Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.719 kez okundu.

Rüyada yağmur görmek,bereket olarak yorumlanır.Rüyada yağmur yağdığını gören kişi gelirinde bereket yaşayacaktır.Bu dönemde alacağınız gıdalar daha çok bereketlenecektir ve çabuk bitmeyecektir.Üç kişilik yaptığınız yemek on kişiyi doyurabilir.Bir köşeye attığınız altın şimdilerde değer kazanabilir.Önceki birikimleriniz bugünün parasıyla artabilir.

Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada yağmur

Rüyada yağmur görmek,bela anlamına gelir.Rüyada sağanak yağmur gören kişi ve ıslandığını gören kişi bazı belalarla uğraşmak zorunda kalacaktır.Bu dönemde her gittiğiniz yere besmeleyle girmelisiniz.Nazara karşı nazar boncuğu taşıyabilirsiniz.Nazardan etkilenebileceğinize işaret eder.Kötü enerjilerle karşılaştığınızda enerjiniz düşebilir.

Rüyada Yağmur Görmek Ne Demek ?

Rüyada yağmur , hastalık olarak yorumlanır.Rüyada yağmur yağdığını ve sel gittiğini gören kişi hastalıklarla uğraşabilir.Rahatsızlıklarla uğraşabilirsiniz.Ailenizden gelen kronik hastalıklar gündeme gelebilir.Kemik ağrıları, kas ağrıları hissedebilirsiniz.Baş ağrısı gündemde olabilir. Yağmur demek, bereket ve nimet çokluğu demektir. Rüyasında sağnak ve kuvvetli bir yağmur gören bir kişinin maddi geliri artabilir ya da bu kişi henüz çalışmıyorsa devamlı geliri olan bir işe girebilir. Aynı zamanda yağmur gören bir kişi, Allah’ın rahmetini ve onun kurallarını önemseyerek hayatında adımlar atıyor demektir. rüyasında yağmur yüzünden meydana gelmiş olan çamur görmek, sıkıntı ve borç içine girebileceğinizi gösterir. Aynı zamanda bu rüya geçici hastalıklara da delalet edebilir. Yağmurdan kaçtığını gören bir kimse, elinin tersi ile kendisine sunulacak olan iyi bir teklifi geri çevirir. Aynı zamanda yağmur, nimetlerinizin artacağını, paylaştıkça malınızın artacağını da gösterir. Yağmur suyu topladığını gören bir kişi, büyük bir birikim yapacaktır.

Rüyada Yağmur

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada yağmur görmenin anlamı ve yağmur rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git