Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada Yabancı Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.050 kez okundu.

Rüyada yabancı görmek, sıkıntılı bir döneme işaret eder. Yabancı birini gören kişi bu dönemde sıkıntılı zamanlar yaşayacaktır. Güzel gitmesini planladığınız bir işinizde bazı aksaklıklar olabilir. Rüyada yabancı birinin kapınızı çalması, sıkıntıların çok yakın zamanda karşınıza çıkacağı anlamına gelir. Hiç ummadığınız anda canınızı sıkacak gelişmeler olacaktır. Bazı konularda canınız sıkılabilir ve enerjiniz düşebilir. Sabırlı ve ılımlı olmakta fayda var.

Rüyada Yabancı İle Konuşmak

Özlem olarak yorumlanır. Başka ülkenin insanları, kişi uzakta olan bir sevdiği için özlem çekecek anlamı taşır. Özlem duygusunun yoğun olduğu bir dönem olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz birinin özlemi sizi sarabilir. Onu görmek, ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Uzaklardaki bir yakınınızla hasret gidermek isteyeceksiniz. Bu yüzden seyahatler ya da uzun süren telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Rüyada Yabancı İle Karşılaşmak

Güven içinde olmak olarak da yorumlanabilir. Kişi kendini güvende hissetmek isteyecektir. Güven duygusunun çok hissedileceği bir dönem olarak yorumlanır. Yabancı ile gülüştüğünü gören kişi yakınlarından güven içinde olmak için yardım bekleyecektir. Yakınlardaki kişilerin güven vermesi bizim için bu dönemde önemli olacaktır. Ayrıca kişi, karasızlık yaşayacağı zorlu bir dönemin içine girebilir ve bunun sonucunda duygusal olarak çöküntüler yaşayabilir. Aynı zamanda kişi, hassas bir duygusallık yaşayacağı bir dönem içinde olabilir. Bu dönemi ise en kolay şekilde geçirebilmek için kararlarını soğukkanlı bir şekilde alması gerekir.

Rüyada Yabancı Para Almak

Bu rüya, kişinin finansal durumuna tabir olunur. İş hayatında yaşanacak hareketliliğe yorulur. İş hayatında olumlu ve hayırlı gelişmeler olacağına bu duruma bağlı olarak kazancın artacağına işaret eden bir rüyadır. Maddi olarak alınacak yardım ya da destek manası da taşır. Bazı yorumculara göre yakın çevrede dedikodular yapıldığına, bu kötü söylemlerin kişinin kulağına geleceğine ve can sıkıntısı yaşanabileceğine delalet eder.

Rüyada Yabancı Ülkede Olmak

Rüya sahibinin yaşamının her alanında büyük değişiklikler yaşayacağı, bu değişimlerin kişiye mutluluk getireceğine tabir edilir. Bu değişim, kişinin kendi isteği ile olabileceği gibi alınacak bir haber ile yaşanabilecek bir değişim de olabilir. Kişinin iş ya da okul hayatında yeni bir döneme de işaret etmektedir. İş hayatında yeni yatırımlar ya da yeni iş anlaşmaları olabilir. Okul hayatında ise başarı anlamı taşır.

Rüyada Yabancı Uyruklu Birini Görmek

Rüyada olduğu gibi yeni tanışılacak, farklı kişilikte bir insan ile tanışmaya yorulur. Bu kimse, kişiye iş ya da sosyal yaşantısı içinde yardımcı olabilecek biridir. Bu kişi ile uzun süreli bir dostluk, arkadaşlık yaşanacaktır. Bir diğer yorumu ile kişi, sonuç beklediği bir işten hiç ummadığı bir kişi aracılığı ile haber alacak ve yüzü gülecektir.

Rüyada Yabancı Kadın

Rüyayı gören kişinin, menfaatine olacak bazı olaylara delalet eder. Aile, iş ya da özel yaşantıda gerçekleşecek bu olaylar kişi için hayırlı olacak anlamındadır. Bazı yorumculara göre ise bu rüya, kişinin şansına tabir edilir. Kişinin şansının çok açık olacağı bir döneme yorulur. Aynı zamanda şans oyunlarından gelebilecek para olarak ifade edilir.

