Rüyada Yanardağ Görmek

Rüyada Yanardağ Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.302 kez okundu.

Rüyada yanardağ görmek, fevri hareketler içinde bulunma olarak yorumlanır. Rüyada yanardağ gören kişi fevri tavırlar içinde bulunabilir. Gün içinde olaylar karşısında fevri tavırlar içinde bulunabilirsiniz. Bu durum da sizi zor durumda bırakabilir. Rüyasında yanardağ gören kişi gereksiz çıkışlar yapabilir. Ani sinirlenmelerinizi kontrol etmeli, zor durumda kalmamalısınız. Duyguların tam kontrol edilemeyeceği bir dönem olarak ifade edilebilir.

Rüyada Yanardağ Patlaması Görmek

Ani gelişen olayalar olarak yorumlanır. Rüyasında yanardağı izleyen kişinin hayatında ani gelişmeler olabilir. Planlamadığınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çok düzgün giden bir işiniz bir anda ani engellerle karşılaşabilir. Rüyasında yanardağı patlamasını ilgiyle izleyen kişi sorunlar karşısında hiçbir şey yapamayacaktır. Bazı durumlarda sakin olmak en doğru olanıdır.

Rüyada Yanardağ Lavı Görmek

Rüyada kızgın insan olarak yorumlanır. Yanardağı lavının aktığını gören birini gören kişi kızgın biri ile karşılaşacaktır. Çevrenizdeki kişiler bazı olaylar karşısında çok kızgın olacaktır ve çevresini kıracaktır. Böyle bir duruma şahit olabilirsiniz. Kızgın kişilerle karşılaştığınızda sakin olmaya dikkat etmelisiniz. Kızgın insana uyarak fevri tavırlar içine girmemelisiniz.

Rüyada Püsküren Yanardağ Görmek

Duygularını zor kontrol edeceği bir dönemin içine girecektir. Bu rüya, sinirli bir insan ile karşılaşacağınızın da göstergesi olabilir. Kişi, fevri kararlar almamalı, sinir anında davranışlarını kontrol altında tutmalıdır. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşır. Bu rüyayı gören kişi, kararlarını verirken daha çok dikkat etmelidir.

Rüyada Volkan Görmek

Ani kızgınlıklar olarak yorumlanır. Rüyada volkan gören kişi bazı olaylar karşısında ani kızgınlıklar yaşayacaktır. Sizi olaylar karşısındaki tavırlarınız yorabilir. Olaylar karşısında haklı olsanız da fevri tavırlarınızdan dolayı yanlış anlaşılabilirsiniz.Haklıyken haksız duruma düşmemek için sinirinizi kontrol etmeniz gerekir. Sakin olmakta fayda var.

Rüyada Yanardağı Ateşi Görmek

Acı haber olarak yorumlanır. Rüyada yanardağı ateşini yakından gören kişi acı bir haberle karşılaşacaktır. Sizi çok üzecek bir haber alabilirsiniz. Bu bir yakınınızın vefat haberi olabilir. Vefat eden kişi sizi derinden üzebilir. Sevdiğiniz birinin  bazı rahatsızlıklar yaşadığınızı duymanız da sizi derinden etkileyecektir. Acı haberler sizi çok üzecektir.

Rüyada Yanardağ Dumanı Görmek

Üzüntüye ortak olmak olarak yorumlanır. Gördüğü rüyayı başkasına anlatan kişi başkalarının üzüntülerine ortak olacaktır. Yakın bir arkadaşınız zor durumda olabilir ve sizinle bu durumu paylaşabilir. Siz de buna üzülebilir ve o kişiye yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Bu rüya, içinizde büyük depremler olduğunun göstergesidir. Dışarıdaki kişiler sizi çoğu zaman ya anlamıyor ya da yanlış anlıyordur ki bu da sizi kendinizi zor dizginlemenize neden oluyordur. Bu rüya bir uyarı niteliğinde de olduğu Açıkça söylenebilir. Öyle ki; zor dönemlerden geçerken kendinize hakim olabildiğiniz sürece sizin yararınıza olacaktır. Aksi halde bir sinir patlamadı halinde zararınız hem kendinize hem de çevrenizdeki kişilere dokunacaktır. İyiyle kötüyü, doğru ve yanlışı ayırt edebilmeli bu dönemde kendinizi dizginlemelisiniz. Bu rüyayı gören kişi; etrafındaki insanları iyi gözlemlemeli ve dostuna, düşmanına karşı tedbirli olmalıdır.

Rüyada Patlamak Üzere Olan Yanardağ Görmek

Bugüne gelene kadar harcadığınız emeğin, istikrarınızın karışılığında hayat tarafından ödüllendirileceğinize ve bunun sonucunda nasibinizin artacağına işarettir. Elinize geçen fırsatlarla beraber elde edeceğiniz faydayı yardımsever bir tavırla yakın çevrenizle de paylaşacağınız, bu sayede çok sevilen ve aranan bir insan olacak, saygınlığınızın artacağı, başarıdan başarıya koşacağınız bir döneme giriş yapacağınız anlamına da gelmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git