızın çok ağrıyacağına işaret eder.

Rüyada Yangın Görmek Ne Demek ?

Rüyada yangın, dedikodu yapmak olarak yorumlanır. Rüyada yangın yerini izleyen kişi dedikoduya karışacaktır. Başkasının yandığını gören kişi birinin dedikodusuna maruz kalacaktır. Rüyada kendisinin yandığını gören kişi birisinin dedikodusunu yapacaktır. Dedikoduların ortaya çıkacağına işaret eder.Rüyasında yangının içinde kaldığını gören bir kişi, çok zor ve sıkıntılı bir dönemin içinden geçecektir. Aynı zamanda bu kişi, büyük bir hastalığın pençesine tutulabilir. Yangın görmek, tehlikeli girişimler içinde bulunduğunuza ve adımlarınızı daha dikkatli atmanız gerektiğine delalet eder. Yangından kaçtığını gören bir kişi, maddi ve manevi zarara girmekten kıl payı kurtulacak ve çok büyük bir zarar altına girmekten son anda kurtulacaktır. Yangını söndürdüğünü gören bir kişi ise, büyük bir sıkıntı ve tehlikeden mal varlığını ve parasını kurtaracak demektir.

Rüyada Yangın

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yangın görmenin anlamı ve yangın rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git