Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada Uçurtma Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.033 kez okundu.

Rüyada uçurtma görmek, dilek istek anlamındadır. Büyük bir dilek tutmak ve olmasını çok istemek demektir. Fakat dileğinize karşın gerçek hayatta da elinizden gelen gayreti ve çalışmayı göstermediğinizi ve bu azmi gösterdiğiniz takdirde dilediğinizin kabul olacağına yorumlanır. Yaşadığınız zorlukları artık teker teker atlatacaksınız. Alınacak güzel haberlere, hayatın her alanında olabilecek değişimlere, rüya sahibinin çevresinde ona etki edecek olumlu olay ve durumlara işaret eder.

Rüyada Uçurtma Uçurmak

İzzet namus olarak yorumlanır. Kişi namus ve izzet konusunda sorgulama yapacak demektir. Ayrıca kişi namusunu korumak için elinden geleni yapacaktır. Kimsenin namusunuza laf etmeyeceği anlamına gelir. Hayırlı bir iş için sabrettiğiniz ve beklediğinize değeceği anlamına gelir.

Kendine yeni bir hobi veya uğraş edinmiş gibisin. Bu uğraş epeydir monoton olan hayatına farklılık ve canlılık katmış gibi görünüyor. Sevgilinizle aranızda büyük bir sevgi bağı var ve bu bağ gün geçtikçe daha da güçleniyor. Sevgilinin yoğun işlerinden dolayı eskisi gibi sık görüşemiyor olmanıza canın epey sıkılmış gibi görünüyor. Ancak gönlünü alacak bir sürprizi var.

Rüyada Uçurtmanın Koptuğunu Görmek

Şeref haysiyet anlamına gelir. Şeref ve haysiyet konusunda laf duyacağınız anlamına gelir. Büyük hakaretler duyabilir ve buna kızabilirsiniz. Duyduğunuz laflar karşısında alınganlık yapabilirsiniz. Güç kaybedeceğinize ve kontrol edemeyeceğiniz olaylarla karşılaşacağınıza işarettir. Ayrıca kişi, güzel hayaller peşinde koşuyor demektir. Aynı zamanda bu rüya, güzel günlerin sizi beklediğinin de göstergesidir. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven bir kişiliğe sahiptir. Uçurtmasının yıprandığını ve bir yere takılarak yırtıldığını gören kişilerin hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken önüne farklı engeller çıkabilir.

Rüyada Uçurtma İpi Görmek

Küslük ve kırgınlıkların biteceği bir döneme işaret eder. Aile, iş ya da özel hayatta küslük yaşanan kişilerle bir araya gelineceğine, sorun ve problemlerin çözüme kavuşacağına değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin var olan tüm sıkıntı ve dertlerinden arınacağına deyim yerinde ise hafiflemeye delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişinin hastalıklarından kurtulmasına da tabir edilir.

Rüyada Uçurtmanın Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin duygu dünyasına işaret eder. Kişinin kafasının karışık olduğuna, karamsarlık hissettiğine yakın bir zamanda bu kötü fikirlerden arınmaya delalet eder. İş ya da sosyal yaşantıda rakip ve düşmanlara karşı üstünlük elde etmeye, galip gelmeye ve zafer kazanmaya tabir edilir. Özel hayatta bir takım değişiklikler yaşanacağına, bu değişikliklerin kişinin hayır ve menfaatine olacağına yorumlanır.

Rüyada Başkasının Uçurtma Uçurduğunu Görmek

Ümit edilene kavuşmaya, istenen mutluluğu yakalamaya tabir edilir. Bu rüya, kişinin karamsar düşüncelerinden, endişe ve korkularından kurtulacağına, içinin huzur bulacağına, psikolojik tüm rahatsızlıkların son bulacağına delalet eder. Bazı yorumcuların yorumu ile iş hayatında meydana gelecek olumlu gelişmelere değerlendirilir. Bekar kimseler için güzel bir birliktelik, evli kimseler içinse evlilikte anlaşmazlıkların biteceğine yorumlanır.

Rüyada Uçurtma Yapmak

İş ve ticari hayatta çok emek vererek çalışmaya, çaba göstermeye ve bunların mükafatını yakın zamanda almaya tabir edilir. İş hayatında terfi, okul hayatında başarı, mesleki anlamda yükseliş olarak yorumlanır. Diğer bir tabiri ise yeni bir düzen kurmaktır. Rüya sahibinin, çevresindeki insanlara karşı güven sağlayacağına, sevileceğine, övgü alacağına ve itibarın artmasına delalet eder.

Rüyada Uçurtma Uçurmaya Çalışmak

Rüya sahibinin hedeflerine ulaşabilmek için zamana ihtiyacı olduğuna, sabırlı olması gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Başka bir yorumu ise yeni bir iş alanında ya da projede özel bir çaba sarf etmek gerektiğine tabir edilir. Kişinin aile, sosyal ve özel yaşamında ilişkileri için özenli davranacağına, ilişkilerindeki sorunları çözmek için adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada Uçurtma İpinin Kopması

Rüyayı gören kişinin, hayatında sorun çıkaran ve engel teşkil eden kişi ve durumlardan kurtulacağına yorumlanır. Aynı zamanda, ferahlama yaşamaya, huzur bulmaya deyim yerinde ise arınmaya tabir edilir. Kişinin, hayatındaki her şeyi düzene koyacağına, terslik ve aksiliklerin üstesinden geleceğine delalet eder. Diğer bir yorum ile bu rüya, iş değişikliği yapmak ya da yeni bir iş teklifi almak anlamlarına da gelir.

Rüyada Uçurtma Almak

Bu rüya, hayırlara vesile eden ve olumlu yorumlanan rüyalardandır. Kişinin istek ve arzularına çok zahmet çekmeden kolaylıkla ulaşacağına, kısa zamanda amaçlara ulaşmaya delalet eder. İş hayatında olumlu sonuçlar elde edilecek atılımlar yapmaya, mesleki anlamda becerileri sergilemeye de tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin kendini özgür, sakin, huzurlu ve mutlu hissedeceği bir dönemin başlangıcında olduğuna işaret eder.

Rüyada Işıklı Uçurtma Görmek

Bu rüya, çok hızlı alınacak güzel haberlere tabir edilir. Bu haberler kişi için hem sürpriz olacak hem de ilginç olaylara vesile olacak manasına gelir. Aile içinde aydınlık, ferah ve huzur dolu zamanların yaşanacağına, maddi ve manevi sıkıntıların son bulacağına, aile bireyleri arasındaki anlaşmazlıkların biteceğine, birlik ve beraberlik olacağına tabir edilir.

Rüyada Birden Fazla Uçurtma Görmek

Hayırlara vesile eden bir rüyadır. Mutluluk ve hayır getirecek olaylara tabir edilir. Aynı zamanda, bu rüya özel hayat ile de tabir edilir. İyi niyetli, ahlak sahibi, samimi ve sevecen bir insan ile yolların kesişeceğine, hayırlı bir birlikteliğe yorumlanır. Evli kimseler için ise evlilikte sürpriz gelişmeler yaşanmasına, sorunların bitmesine ve eşler arasındaki bağlılığın artmasına delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git