Rüyada Uçurtma Görmek

Rüyada Uçurtma Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.606 kez okundu.

Rüyada uçurtma görmek, dilek istek anlamındadır. Uçurtma görmek büyük bir dilek tutmak ve olmasını çok istemek demektir.Büyük bir dilek tutmak ve niyet etmek anlamına gelecektir. Rüyanızda kağıt bir uçurtma görmek, dileğinizin çok güçlü ve sağlam olmadığına işarettir. Olmasını istediğiniz dileğinizin çok da gerçek olmayacağı anlamına gelir. Zorluklar gördüğünde bu dilek olmayacaktır ve zamansız bozulacaktır.

Rüyada Uçurtma Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada uçurtma

Rüyada uçurtma görmek, izzet namus olarak yorumlanır. Uçurtma gören kişi namus ve izzet konusunda sorgulama yapacaktır. Rüyasında uçurtma uçuran ve ipi elinde tutan kişi namusunu korumak için elinden geleni yapacaktır. Kimsenin namusunuza laf etmeyeceği anlamına gelir. Rüyada uçurtma görmek ve onu uzaktan izlemek hayırlı bir iş için sabrettiğiniz ve beklediğinize değeceği anlamına gelir.

Rüyada Uçurtma Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada uçurtma şeref haysiyet anlamına gelir. Rüyasında uçurtma uçuran ve bundan mutluluk duyan kişi şeref ve haysiyet konusunda laf duyacağınız anlamına gelir. Büyük hakaretler duyabilir ve buna kızabilirsiniz. Duyduğunuz laflar karşısında alınganlık yapabilirsiniz. Uçurtmanın koptuğunu görmek güç kaybedeceğinize ve kontrol edemeyeceğiniz olaylarla karşılaşacağınıza işarettir. Uçurtma gören bir kişi, güzel hayaller peşinde koşuyor demektir. Aynı zamanda bu rüya, güzel günlerin sizi beklediğinin de göstergesidir. Rüyasında uçurtma gören bir kişi, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven bir kişiliğe sahiptir. Uçurtmasının yıprandığını ve bir yere takılarak yırtıldığını gören kişilerin hayallerini gerçekleştirmeye çalışırken önüne farklı engeller çıkabilir.

Rüyada Uçurtma 

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada uçurtma görmenin anlamı ve uçurtma rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Uçurtma Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Şule dedi ki:

    merhaba bu gece rüyamda şeffaf sari renkli naylon gibi bir malzemeden uçurtma yaptım ve oğluma ucurmayi öğretmeye çalışıyordum ama tam havalandiramadan düşüruyordum oğluma da oğlum ben anlamıyorum baban olsa öğretirdi diyorum. eşim vefat etti bu arada.

  2. Hatice yavuz dedi ki:

    Rüyamda kocaman büyük bir uçurtma uçuruyodu abim çok yükseklere çıktı sonra ipi elinden kaçırdı ben yakaladım ve kurtardım sonra yavaşça indirdik aşağıya çok güzel ve büyüktü uçurtma

Sayfa başına git