Rüyada Yanak Görmek

Rüyada Yanak Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 844 kez okundu.

Rüyada yanak görmek, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüyada bir bebeğin yanağını gören kişi bolluk ve bereket içinde olacaktır. Yaptığınız bir işin karşılığında güzel gelirler kazanabilirsiniz. Rüyasında yanak gören kişi bolluk içine girecektir. Unutulmamalıdır ki çok paylaşan çok kazanır. Başaklarına yardım eden kişi daha bolluk ve bereket içinde olacaktır. Paylaşmaktan korkmayın.

Rüyada Yanak Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yanak

Rüyada yanak görmek, keder ve üzüntü olarak yorumlanır. Rüyasında yanağında yara olduğunu gören kişi hafif keder ve üzüntü yaşayacaktır. Biraz üzülecek bir döneme girebilirsiniz. Bir yakınınızdan bir haber alıp üzüleceksiniz. Yakınınızın derdi sizi de üzebilir. Ummadığınız birinden kırıcı cümleler duyabilirsiniz. Üzüntü ve keder olabilir.

Rüyada Yanak Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada yanak güzelleşme olarak yorumlanır. Yanağının pembeleştiğini gören kişi kendine bu dönemde dikkat edecektir. Spor yapmayan biriyseniz spor yapmaya başlayacaksınız. Kilo sorunuz varsa diyet yapabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız ama ertelediğiniz vücut geliştirmeye gidebilirsiniz. Eğer rüyayı gören bayansa cilt bakımı, estetik gibi konulara yoğunlaşabilir. Rüyasında yanak gören bir kişi, geliri yüksek bir işte çalışmaya başlayabilir. Bu rüya çoğu zaman yeni bir gelir elde edeceğiniz bir girişimde bulunacağınızı gösterir. Yanaklarının kızardığını gören bir kişi, hiç beklemediği bir anda sevinecek ya da utanacak bir haber alabilir. Rüyasında yanaklarının tombullaştığını gören bir kişi sağlığı ile ilgili bazı problemler yaşayabilir ve yediklerine içtiklerine dikkat etmez ise ileride sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

Rüyada yanak

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyanakı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yanak görmenin anlamı ve yanak rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git