Rüyada Yalı Görmek

Rüyada Yalı Görmek
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.886 kez okundu.

Rüyada yalı görmek, yalan olarak yorumlanır. Rüyada yalı gören kişi bazı yalanlarla karşılaşacaktır.Sevdiğiniz insanları kırmamak için bazı yalanlar söyleyebilirsiniz. Pembe yalanlar söz konusu olabilir. Rüyada villada kendini gören kişi büyük bir yalanın içinde kendini bulabilir. Yalanın içinde olmaktan rahatsız olsanız da yalanı devam ettirmek zorunda kalabilirsiniz.

rüyada yalı

Rüyada Yalı Satın Almak

Rüyada yalı satın almak, kıskançlık anlamına gelir. Rüyada yalı satın aldığını gören kişi bazı kıskançlıklar yaşayabilir. Ailenizden birinin daha çok ilgi görmesi sizi rahatsız edebilir. Sevdiğiniz insanın başkası tarafından beğenilmesi ve sevdiğinizin gündemde olması sizi kıskançlık krizlerine sokabilir. Bu dönemde kıskançlık duygusu sizi sarabilir, sakin tavırlar içinde olmalısınız.

Rüyada Yalıda Oturduğunu Görmek

Rüyada yalıda oturduğunu görmek, makama erişmek olarak yorumlanır. Rüyada yalıda oturduğunu gören kişi makam sahibi olabilir yada makam sahibi birinden destek alabilir. Destek alacağınız kişi sizi seven ve sizi takdir eden biri olacaktır. Makam sahibi olan kişi özellikte size iş konusunda yardım edebilir. Yalı, büyük bir mekan olduğu için genel olarak güzel bir gelecek, lüks içinde bir yaşam ve iyi maddiyat anlamına gelir.

Rüyada Yalının Yıkıldığını Görmek

Rüyada yalının yıkıldığını görmek, mal varlığının büyük bir kısmını ya da tamamını kaybedebilir. Büyük bir maddi zarara uğrayabilir ya da iflas edebilir. Büyük ve gösterişli bir yalı görmek, maddiyatınızın ve zenginliğinizin artacağının göstergesi olabilir.

Rüyada Denize Bakan Yalı Görmek

Rüyada denize bakan yalı görmek, güzel ve parlak bir geleceğin göstergesidir. Yanan bir yalı, hayalini kurduğunuz bazı şeylerin hayal olmaktan ileri gidemeyeceğini gösterir. Yalı sembolü, fakir bir kişi tarafından görülmüşse malı artar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git