Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada Uçurum Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.283 kez okundu.

Rüyada uçurum görmek, büyük tehlikeye işaret eder. Uçurumun kenarında olduğunuzu görmek büyük bir tehlike içinde olduğunuz anlamına gelir. Vereceğiniz çok kritik bir karar sizi daha büyük sorunların içine atabilir. Rüyada uçurumu uzaktan seyretmek zor durumda olan birini uzaktan izlediğiniz anlamına gelir. Başkasının verdiği kararı bekleyerek adım atacağınıza işaret eder.

Rüyada Uçurum Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada uçurum

Rüyada uçurum görmek, büyük korku ve endişelere işaret eder. Uçurumun kenarında olduğunuz görmek, büyük korku ve endişe yaşadığınızı gösterir. İçinizdeki sıkıntı sizi çok korkutacaktır. Rüyada uçurumun uzakta olduğunu görmek korku ve endişelerden kurtulacağınız anlamına gelir. Uçurumdan uzaklaşmak artık zor günlerin sonuna geldiğinize işaret eder. Zaman geçtikçe feraha kavuşacaksınız.

Rüyada Uçurum Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada uçurum zorluk ve engel olarak yorumlanır. Rüyada uçuruma kendinizi bıraktığınızı görmek tüm endişelerinize rağmen gözü kara bir tutum sergileyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca bilinçaltındaki duyguları da sembolize eder. Bilinçaltındaki korkular, endişeler ortaya çıkabilir ve siz buna engel olamayabilirsiniz. Rüyada uçurumun sonunu görememek her şeyi göze almanız ve kadere boyun eğme anlamına gelir. Güç savaşlarından uzak her şeyi kabullenme  duygusu içinde olmaya işarettir. Uçurum gören bir kişi, tehlikeli atılımlar içine girebilir ve riskli kararlar almak üzere olabilir. Bu rüya genellikle bir uyarı niteliği taşır. Bu rüyayı gören bir kişinin karar alırken daha çok düşünmesi gerekir. Uçurum sembolü, içinizdeki bastırdığınız korkuların dışa yansıması olarak da bilinir.

Rüyada Uçurum

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada uçurum görmenin anlamı ve uçurum rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git