Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada Üzüm Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 854 kez okundu.

Rüyada üzüm görmek, güzel ve huzurlu geçim olarak yorumlanır. Rüyasında üzüm gören kişi eşiyle iyi anlaşır ve bu dönemde güzel vakit geçirir. Eğer rüyayı gören bekarsa huzur bulacağı biri ile tanışabilir. Rüyada üzüm bağı gören kişi uzun bir dönem huzurlu bir hayat geçirecektir. Ailesi ile olan sorunlarınızı bu dönemde çözebilirsiniz. Ilımlı ve olumlu yaklaşılacak bir döneme girebilirsiniz. Bu durumu olumluya çevirmek sizin elinizde.

Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada üzüm görmek

Rüyada üzüm görmek, menfaatçi insan olarak yorumlanır. Rüyada üzüm gören ve onu yiyen kişi birine haksızlık yapacaktır. Yakınınızdaki birine fark etmeden haksızlık yapabilirsiniz. Bu dönemde biraz egoist davranacağınız bir dönem. Bu egoist tavırdan uzak durmalısınız. Rüyada başkasının  üzüm yediğini gören kişi sizi menfaati için yarı yolda bırakabilir.

Rüyada Üzüm Görmek Ne Demek ?

Rüyada üzüm, mal ve güzel nimetler anlamına gelir. Rüyada üzüm yiyen ve başkasına ikram eden kişi bu dönemde bonkör olabilir. Çevresindeki kişilere yardım edebilir ve bunun için karşılık beklemez. Her yapılan yardım size katlanarak geri dönecektir. Bu dönemde bol bol yardımlaşma söz konusu olabilir. Ne kadar çok paylaşırsanız sahip olduklarınız o kadar çok artacaktır. Rüyada siyah ve olgun üzüm görmek, bolluk, bereket ve gelirinizin bol olacağı bir dönemin içine gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda çürümüş üzüm görmek, maddi zarara uğrayabileceğinizin ya da canınızın sıkılacağının göstergesidir. Rüyasında üzüm gören bir kişi yeni bir atılım içine girebilir.

Rüyada Üzüm

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada üzüm görmenin anlamı ve üzüm rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git