Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada Yağmur Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.024 kez okundu.

Rüyada yağmur görmek, bereket olarak yorumlanır. Yağmur yağdığını gören kişi gelirinde bereket yaşayacaktır. Bu dönemde alacağınız gıdalar daha çok bereketlenecektir ve çabuk bitmeyecektir. Üç kişilik yaptığınız yemek on kişiyi doyurabilir. Bir köşeye attığınız altın şimdilerde değer kazanabilir. Önceki birikimleriniz bugünün parasıyla artabilir. Aynı zamanda bela anlamına gelir. Sağanak yağmur gören kişi ve ıslandığını gören kişi bazı belalarla uğraşmak zorunda kalacaktır. Bu dönemde her gittiğiniz yere besmeleyle girmelisiniz. Nazara karşı nazar boncuğu taşıyabilirsiniz. Nazardan etkilenebileceğinize işaret eder. Kötü enerjilerle karşılaştığınızda enerjiniz düşebilir.

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Hastalık olarak yorumlanır. Sel gittiğini gören kişi hastalıklarla uğraşabilir. Rahatsızlıklarla uğraşabilirsiniz. Ailenizden gelen kronik hastalıklar gündeme gelebilir. Kemik ağrıları, kas ağrıları hissedebilirsiniz. Baş ağrısı gündemde olabilir. Yağmur demek, bereket ve nimet çokluğu demektir. Kişinin maddi geliri artabilir ya da bu kişi henüz çalışmıyorsa devamlı geliri olan bir işe girebilir. Aynı zamanda yağmur gören bir kişi, Allah’ın rahmetini ve onun kurallarını önemseyerek hayatında adımlar atıyor demektir.

Rüyada Yağmur ve Çamur Görmek

Sıkıntı ve borç içine girebileceğinizi gösterir. Aynı zamanda bu rüya geçici hastalıklara da delalet edebilir. Yağmurdan kaçtığını gören bir kimse, elinin tersi ile kendisine sunulacak olan iyi bir teklifi geri çevirir. Nimetlerinizin artacağını, paylaştıkça malınızın artacağını da gösterir. Yağmur suyu topladığını gören bir kişi, büyük bir birikim yapacaktır.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Bu rüya, rüya sahibi ile ilgili kısım kısım bilgiler vermektedir. Rüya sahibinin Allah’ın huzuruna güzelce erişeceğine ve kalbinde güzel bir Allah sevgisi olduğuna işarettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin etrafında bulanan kimselere karşı saygılı biri olduğunu ve onlar tarafından da çokça sevildiğini göstermektedir. Kısacası kişinin çok efendi ve dürüst olduğunu söyler.

Rüyada Yağmur Yağarken Dua Etmek

Rüya sahibinin karşına ne tür bir kötülük çıkarsa çıksın bir şekilde bu kötülüklerden kurtulacağını gösterir. Böylelikle kişinin büyük zararlardan korunacağı söylenebilir. Eğer rüya sahibinin geçmiş küsmüş olduğu birisi varsa onunla bir araya geleceğine ve küskünlüğün artık son bulacağına ve pozitif düşünce ile bu iki kişinin yoluna devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Yağmur Yağarken Namaz Kılmak

Rüya sahibinin yakın zamanda yeni kişiler ile tanışacağını işaret etmektedir. Bu kişiler aynı zamanda çok iyi olabilecek dost olarak simgelenmektedir ve ilerleyen zaman içerisinde bu kişiler ile sıkı bir bağ oluşacaktır. Son zamanlarda olan zor durumların artık biteceğine ve rüyayı gören kişinin, bol bereketli bir döneme el atacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yağmur Suyuyla Abdest Almak

Böyle bir rüya pek iyi bir şekilde yorumlayamamaktadır. Rüya sahibinin son zamanlarda zor günler geçireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda sağlık açısından büyük sıkıntılar yaşanacağını da gösterir. Fakat sıkıntılar sonrasında kişinin şifa bulacağı ve tekrar eski günlere kavuşacağını ifade etmektedir. Başka bir yorumda sevdiği kişiler ile bir iş yağacağını ifade etmektedir.

Rüyada Yağmur Bulutu Görmek

Rüyada görülen yağmur bulutu birçok farklı şekilde yorumlanmaktadır. Fakat en çok bereket olarak ifade edilir. Görülen her yağmur bulutu haneye ay ayrı olacak şekilde bereket getirecek demektir. Fakat bu bulutlar siyah ise kötü olarak yorumlanmaktadır. Böyle bir rüyada bir dost veya akrabadan canınızı sıkacak bir haber alınması olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Oldukça güzel bir rüyadır. Kişinin etrafında yer alan kötü kişilerden arınacağını ifade eder. Aynı zamanda iç dünyasında olan kötü düşüncelerin son bulacağını belirtmektedir. Bununla birlikte bakıldığında genel olarak arınmayı ifade eden bir rüyadır. Bununla birlikte bakıldığı zaman rüya sahibinin oldukça temiz bir kalbe sahip olduğunu ve çevresindekiler tarafından desteklendiğini gösterir.

Rüyada Yağmurdan Kaçmak

Kişinin yanlış olan bir hatayı yapacağı esnada bu durumdan uzaklaşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda yapılan bir hatanın farkına varılacağını ifade eder. Bunun için elinden ne geliyorsa yapılacağını ve hatalardan ders alınacağını işaret etmektedir. Rüya sahibinin dini açıdan olan bütün görevlerini yerine getireceğini göstermektedir. Bununla beraber kendisini daha huzurlu hissedecek demektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git