Rüyada Yanardağı Görmek

Rüyada Yanardağı Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 710 kez okundu.

Rüyada yanardağ görmek, ani kızgınlıklar olarak yorumlanır. Rüyada yanardağ gören kişi bazı olaylar karşısında ani kızgınlıklar yaşayacaktır. Sizi olaylar karşısındaki tavırlarınız yorabilir. Olaylar karşısında haklı olsanız da fevri tavırlarınızdan dolayı yanlış anlaşılabilirsiniz.Haklıyken haksız duruma düşmemek için sinirinizi kontrol etmeniz gerekir.Sakin olmakta fayda var.

Rüyada Yanardağı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yanardağı görmek

Rüyada yanardağ görmek, acı haber olarak yorumlanır. Rüyada yanardağı yakından gören kişi acı bir haberle karşılaşacaktır. Sizi çok üzecek bir haber alabilirsiniz. Bu bir yakınınızın vefat haberi olabilir. Vefat eden kişi sizi derinden üzebilir. Sevdiğiniz birinin  bazı rahatsızlıklar yaşadığınızı duymanız da sizi derinden etkileyecektir. Acı haberler sizi çok üzecektir.

Rüyada Yanardağı Görmek Ne Demek ?

Rüyada yanardağı görmek, üzüntüye ortak olmak olarak yorumlanır. Rüyada yanardağ gören kişi ve bun başkasına anlatan kişi başkalarının üzüntülerine ortak olacaktır. Yakın bir arkadaşınız zor durumda olabilir ve sizinle bu durumu paylaşabilir. Siz de buna üzülebilir ve o kişiye yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Bu rüya, içinizde büyük depremler olduğunun göstergesidir. Dışarıdaki kişiler sizi çoğu zaman ya anlamıyor ya da yanlış anlıyordur ki bu da sizi kendinizi zor dizginlemenize neden oluyordur. Bu rüya bir uyarı niteliğinde de olduğu Açıkça söylenebilir. Öyle ki; zor dönemlerden geçerken kendinize hakim olabildiğiniz sürece sizin yararınıza olacaktır. Aksi halde bir sinir patlamadı halinde zararınız hem kendinize hem de çevrenizdeki kişilere dokunacaktır. Iyiyle kötüyü, doğru ve yanlışı ayırtedebilmeli bu dönemde kendinizi dizginlemelisiniz. Bu rüyayı gören kişi; etrafındaki insanları iyi gözlemlemeli ve dostuna, düşmanına karşı tedbirli olmalıdır.

Rüyada Yanardağı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yanardağı görmenin anlamı ve yanardağı rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git