Rüyada Yabancı Aile Görmek

Kişinin yeni ve geniş bir çevreye gireceğine delalet eder. Bu yeni çevreyle birlikte hareketliliğin artacağı, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağı yorumu yapılmıştır. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişinin aile ya da iş hayatında yeni sorumluluklar alacağına tabir edilir. Bu sorumluluklar için kişi daha çok çabalayacak, zaman harcayacak ve sonuçlarından memnun olacak demektir.

Rüyada Yabancı Bebek Emzirmek

Hayırlı bir rüyadır. Kişinin tüm istek ve arzularına kavuşacağına, mutluluğa, ferahlık ve afiyete delalet eder. Hanede yaşanacak bolluk ve berekettir. Yakın çevre için yapılacak bir yardıma işaret eder. Eğer kişi iş hayatında yeni bir girişimin içinde ise bu girişimin olumlu sonuçlar vereceğine yorulur. Güzel ve mutlu bir döneme işaret eder.

Rüyada Yabancı Dil Konuştuğunu Görmek

Çalışılan, emek verilen bir işin başarı ile sonuçlanacağına yorulur. Kişinin uzun süredir üzerinde çalıştığı işin altından kalkacağı ve herkesin takdirini kazanacağına tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin kariyerinde çok önemli bir noktada olduğunu ve yakın bir zaman içinde ilerleme kaydedeceğine işaret eder. Bu bir terfi olabilir. Başarı ile gelecek kazanç artışı yaşanacaktır.

Rüyada Yabancı Adam Görmek

Her zaman iyiye yorumlanan rüyalardandır. Kişinin alacağı güzel, mutluluk verici bir havadise tabir olunur. Bu rüya, özel hayata da işaret etmektedir. Rüya sahibinin, karşısına çıkacak bir kimse ile gönül bağı kuracağı, gönlünce bir sevgi yaşayacağı anlamı taşır. Eğer kişi, aile, iş ya da özel hayatında sıkıntılar yaşıyor ise sıkıntıların sona ereceği durumlara yorumlanır.

Rüyada Yabancı ile Öpüşmek

Bekar kimseler için yaşanacak sevgi dolu bir birlikteliğe, gönül bağına, büyük bir aşka tabir edilir. Evli kimseler içinse evlilikteki pürüzlerin biteceği, sürtüşmelerin sona ereceği güzel bir döneme yorumlanır. Kişinin hayatında mutluluk verici olayların olacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise kişinin yeni arkadaşlıklar, dostluklar kuracağına ve bu sayede mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Yabancı ile Evlenmek

Bu rüya, bekar kişiler için tıpkı rüyadaki gibi evlenmek manası taşır. Kişinin, istediği bir insan ile evleneceğine yorumlanır. Evli kişiler için ise çok büyük bir yardım alacaklarına tabir edilir. Bu yardım ile yüzler gülecektir. Bazı yorumculara göre rüya sahibinin, sağlık sorunlarının şifa bulacağı, moralinin düzeleceği, huzurlu ve yeni bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yabancı ile Sevişmek

Bazı yorumculara göre bu rüya, kişinin nefsi ile tabir edilir. Nefsin isteklerine uymaya, bazen hata yapmaya ya da yanlış bir takım işlerin içine girmeye delalet eder. Bir diğer yorum ise kişinin gönül ilişkisinde yaşanacak olumlu, güzel gelişmeleri gösterir. Birlikteliklerde bir adım ileri gitmeye, bağların kuvvetlenmesine, sevginin artmasına yorumlanır. Yeni bir birliktelik olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Yabancı ile Tartışmak

Fayda görülecek, menfaat elde edilecek olay ya da kişilere delalet eder. Kişinin kaybettiği gücünü birinin yardımı ile tekrar kazanacağına yorumlanır. Bir diğer yorum ise bu rüya, kişinin endişe duyduğu, vesvese ettiği tabiri caizse diken üzerinde hissettiği bir konu ile ilgili büyük bir ferahlama yaşanacağı, korkuların yerini huzurun, mutluluğun alacağı tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git