Rüyada Vazo Görmek

Rüyada Vazo Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 779 kez okundu.

Rüyada vazo görmek, uzun ömür olarak yorumlanır. Rüyada vazo gören kişinin ömrü uzayacaktır. Hasta olanlar hastalığından kurtulacaktır. Grip gibi kısa dönemde geçen rahatsızlıklar daha kısa sürede iyileşebilir. Bu dönemde hayatınızı sağlıklı yapacak etkinlikler yapabilirsiniz. Spora başlamaya karar verebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için yediklerinize dikkat edebilirsiniz.

Rüyada Vazo Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada vazo

Rüyada vazo görmek, mal mülk olarak yorumlanır. Rüyada vazo gören ve vazoyu eline alan kişi mal sahibi olacaktır. Yeni bir ev alabilirsiniz. Uzun dönemde arabasını değiştirmek isteyenler arabasını değiştirebilir. Evinize yeni bir eşya alabilirsiniz. Yeni bir mal sahibi olmanın işaretidir. Rüyada vazo gören kişi  yeni bir mülk sahibi olacaktır.Yeni bir eşya almak için kredi başvuruyla ilgilenilebilir.

Rüyada Vazo Görmek Ne Demek ?

Rüyada vazo, güzel bir kadın olarak yorumlanır.  Rüyada vazo tutan ve onu kıran kişi hayatındaki kişiyi kıracaktır ve üzecektir. Rüyasında vazoyu kıran kişi hayatında olan bir kadını üzecektir. Bu anne, kız kardeş, eş, sevgili, kardeş, can yoldaşı olabilir. Hayatınızdaki bayana fevri davranacağınızı ve onun kalbini kıracağınıza olarak işarettir. Rüyada vazo gören kişi birilerinin kıracak ve sonra çok pişman olacaktır. Rüyasında yeni bir vazo aldığını gören bir kişi, yeni bir mal ya da mülk sahibi olabilir. Vazonun kırıldığını görmek pek hayra alamet değildir. Vazonun çatladığını ve durduk yere ikiye ayrıldığını gören bir kişinin hayatında hiç beklemediği bir anda olumsuz yönde değişmeler olabilir.

Rüyada Vazo

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada vazo görmenin anlamı ve vazo rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Vazo Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nur dedi ki:

    Rüyamda elimde beyaz bir vazo vardı altın desenli ve ben o vazoyu yiyordum . Cevap verirseniz çok sevinirim Teşekkürler.

Sayfa başına git